W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czytacie książki??

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jelonek3
    Ocieracz
    • Oct 2011
    • 99

    Czytam pierwszy tom Pomnika cesarzowej Achaji.
    Czyta się dobrze, ale chyba bez rewelacji. Pomysł fajny, realizacja niezła, ale czy to faktycznie chęć poznania dalszych losów czy też przywiązania do autora mną kieruje... Nie wiem... Nie mam nic lepszego na oku

    Skomentuj

    • james_blond
      Ocieracz
      • Aug 2014
      • 167

      Czeka już na mnie Kukułcze Jajo

      Skomentuj

      • rimmingator
        Perwers
        • Apr 2009
        • 967

        Thx. Nie wiedzialem, ze cos nowego sie pojawilo Houellbecqua. Wszystko wciagnalem jego. Jeden z moich ulubionych pisarzy!
        Musze kupic ta ksiege!

        Skomentuj

        • anduk
          Koci administrator
          • Jan 2007
          • 3902

          Przeczytałem ostatnio trylogię kryminalną Miłoszewskiego. Uwikłanie dobrze się czytało, Ziarno prawdy wyśmienicie a Gniew trochę rozczarował
          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

          Skomentuj

          • men_anonim
            Erotoman
            • Oct 2014
            • 426

            Teraz jestem na etapie powtórek : "Dobry" W.Łysiaka, polecam

            Skomentuj

            • JKL
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2014
              • 375

              [quote=Kationek;1141638]Ja przeczytałem ostatnio jako odskocznię od fantastyki "Trzeba się bić - opowieść biograficzna".
              Wywiad-rzeka z Leszkiem Balcerowiczem.
              Można go lubić, bądź nie. Można się zgadzać z jego poglądami obecnie lub nie.
              Ale zaprzeczyć nie można, że facet swoimi reformami uratował nasz kraj przed gigantyczną zapaścią na początku lat 90-tych.

              A co on miał napisać że rozpieprzył całą gospodarkę ? Że to co teraz mamy to pokłosie jego działalności ?

              Po owocach go poznacie . Jeżeli czasami trudno nam coś ocenić -próbujemy ocenić owoce działalności jakiegoś człowieka .

              A Owoce działalności Balcerowicza to zniszczenie całego przemysłu , handlu , 2 miliony emigracji i Polska wyprzedana w 80%.

              Żeby mu ta kasa w gardle stanęła za to co zrobił memu krajowi .

              Skomentuj

              • Horrus
                Świętoszek
                • Feb 2015
                • 0

                Ja czytam ostatnio takie cudo :> http://xiegarnia.pl/ksiazka/orgazm-i...oria-rozkoszy/ Ciekawa perspektywa podejsćia do sexu i seksualizmu w przeszłości

                Skomentuj

                • elKoj69
                  Perwers
                  • Sep 2012
                  • 1195

                  "Panienki madame Cleo" - przeciętna opowiastka o ekskluzywnych prostytutkach. Uprzedzam fanów Greya- pikantnych scen i perwersyjnego bicia pasem po dupie nie ma
                  Czytało się dobrze, choć trochę męczyłem. Jako odmozdzenie całkiem się sprawdza.
                  Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                  Skomentuj

                  • men_anonim
                    Erotoman
                    • Oct 2014
                    • 426

                    Łysiak skończony, teraz na tapecie jest seria z WarBooka

                    Skomentuj

                    • holly
                      Perwers
                      • Feb 2009
                      • 1090

                      Mam jeszcze przed sobą 6 tomów sagi, co mnie trochę przeraża.
                      Po tej części zrobię chyba przerwę na "Syna" Jo Nesbo.
                      Kupiłam komuś, ale wzgardził. To co ma się kurzyć...
                      C'est la vie.

                      Skomentuj

                      • rimmingator
                        Perwers
                        • Apr 2009
                        • 967

                        Tam wzgardził... czeka w kolejce jak wiele innych, a że malo czasu na czytanie to też ubolewam nad tym, że kolejka już długa jesli idzie o pozycje literackie do zaliczenia.

                        Najwazniejsze, żeby był czas na te sexualne

                        Skomentuj

                        • MrBlack
                          Banned
                          • Aug 2013
                          • 127

                          Czytał ktoś już Dzielnicę Obiecaną z Uniwersum Metro 2033? Warto?

                          Skomentuj

                          • Kationek
                            Erotoman
                            • Feb 2009
                            • 754

                            Napisał JKL
                            A co on miał napisać że rozpieprzył całą gospodarkę ? Że to co teraz mamy to pokłosie jego działalności ?

                            Po owocach go poznacie . Jeżeli czasami trudno nam coś ocenić -próbujemy ocenić owoce działalności jakiegoś człowieka .

                            A Owoce działalności Balcerowicza to zniszczenie całego przemysłu , handlu , 2 miliony emigracji i Polska wyprzedana w 80%.

                            Żeby mu ta kasa w gardle stanęła za to co zrobił memu krajowi .
                            Bełkot.
                            Nie jestem bezkrytycznym zwolennikiem rozwiązań Balcerowicza, ale nikt nigdy nie wykazał, że istniałyby lepsze wyjścia i rozwiązania.
                            A przykłady innych państw, które wyszły spod strefy wpływów ZSRR lub powstały po jego upadków tym bardziej tego nie potwierdzają.

                            Aby nie robić OT - przeczytałem Rapublikę Złodziei... Słabsza od Kłamstw Locke`a Lamory i lepsza od Na Szkarłatnych Morzach. Miło było wrócić do świata Niecnych Dżentelmenów.
                            Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                            Skomentuj

                            • Goedendag
                              Banned
                              • Feb 2015
                              • 178

                              Polecam Kasacje Mroza.

                              Skomentuj

                              • Kokainaina
                                Świętoszek
                                • Oct 2014
                                • 8

                                Łysiak - Salon i Salon2

                                Skomentuj

                                Working...