W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy Amerykanie są idiotami?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Yoshua
    Perwers
    • Mar 2007
    • 1374

    #61
    Bravo Aneczkofil, a juz sie martwilem ze do ortografi nikt sie nie przyczepi, no ale czego mozna bylo sie spodziewac, jak nie ma argumetow to zawsze jest ortografia.
    to nie ja chcialem konczyc wczesniej dyskusje. zwrocilem Ci tylko uwage, nie musiales tego komentowac. zawsze zwracam i licze, ze jak ja popelnie blad i mi ja zwroca.

    Sam sobie znajdz te kraje jak tak bardzo chcesz wiedziec ktore. To bedzie zagadka dla ciebie na ten weekend, za 1000 ponktow.
    lol, i mowi to ktos kto przed chwila mowil o odwracaniu kota ogonem i kto przez caly czas mowil cos o innych krajach.
    aha takie teksty to slyszalem ostatnio w podstawowce, daruj sobie, jak nie umiesz bez nich rozmawiac.

    W ktorym miejscu uogolniam ?
    no prosze Ciebie chociazby to, ze ciagle piszesz WY np jedna z Twoich ostatnich wypowiedzi:

    pokazac sobie ze jestescie madrzejsi.
    czemu to robisz? piszac tak stawiasz sie w opozycji do calego forum, Ty jeden i reszta kretynow co sie z nich smieja. a tak przeciez nie jest, co zauwazylbys czytajac dokladnie posty.

    W ktorym miejscu tak mowilem ?
    to bylo pytanie. wybacz, ze zle sformulowane, zmeczenie zrobilo swoje. aczkolwiek odnosilo sie do Twojej wypowiedzi, ze inni opieraja swoje poglady na opiniach zaslyszanych, co nie jest prawda.
    " - Fajny masz korek od wanny.
    - Taki tam...
    - ...Ale gra empetrójki"

    Skomentuj

    • markg
      Ocieracz
      • Apr 2007
      • 116

      #62
      Piszac Wy zwracalem sie do tych co pisali ze amerykanie to idioci podajac smieszne przyklady i tych co odpowiedzieli na moje posty, nie wiem jakim cudem uznajesz to za zwracanie sie do calego forum albo kogos wiecej niz ci ktorym odpowiadalem.

      Dalej twierdze ze wymianianie innych krajow nie jest istotne bo to nie o to chodzi, chodzi o to ze ci anty-amerykanie powinni byc najbardziej wdzieczni amerykanom, a tymczasem opluwaja ich najbardziej ze wszystkich, ale dalej korzystaja z amerykanskich wynalazkow i prawie wszystko od nich sciagaja. Nie ma innego kraju niz usa, ktoremu ci anty-amerykanie zawdzieczaja tyle dobrych zeczy z ktorych sami korzystaja dzisiaj. Ale szukaja tylko okazji zeby im przywalic i sie wywyzszac. No ale nastala moda taka.

      Nie masz na mnie nic dlatego sie czepiasz takich szczegolow, moze zmylil cie moj styl pisania, moze zle mnie zrozumiales.

      Skomentuj

      • Xena
        Seksualnie Niewyżyty
        • Apr 2005
        • 338

        #63
        Nikt ich nie wysmiewa. padło stwierdzenie, ze przeciętny Amerykanin niewiele wie, i jest niezbyt inteligentny, i ja sie podpisuje pod tym obiema rekami.
        Moze dlatego,ze przecietny Amerykanin jest emigrantem z Afryki,Europy czy Azji.

        74% to Biali Amerykanie,w owej definicji miesci sie;Europejczyk,Srodkowy Wschod, Arab, Iranczyk, Centralna Azja i Hishpanie.

        Nie w ostatnich czasach, tylko od zawsze. A to dlatego, że obżarstwo w ameryce powoduje więcej zgonów niż palenie tytoniu.
        Za to co drugi obywatel Polski nie ma polowy uzebienia.
        Poza tym, to nie my potrzebujemy np. instrukcji obsługi napisanych jak dla 10-cio latków
        Wiesz co to znaczy "lawsuit"?
        Te instrukcje sa przeznaczone na ich zapobieganie.
        lub mamy czelność oskarżać restaurację o to, że doznaliśmy uszczerbku na drowiu
        Ach,nie ma to jak nasz polski "customer service";
        -czego ?
        -nie ma szefa i nie bedzie !
        -prosze isc do okienka 11,nie widzisz ze pije kawe ?!
        Na Wa-skim lotnisku to chyba najgorsza zandarmeria pracuje. Tam o paszport nie prosza,tam po niego szczekaja.
        0statnio edytowany przez Xena; 19-07-07, 00:51.
        "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

        Skomentuj

        • gucio5tys
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1075

          #64
          Za to co drugi obywatel Polski nie ma polowy uzebienia.
          Nie spotkałem się. Skąd ta statystyka?
          Alkohol - typowy rozluźniacz języka
          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
          Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

          Skomentuj

          • markg
            Ocieracz
            • Apr 2007
            • 116

            #65
            Kilka interesujacych statystyk, taka ciekawostka:

            Oficjalnie w umiejetnosci czytania Polska jest na 23 miejscu, USA lepiej na 15:


            W umiejetnosciach matematycznych Polska na 22, USA lepiej na 18:


            W umiejetnosciach naukowych Polska na 21, USA lepiej na 14:


            W niskim poziomie umiejetnosci czytania, pisania i poslugiwanie sie swoim jezykiem, przez doroslych, Polska 2 miejsce, USA lepiej na 7, czyli 76.1% doroslych Polakow ma niski poziom czytania, pisania i poslugiwanie sie jezykiem, w USA duzo mniej 49.6%


            Sa to dane wziete z CIA World Factbook, UN, and OECD.
            Ciekaw jestem co wy na to ? pewnie powiecie ze te dane nie wazne albo jakies inne wytlumaczenie.
            0statnio edytowany przez markg; 19-07-07, 10:08.

