W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy zadbane sexi dziewczyny/ atrakcyjni mężczyźni mają łatwiej w życiu...??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Veto1
    Świętoszek
    • May 2009
    • 8

    #46
    uważam, że tak. przecież to logiczne, że żaden facet nie chciałby śmigać z dziewczyną co wygląda jak tysiąc nieszczęść.

    Skomentuj

    • BakuBaku
      Świętoszek
      • Aug 2010
      • 2

      #47
      Ładni ludzie - czy mają w życiu łatwiej?

      A więc zapraszam do dyskusji, myślę że ten dział jest dobry do tego rodzaju pytania. Otuż wydaje mi się że ludzie ładni mają o wiele łatwiej w życiu, ludzie ich bardziej szanują, dziewczyny/chłopaki chętniej za nimi latają, dzięki temu że człowiek wie że jest ładny ma większą pewność siebie, łatwiej im jest o coś kogoś przekonać. Ja sam przyznam do najpiękniejszych nie należę, mam 17 lat i nigdy nawet nie byłem sam na sam z dziewczyną. Zazdroszcze innym ich urody. A najgorsze jest to żę moi 4 najlepsi przyjaciele z którymi spędzam zawsze większośc wolnego czosu są w przeciwieństwie do mnie uważani za "atrakcyjnych", a szczególnie do jednego dziewczyny na wszystkich imprezach "tulą sie", siedzą koło niego, różnymi zachowaniami podtekstowo próbują spędzać z nim najwięcej czasu. Często oni bezemnei chodzą do jakiś grupek dziewczyn, zawsze mnei zapraszają ale wiem że dziewczyny mnie olewają (zawsze, to jest reguła) dlatego już wole pujść do domu. Często też gadają o dziewczynach albo siedzimy w większej grupce i mówią coś np a on to z nią zrobił costaaaaam... ktoś się pyta co? a oni że aaaaa nieważne, to takie tam nasze sprawy. Pytają się czemu se jakiejś nie znajde, a ja tylko zawsze odpowiadam spójż na mnie i na siebie, i już zwykle siedzą cicho. Nie że jestem jakiś brzydki czy coś, jestem chudy, wysportowany, ale nie taki jak oni :/ można by żec "średni" ale w wieku dojżewania tylko ładym wszysto łatwiej wychodzi.
      A co wy o tym sądzicie?

      Skomentuj

      • Afforc
        Świętoszek
        • Sep 2009
        • 1

        #48
        A ja myślę, że masz kompleksy i "brak urody" nie ma tu nic do rzeczy, tylko Twoja psychika.
        Może wystarczy jakaś fajna, dopasowana fryzurka i ciekawe ubrania- może wyjdziesz na ciacho? : d

        Skomentuj

        • John Anthony
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jul 2010
          • 271

          #49
          Oczywiście że nie, przecież wszyscy wiedzą że brzydale mają najlepiej.
          A hard man is good to find

          Skomentuj

          • flu
            Świntuszek
            • Apr 2009
            • 91

            #50
            Wcale nie.
            Mam dobrego przyjaciela i cóż... nie będę ukrywać, Adonis z niego nie jest. Urody mu natura poskąpiła, ale jest zadbanym facetem, a przede wszystkim ma tak wspaniałą osobowość, że nie dość, że potrafi przekonać do siebie każdego człowieka, to jeszcze dziewczyny do niego lgnąąąą oj lgną. Sama pewnie również bym do niego lgnęła, gdyby nie to, że traktuję go raczej jak brata i jestem już zajęta

            Skomentuj

            • Ygreko
              Erotoman
              • Sep 2006
              • 557

              #51
              JA napisze że jak sie nie ma wygladu z photoshopa to można o wszystkim zapomnieć. O znajomych, o pracy, o życu.

              Mnie ma każdy w poważaniu za wygląd, parę razy usłyszałem pantoflową opinie "weź to taki pasztet zę nie mogę z nim usiedzieć" albo "z takimi którzy wyglądają jak on to ja nie chce się zadawać". To nie jest wymyślone, tak było.

              W pracy to samo, dopóki nie przestałem załączać zdjęcia to nikt nawet nie oddzwaniał - nawet w tej samej firmie.

              Wiec wszystko dobre co ci sie przydarzy to bedzie wielkie szczęście. Ja swojego wyglądu w połowie sam nie wybrałem, przetoczyły mi sie przez twarz dwie choroby, nie mam nawet z czego se "fryzyrki" zrobic, a do tego budowa ciała taka dośc pokraczna, ale co ja moge zrobić - nic wiec robi tylko jedno co mnie trzyma przy zyciu - ucze sie, próbuje pracować próbuje sie wybić by jak sie dorobie ludzie lecieli nie na wyglad tylko na pieniądze. Ot realia.

