W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Motocykliści

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • primejay
    Ocieracz
    • Jan 2007
    • 122

    #46
    Napisał Kwieciu_89
    wiesz z jaką pogardą traktuje teraz wszystkich evul skuterowców ?
    Zwanych dalej "kiblarzami"

    Szczerze mówiąc, ta pogarda jest w jakiś sposób uzasadniona. Coś tam ponoć majstrowali z przepisami, ale dotychczas na skuterze mógł jeździć każdy, bez względu na umiejętności. A to jest ZUO jak ciepłe piwo.
    0statnio edytowany przez primejay; 11-09-09, 23:20.

    Skomentuj

    • Holy inquisitor
      Erotoman
      • Aug 2009
      • 756

      #47
      Motocykle to w większości przypadków pasja. Dla mnie motocykl był nią od młodych lat szkolnych kiedy to po zrobieniu prawka rodzice kupili mi MZtę. Potem było kilka innych trochę szybszych. Kiedy jechałem na motocyklu to nic inneg się nie liczyło, był tylko motor droga i ja. Teraz kiedy mam rodzinę to zsiadłem z siodła, bo prawdę mówiąc na motocyklu nie miałem żadnych hamulców i jeździłem ile fabryka dała. Niejednokrotnie zsiadałem z maszyny z miękkimi nogami - zaj....e uczucie.
      A terz to tylko marzę, żeby się od czasu do czasu karnąć np. taką yamahą Vmax.
      A swoją drogą dziwne jest to, że samochodem w gruncie rzeczy jeżdżę zgodnie z przepisami.

      Skomentuj

      • Tajger
        Erotoman
        • Jun 2007
        • 403

        #48
        assassin5 , jeszcze 1 i 1/2 miecha temu miałem w garażu V-max'a ....w mieście można byłu używać tylko 2-giego biegu ... od 0-120 w moment , max 4 sec

        ale masz racje , wsiadając na maszyne ,człowiek zapomina o wszystkim co go otacza , zupełnie jakby nie bał się śmierci , podobnie jest w miłości ( przynajmniej u mnie)

        co do miękkich nóg , rzadko , prawie w ogóle , za to adrenalina i szybsze serca bicie ;>
        I Dont Really Knows What "sorry" means

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          #49
          Napisał Kwieciu_89
          wiesz z jaką pogardą traktuje teraz wszystkich evul skuterowców ? ;> patrze na taką szlifierke i tylko manetką ruszam nic więcej ;>

          a bo ci kwiatek jeszcze nikt (skuterowiec) chyba japy nie przekopał

          Skomentuj

          • Tajger
            Erotoman
            • Jun 2007
            • 403

            #50
            kozaku , żeby przekopać , ( no przynajmniej spróbować przekopać) to trzeba mnie pierw dogonić ... a to raczej niełatwe zadanie ;>
            I Dont Really Knows What "sorry" means

            Skomentuj

            • Holy inquisitor
              Erotoman
              • Aug 2009
              • 756

              #51
              Kwieciu tego nowego czy tą pierwszą wersję?

              A co do nóg to ja zawsze na granicy i po bandzie.
              Na motorze, można powiedzieć, jestem PSYCHOL!

              Skomentuj

              • Tajger
                Erotoman
                • Jun 2007
                • 403

                #52
                tego 98r. 1200 cm3 145km powiem że i tak za dużo ;>

                no we mnie budzi się morderca
                I Dont Really Knows What "sorry" means

                Skomentuj

                • Holy inquisitor
                  Erotoman
                  • Aug 2009
                  • 756

                  #53
                  Napisał upocone jajka
                  a bo ci kwiatek jeszcze nikt (skuterowiec) chyba japy nie przekopał
                  A po co ta wymiana zdań ze skutera to żaden motor nie jest tylko taka popierduła z brzęczykiem :-)

                  Napisał Kwieciu_89
                  tego 98r. 1200 cm3 145km powiem że i tak za dużo ;>

                  no we mnie budzi się morderca
                  Tak to piękna maszyna, zwłaszcza jeśli była w bordowym kolorze i z chromowanymi dodatkami. A ten nowy vmax tylko na zamówienie i określona liczba sztuk na kraj. A cena .....
                  0statnio edytowany przez Kata; 23-09-09, 18:44. Powód: Edytuj posty!

