W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Off_topic - czat dla użytkowników Bez Tabu

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • on91
    Świętoszek
    • Jun 2024
    • 19

    Hej
    Jestem nowy. Chciałem sie przywitać

    Skomentuj

    • Azul
      Perwers
      • Jan 2022
      • 954

      Hej nowy

      Mnie jeszcze zastanawia, dlaczego na telefonie (Android) nie udaje mi się zalogować na BT. Niezależnie od przeglądarki, trybu, ciasteczek itp.
      Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

      Skomentuj

      • Kajko13
        Świntuszek
        • Apr 2024
        • 86

        Napisał Azul
        Hej nowy

        Mnie jeszcze zastanawia, dlaczego na telefonie (Android) nie udaje mi się zalogować na BT. Niezależnie od przeglądarki, trybu, ciasteczek itp.
        A to ciekawe, bo ja z telefonu wchodzę na BT. Też na androidzie i nie mam takiego problemu.

        Skomentuj

        • Azul
          Perwers
          • Jan 2022
          • 954

          Właśnie, ja zaraz na początku, gdy to nowe BT wystartowało też wchodziłam. A teraz mnie nie wyrzuca, zachowuje się, jakbym nie wpisała wcale loginu i hasła.
          Podpowie mi ktoś, czy jest wątek, gdzie można zgłaszać różne spostrzeżenia, co do działania forum? Nie marudzenie, że chcę to czy tamto, tylko info zwrotne. Ktoś to weryfikuje?
          0statnio edytowany przez Azul; 14-06-24, 12:49.
          Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

          Skomentuj

          • Kajko13
            Świntuszek
            • Apr 2024
            • 86

            Nie wiem, może napisz do któregoś z adminów forum prywatną wiadomość. Najwyżej Cię odeśle do wyższej instancji.

            Skomentuj

            • Azul
              Perwers
              • Jan 2022
              • 954

              Taka była opcja, jak nikt nie podpowie
              Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

              Skomentuj

              • Scaramanga
                Perwers
                • Dec 2010
                • 904

                A próbowałaś wykasować historię i hasła?

                Skomentuj

                • Azul
                  Perwers
                  • Jan 2022
                  • 954

                  tak, próbowałam
                  Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                  Skomentuj

                  • on91
                    Świętoszek
                    • Jun 2024
                    • 19

                    A strona nie jest zapisana do blokowania ?

                    Skomentuj

                    • Kationek
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 765

                      Napisał Azul
                      Właśnie, ja zaraz na początku, gdy to nowe BT wystartowało też wchodziłam. A teraz mnie nie wyrzuca, zachowuje się, jakbym nie wpisała wcale loginu i hasła.
                      Podpowie mi ktoś, czy jest wątek, gdzie można zgłaszać różne spostrzeżenia, co do działania forum? Nie marudzenie, że chcę to czy tamto, tylko info zwrotne. Ktoś to weryfikuje?
                      Już niejedna osoba zgłaszała.
                      Dziadostwo to nowe wcielenie. Częściej nie działa, jak działa. U mnie jedna tylko przeglądarka daje radę zalogować tutaj. Pozostałe ten sam problem, co u Ciebie.
                      Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                      Skomentuj

                      • Azul
                        Perwers
                        • Jan 2022
                        • 954

                        Napisał on91
                        A strona nie jest zapisana do blokowania ?
                        skoro do tej pory korzystałam i nic nie zmieniałam, to dlaczego nagle miałabym ją blokować? Wówczas miałabym komunikat z przeglądarki też. Nie ma po prostu żadnej reakcji, strona wygląda, jak po wprowadzeniu adresu - jakbym nie próbowała się zalogować. Dziwne to trochę.

                        Kationek, no właśnie teraz już działa mi na kompie jak należy. Tylko nietypowo się w telefonie zachowuje.
                        Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                        Skomentuj

                        • pawel1978
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Mar 2013
                          • 352

                          Zgłaszałem już na początku problem. Pewien ktoś, że jak tak dalej będzie to sam usunie moje konto.
                          Inne osoby zgłaszają problemy.
                          Oczywiście "szefostwo" milczyml. Powinni posypać głowy popiołem przeprosić zmienić szatę graficzną.
                          Nawet gdzieś tu wrzuciłem link do innego tematycznie forum.
                          Zmieniali wygląd we wrześniu '23. I tam to rozkoszą jest śmigać.

                          Może warto by też pomyśleć o zmianie "szefostwa"


                          Skomentuj

                          • Azul
                            Perwers
                            • Jan 2022
                            • 954

                            Zapraszam, nowy wątek: Błędy w funckjonalnościach nowego forum.

                            Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                            Skomentuj

                            • Goldie
                              Erotoman
                              • Apr 2012
                              • 570

                              Też mam problem z zalogowaniem, ale jest jeden sposób który działa... Przez link w mailu o wiadomości prywatnej
                              She was some kind of angel, I guess. The kind that Heaven keeps hidden. She smelled the way angels ought to smell.

                              Skomentuj

                              • Kajko13
                                Świntuszek
                                • Apr 2024
                                • 86

                                Napisał Goldie
                                Też mam problem z zalogowaniem, ale jest jeden sposób który działa... Przez link w mailu o wiadomości prywatnej
                                O widzisz. Iście hakerskie rozwiązanie.

                                Skomentuj

                                Working...