              Jest jeszcze jedna metoda która stosuje od niedawna i myśle ze Tobie akurat moze pomóc to nazywany przeze mnie "power"czyli egoizm wobec innych, niezwracanie uwagi na swój wygląd i niemalże atakowanie innych - wtedy cie widac, masz cos dopowiedzenia. chodze tam gdzie wstęp maja tylko ładni, siadam i czekam aż ktos mi zwróci uwagę. Na ogól jest cisza.

              Skomentuj

              • Mestiv
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2010
                • 317

                #52
                To nic zaskakującego że ładni mają łatwiej zazwyczaj. Podświadomość ludzka stoi po stronie tych co nam się podobają.

                Skomentuj

                • Bambiii
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 852

                  #53
                  Ja napiszę tak: odkąd schudłam 14 kg, życie wydaje mi się łatwiejsze. Ot, cała prawda - ludzie atrakcyjni mają lepiej w życiu.
                  Eat shit.

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    #54
                    Napisał Ygreko
                    JA napisze że jak sie nie ma wygladu z photoshopa to można o wszystkim zapomnieć. O znajomych, o pracy, o życu.

                    Mnie ma każdy w poważaniu za wygląd, parę razy usłyszałem pantoflową opinie "weź to taki pasztet zę nie mogę z nim usiedzieć" albo "z takimi którzy wyglądają jak on to ja nie chce się zadawać". To nie jest wymyślone, tak było.

                    chyba nikim bardziej nie gardze niż ludzikami co wygadują w/w slowa
                    a wszelakie tego typu zachowania z miejsca pale siarką i żelazem

                    wrecz roz********ło mnie gdy jakaś ''piękna'' polska dama zbija sie tak bezczelnie z drugiej że niby gruba że niby brzydka że coś i jeszcze coś tam itd itd

                    Skomentuj

                    • Maoam
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 714

                      #55
                      Napisał Bambiii
                      Ja napiszę tak: odkąd schudłam 14 kg, życie wydaje mi się łatwiejsze. Ot, cała prawda - ludzie atrakcyjni mają lepiej w życiu.
                      Uważasz, że wcześniej nie byłaś atrakcyjna? Tylko waga o tym decyduje?
                      Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
                      Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
                      I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
                      Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

                      Skomentuj

                      • redrose
                        Świntuszek
                        • Jan 2013
                        • 79

                        #56
                        Trochę odbiegnę od tematu.
                        Myślę, że powodzenie w życiu zależy w jakimś stopniu od typu urody. Widziałam wyniki badań, które potwierdzały, że ludzie o symetrycznych twarzach/dużych oczach/ małych nosach (czyli cechach dziecięcych) wzbudzają większe zaufanie.
                        Pewnie to zabrzmi bardzo nieskromnie, ale ja mam poczucie, że często podobam się ludziom i raczej nie jest to kwestia zniewalającej sztandarowej urody tylko subtelności, która sprawia, że nikt nie widzi we mnie zagrożenia. W moim wypadku uroda pomaga w życiu, nigdy nie spotkałam się z zazdrością ze strony kobiet, wręcz przeciwnie to one zazwyczaj mnie komplementowały (nawet stare, zgorzkniałe i wymagające rumple nauczycielki).
                        Inaczej może to wyglądać w przypadku kobiet o "suczej" i trochę wyzywającej urodzie. Byc może one spotykają się z zazdrością i podkłada im się kłody pod nogi.

                        Skomentuj

                        • Outlaws13
                          Perwers
                          • Oct 2011
                          • 1332

                          #57
                          kobieta, bo jak glowa nie zadba o zycie to dupa da rade sie ustawic a My tylko glowka i raczki do pracy.
                          "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                          sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                          Skomentuj

                          • Ikcindow
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Feb 2009
                            • 323

                            #58
                            Pytanie jest dość retoryczne. Oczywiście. Bedzie łatwiej, wystarczy być zadbanym, ładnym i jeszcze mieć troszke kasy i jest łatwiej niżzaniedbanym brzydalem. No chyba, że ktoś jest Napoleonem
                            Twardy jak kamień, nie ufaj ludziom, jesteś sam.
                            Tak już zostanie, ludzie to psy i suki

                            Skomentuj

                            • Outlaws13
                              Perwers
                              • Oct 2011
                              • 1332

                              #59
                              albo ma rodzicow bogatych ktorzy dadza gotowe bez lekcji zycia.
                              "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                              sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                              Skomentuj

                              • znowuzapilem
                                SeksMistrz
                                • Nov 2010
                                • 3555

                                #60
                                Napisał Outlaws13
                                albo ma rodzicow bogatych ktorzy dadza gotowe bez lekcji zycia.
                                Zostaw Rimingatora w spokoju
                                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                                Skomentuj

                                Working...