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    #54
                    ło jezu dogonić, rzeczywiście mi to sztuka, ustawić sie na leszcza pod domem i uczesać przy znajomych no ale co tam, bawta sie dzieci


                    assassin5 co by nie było ale kółka sie kręcą i byle do przodu, z punktu A do punktu B dojedzie ;]

                    Skomentuj

                    • fpu18
                      Świętoszek
                      • Sep 2009
                      • 9

                      #55
                      ludzie mówią, że motocykliści to dawcy, ale zazwyczaj po wypadkach jakie mają to już niema co zbierać

                      Skomentuj

                      • Holy inquisitor
                        Erotoman
                        • Aug 2009
                        • 756

                        #56
                        Napisał upocone jajka
                        co by nie było ale kółka sie kręcą i byle do przodu, z punktu A do punktu B dojedzie ;]
                        I ot mi chodzi. Ja nie mam nic przeciwko skuterom, sam bym kupił jak bym mieszkał np w domku jednorodzinnym i do sklepu jeździł.
                        Skuter to środek transportu, a motocykl to sposób spędzania wolnego czasu. Dwie rzeczy zupełnie z innej bajki.

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          #57
                          nie kosztem stwarzania zagrożenia w ruchu lądowym, okej masz kolego pasje to goń sie na jakie lotnisko i tam ciśnij do woli, ostatnio czytałem że głośno bo na A4 taka sama opłata za motor co za osobowy, ja bym im jeszcze podniósł do 50 zeta, mi jako kierowcy wozu, sprawia kłopot ciągłe obczajanie lusterek czy który mnie akurat nie wyprzedza, a kto prowadzi wie do czego nawiązuje, jadacego kretyna jednosladem np 200 km/h cięzko jest wyhaczyć w lusterku, w Polsce amatorów wytłuczonych japończyków nie brakuje, zresztą wszędzie ich pełno

                          Skomentuj

                          • Holy inquisitor
                            Erotoman
                            • Aug 2009
                            • 756

                            #58
                            Dobrze wiem o co ci chodzi. Sam poruszam się główniw samochodem. Można się nieźle przestraszyć jak tu nagle obok ciebie znikąd przeleci szlifierka.
                            A ja już zsiadłem, poświęciłem pasję dla rodziny. I nie żałuje, tylko mam sentyment do tego co robiłem za młodu. Motor to jest totalny odlot.

                            Skomentuj

                            • primejay
                              Ocieracz
                              • Jan 2007
                              • 122

                              #59
                              Bez obrazy chłopaki, ale jak słyszę o poświęcaniu pasji dla rodziny to mnie pusty śmiech ogarnia. Jazda motocyklem to nie podwodne saperstwo akrobatyczne na czas. Do wszystkiego trzeba mieć głowę, a wtedy nie trzeba niczego nie poświęcać.

                              Skomentuj

                              • Tajger
                                Erotoman
                                • Jun 2007
                                • 403

                                #60
                                kozaku , to niech ****a zaostrzą przepisy dla ****nych kierowców 2-u sladów , 0- zwierząt na drodze a nie furmanki napedzane jednym koniem i kierowane przes osła....

                                dla mnie większym zagrożeniem od motocyklisty jest lysy kibol co sie buja bejca bez lusterek , a potem wsiada na skuter bo go na paliwo nie stać ...

                                filozofia .... spróbuj kiedyś przycierać kolanem o asfalt to dowiesz się jak motocyklista jest sprawną osobą z głową na karku ,

                                z reszta na motocyklu nikt nie zasypia za sterami ....
                                I Dont Really Knows What "sorry" means

                                Skomentuj

                                Working...