W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Gry komputerowe które polecacie :>

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lilith_666
    Seksualnie Niewyżyty
    • Nov 2011
    • 386

    Zdecydowanie nie do pokonania jest Baldur's Gate II,jedynka też.Neverwinter Nights,Icewind Dale...Kozacy-dobra strategia

    Mam nadzieję niedługo zaprzyjaźnić się ze Skyrimem,ale boję się jak to się odbije na nauce...
    "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
    Witkacy

    Skomentuj

    • Nolaan_2.0
      Erotoman
      • Aug 2014
      • 492

      Nie wiem czy to jest dobry temat dla graczy, ale:
      "Titan Quest: Anniversary Edition'.

      Kosi, powiadam, bo cały czas nowe dodatki wychodzą: Ragnarok, Atlantis, Eternal Embers. I jest naprawdę kozackie, jak już się przeczołgasz przez pierwszy add-on, czyli Immortal Throne. Jak na dodatek traktujący o wizycie w królestwie Hadesa, jest mega biednie.
      Ale wciąga na maksa, bo możliwość łączenia klas jest przpotężna, loot jest miodny, gameplay kozacki a jak na taki gatunek historia jest spoko.

      Mnie samego jara sam fakt możliwości bujania się po pałacach Minosa czy Piramidach.
      Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
      Marek Hłasko

      Skomentuj

      Working...