W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Klub stereo - rozmowy o muzyce

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paffcio
    Banned
    • Mar 2006
    • 2286

    Klub stereo - rozmowy o muzyce

    Floydzi poruszają prawie całością od Syda Barretta do DB, zacność.
  • DSD
    Perwers
    • Jan 2010
    • 1275

    #2
    Napisał paffcio
    Floydzi poruszają prawie całością od Syda Barretta do DB, zacność.
    Dla mnie flojdzi skończyli się na Final Cut ale co wcześniej zrobili to ich.
    'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

    Skomentuj

    • paffcio
      Banned
      • Mar 2006
      • 2286

      #3
      To mi ćwieka wbiłeś, ja znowu uwielbiam A Momentary Lapse of Reason bez Watersa, bardzo pogodny album bez mielizn. O klasyce nie wspominam bo wiadomo. Generalnie PF qlt.

      Skomentuj

      • DSD
        Perwers
        • Jan 2010
        • 1275

        #4
        To ja ze staroci, jeszcze z Sydem:









        Perełki...
        0statnio edytowany przez DSD; 18-03-14, 22:15.
        'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

        Skomentuj

        • paffcio
          Banned
          • Mar 2006
          • 2286

          #5
          Tak, rzeczy z Sydem doskonałe, szkoda gościa, cóż życie. Mam wrażenie,że ludzie bardziej kupują FLoydów tych "środkowych" a przecież te boczne sprawy są tak bardzo doskonałe.
          DSD trza chyba tematy muzyczne odpalić w jakimś treściwym wątku.
          Aby nie zbaczać z tematu klasykę trza uczynić z pewnym starym dziadem na vojsie ;

          Anduk udaje metala?
          Metal to Azarath, Grave i Napalm Death przepity zgnilcze a nie IM

          Skomentuj

          • DSD
            Perwers
            • Jan 2010
            • 1275

            #6
            Napisał paffcio
            Tak, rzeczy z Sydem doskonałe, szkoda gościa, cóż życie. Mam wrażenie,że ludzie bardziej kupują FLoydów tych "środkowych" a przecież te boczne sprawy są tak bardzo doskonałe.
            DSD trza chyba tematy muzyczne odpalić w jakimś treściwym wątku.
            Aby nie zbaczać z tematu klasykę trza uczynić z pewnym starym dziadem na vojsie ;
            https://www.youtube.com/watch?v=2dGoKgSknuk
            O nie, tylko nie dżeger i koledzy!!! Mogę wrzucac linki przez pół nocy To może tylko jeden za to niepublikowany na płytach:



            Odrzut ale boski.
            'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

            Skomentuj

            • paffcio
              Banned
              • Mar 2006
              • 2286

              #7
              Bez przesady płyty Stonesów te bluesowe, jak i późniejsze typowo rockowe czy nawet "taneczne" to kawał totalnej muzy. Moim zdaniem Some Girls, na przykład, to płyta totalna. Kto tak teraz gra?
              Chyba mamy bana

              Skomentuj

              • DSD
                Perwers
                • Jan 2010
                • 1275

                #8
                Napisał paffcio
                Chyba mamy bana
                Jak mam bana to mi już wszystko jedno i stwierdzę że za stonesów z lat 1968-1972 (od Jumping... do Exile...) dam się posiekać. Wcześniej (choćby 'Their Satanic...') czy później ('Some girls'!) też bywało bardzo dobrze.
                'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                Skomentuj

                • paffcio
                  Banned
                  • Mar 2006
                  • 2286

                  #9
                  Wiesz, do mnie nigdy nie trafiali z tym zacięciem bluesowym wolałem ich gdzieś od powiedzmy Black and Blue, takie wyzwolone i narkotyczne klimaty jak na owe czasy " Hot Stuff" i wiesz o co kaman. Do Tattoo You było wybitnie potem zrobiło się tanio choć nadal miło. Dla mnie RS to kapela dziwna ale jednocześnie miła dla ucha więc cóż.
                  Anduk można prosić o nowy temat , czy znowu robisz jabłecznika z trzech złotych renet litry spirolu i drożdży nie mając czasu dla miłośników muzy?

                  Skomentuj

                  • DSD
                    Perwers
                    • Jan 2010
                    • 1275

                    #10
                    Ja jednak wolę tych Stonesów blusowych...

                    Lubię to czasem obejrzeć. Słynny koncert w Altamont, słynny utwór, słynne ekscesy. Dla mnie genialnie oddany chory klimat tego czasu i miejsca - zbliżenia twarzy, dziwne epizody, pies na scenie, goła laska, ówcześni dresiarze... I świadomość że to co widzimy to tylko pierwsze szeregi tłumu liczącego pewnie setki tysięcy ludzi... Dziś taki koncert byłby niemożliwy.
                    'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                    Skomentuj

                    • paffcio
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 2286

                      #11
                      A my wtedy plewily celuee.Nie widziałem tego ale pogo już czynili, super.
                      Riffy jak z The Who ale oni też mieli wszystkich w dupie.
                      Zacna muza.
                      Trza chyba na BT przerobić niebawem Zeppelinów.

                      Skomentuj

                      • anduk
                        Koci administrator
                        • Jan 2007
                        • 3901

                        #12
                        Napisał paffcio
                        Anduk można prosić o nowy temat , czy znowu robisz jabłecznika z trzech złotych renet litry spirolu i drożdży nie mając czasu dla miłośników muzy?
                        Założyłem ale proszę w tym temacie nie bredzić po pijaku

                        W temacie:



                        szkoda, że Tomasz się tak szybko skończył. Depresja i nadwrażliwość niejednego już wykończyła.
                        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                        Skomentuj

                        • DSD
                          Perwers
                          • Jan 2010
                          • 1275

                          #13
                          To ma być temat o starym rocku? Dobrze, skoro tak to coś czego słucham co jakiś czas - już od wielu lat:



                          I utwór który zmienił nieletniemu wtedy DSD światopogląd muzyczny:

                          'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                          Skomentuj

                          • wiarus
                            SeksMistrz
                            • Jan 2014
                            • 3264

                            #14
                            I oni mi wrzucali od dziadków !
                            Niezmiennie :
                            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                            James Jones - Cienka czerwona linia

                            Skomentuj

                            • DSD
                              Perwers
                              • Jan 2010
                              • 1275

                              #15
                              W objęciach dżendera, czyli prawiczek (Well I left home just a week before, And I'd never ever kissed a woman before) spotyka w klubie osobę niepewnej płci (Girls will be boys and boys will be girls):

                              'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                              Skomentuj

                              Working...