W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Off_topic - czat dla użytkowników Bez Tabu

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Godefroy_87
    Ocieracz
    • Jul 2020
    • 116

    Kilka tygodni mnie nie było i jakie tu zmiany w wyglądzie!

    Skomentuj

    • 495f50
      Perwers
      • May 2011
      • 1124

      Ta, ja się nadal nie mogę przestawić. Są oczywiście jakieś zalety, ale na poprzednim forum czułem się bardziej... u siebie.

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2730

        Napisał 495f50
        Ta, ja się nadal nie mogę przestawić. Są oczywiście jakieś zalety, ale na poprzednim forum czułem się bardziej... u siebie.
        Po tylu latach to nic dziwnego
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • 495f50
          Perwers
          • May 2011
          • 1124

          Ano, aczkolwiek ze mnie generalnie jest trochę mentalny grzyb chwilami. Inna rzecz, że chyba z nas wszystkich jest, skoro siedzimy na forum, FORUM internetowym, a nie na grupce na fejsiku czy jakichś innych tiktokach.

          Skomentuj

          • Kalilah
            Administrator
            • Mar 2012
            • 2730

            Napisał 495f50
            Ano, aczkolwiek ze mnie generalnie jest trochę mentalny grzyb chwilami. Inna rzecz, że chyba z nas wszystkich jest, skoro siedzimy na forum, FORUM internetowym, a nie na grupce na fejsiku czy jakichś innych tiktokach.
            Ja na dodatek odinstalowałam fejsa
            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

            Regulamin forum

            Skomentuj

            • Scaramanga
              Perwers
              • Dec 2010
              • 888

              Chwali się w dzisiejszych czasach

              Skomentuj

              • 495f50
                Perwers
                • May 2011
                • 1124

                No zależy czego się tam szuka. Ja używam też służbowo, więc "nie grozi mi", że przestanę używać. Nie mam i nigdy nie miałem natomiast aplikacji do obsługi FB, ogarniam przez przeglądarkę - w telefonie też.

                Skomentuj

                • elKoj69
                  Perwers
                  • Sep 2012
                  • 1203

                  Nie wierzę, nowe forum! Ciekawe czy emotki stare działają
                  Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                  Skomentuj

                  • elKoj69
                    Perwers
                    • Sep 2012
                    • 1203

                    Ooo, działają
                    Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                    Skomentuj

                    • Azul
                      Perwers
                      • Jan 2022
                      • 899

                      Mnie zastanawiają sporadyczne błędy na forum. Np.: sprawdzam kto jest online, powinnam widzieć na pierwszej stronie 10 pierwszych użytkowników, a widzę 7, albo 5. Na kolejnej stronie widzę już 10 użytkowników, ale dwoje z nich powtarza się z pierwszej strony. Dziwne.
                      Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                      Skomentuj

                      • Kalilah
                        Administrator
                        • Mar 2012
                        • 2730

                        Napisał elKoj69
                        Nie wierzę, nowe forum! Ciekawe czy emotki stare działają
                        Tak, to była pierwsza rzecz o jaką poprosiłam do zmiany

                        Jest jeszcze sporo zmian do wprowadzenia, błędów nadal wiele, z tego co wiem to tam coś walczą w tym temacie.
                        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                        Regulamin forum

                        Skomentuj

                        • elKoj69
                          Perwers
                          • Sep 2012
                          • 1203

                          Wygląda to dobrze już w takiej formie, dziwne profile użytkowników teraz jakieś są i chyba nie ma już "friendów", ale to nie przeszkadza. Nie wiem tylko jak wrzucić zdjęcie ptaka na profil
                          Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                          Skomentuj

                          • Azul
                            Perwers
                            • Jan 2022
                            • 899

                            Zamiast "friendów" są subskrybenci zdaje się. Ogólnie jestem zdania, że powoli, ale na korzyść te zmiany postępują.
                            Zanim się dowiesz, możesz go wrzucać gdzie się da
                            Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                            Skomentuj

                            Working...