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5252

              #66
              Homo homini debilis, na to wychodzi.
              Przecież w każdym kraju znajdzie się stado czarnych owiec, nie?

              Co do edukacji - kiedyś zrobiono badania w klasach w podobnym przedziale wiekowym i najsłabsza klasa japońska była na wyższym poziomie niż najlepsza amerykańska. Mógłbym napisać Wam o co konkretnie chodziło - nauczanie spiralne (USA) vs. pamięciowe (Japonia), tyle, że mi się za bardzo nie chce.

              Kiedyś pisałem z Amerykanką z Teksasu (dla niezorientowanych - głowne siedlisko tzw. rednecków - odpowiednik polskiego 'biednego głąba') i wiecie co? O jakiejś katastrofie lotniczej u Niemiaszków dowiedziałem się od... niej.



              Laska wymiatała na każdy możliwy temat, do dzisiaj wspominam tę znajomość z sentymentem. Jakkolwiek nie lubię Ameryki i zupełnie nie zgadzam się z ich polityką, nie będę lobbował opinii, że wszyscy są głupkami.

              Kiedyś był taki TV show (Milionerzy), w którym koleś na pytanie na jakich zwierzakach Hanibal przebył Alpy. Skreślił słonie, wybrał... lamy. A później trzepał kasę w talk-shows jako "najgłupszy człowiek Ameryki" - ot, wybrał sobie po prostu sposób żeby kasiorka wpadła - i co, taki głupi? Dorobił się koleś na tym

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • Xena
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2005
                • 338

                #67
                Napisał gucio5tys
                Nie spotkałem się. Skąd ta statystyka?
                Z pobytu w Polsce.
                Higena zebow macie ponizej pasa.
                0statnio edytowany przez Xena; 19-07-07, 11:52.
                "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                Skomentuj

                • brzydki27

                  #68
                  Napisał Raine
                  Inna rzecz, że nieznajomości geografii u jankesów przestałem się czepiać kiedy sobie uświadomiłem, że taka wiedza tak naprawdę do niczego im nie jest potrzebna

                  mi też nie jest potrzebna nigdy nie będe np w Indiach ale czy to mnie zwalnia z potrzeby orientacji na mapie świata? to że amerykanie są geograficznymi analfabetami w niczym ich nie tłumaczy, zaraz mi ktoś zarzuci że generalizuje (pewnie Asiulek ) ale chyba mało kto na świecie neguje ich debilizm to że znałeś inteligentną amerykanke o niczym nie świadczy, żeby nie było w Polsce tez debili nie brakuje, daje mały przykład: jak byłem w wojsku ludzie nie umieli napisać daty rzymskimi cyframi, jeden taki gwiazdor podpisywał sie krzyżykiem ale za to spirytus ładowali jak rosjanie XXI wiek, era elektroniki interentu, ludzie na Księżycu, wycieczki na Marsa, leki na raka, nowe hipermarkety a kretynizm na świecie (najbardziej w stanach ) przechodzi z ojca na syna.
                  0statnio edytowany przez Gość; 19-07-07, 12:14.

                  Skomentuj

                  • Delvis
                    Ocieracz
                    • Jun 2007
                    • 136

                    #69
                    debile sa wszedzie a czy wiecej jest u nas czy w hameryce to juz inna sprawa w kazdym razie ten narod zawdziecza swoja pozycje naukowca ze starego kontynetu i to jest wlasnie prawda
                    Czy ktoś taki istnieje?
                    Podobno istnieje....

                    Używam Debian: Gnome + Compiz FusioN
                    przeglądarka: Opera

                    Skomentuj

                    • anduk
                      Koci administrator
                      • Jan 2007
                      • 3901

                      #70
                      Napisał markg
                      Kilka interesujacych statystyk, taka ciekawostka:
                      Fajnie markg, że to wygrzebałeś. Statystyki w jakiś sposób generalizują ale my w tym temacie też tak robimy
                      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                      Skomentuj

                      • evika
                        Perwers
                        • Nov 2006
                        • 1083

                        #71
                        a moze markg jest Amerykaninem??..

                        Wracając jeszcze do powodów krytyki USA, to może wynika to też z tego, że uważają się za najmądrzejszych.
                        To chyba bliskie prawdy..

                        Skomentuj

                        • viper_88
                          Erotoman
                          • Mar 2005
                          • 417

                          #72
                          Napisał Xena
                          Wiesz co to znaczy "lawsuit"?
                          Dobrze wiem, co to jest. Samo to, że sąd przyznaje racje tym, którzy są poszkodowani z własnej głupoty, to już wystarczająca śmieszność. Nie wyobrażam sobie, żeby w Polsce ktokolwiek wygrał tego typu sprawę (o ile są one zakładane, w co też szczerze wątpię).

                          Co do tych statystyk, to jakoś nigdy nie miałem problemów z posługiwaniem się językiem czy to mówionym, czy też pisanym, więc nie mogę się z tym za bardzo utożsamić (gdzie nie zaprzeczam, że te statystyki są prawdziwe). Może efektem tego wszystkiego jest po prostu fakt, że, co tu dużo ukrywać, nasz język jest uznawany za jeden z trudniejszych (co oczywiście nie zwalnia samych Polaków z umiejętności posługiwania się nim jak najbieglej)

                          Skomentuj

                          • Yoshua
                            Perwers
                            • Mar 2007
                            • 1374

                            #73
                            o ile są one zakładane, w co też szczerze wątpię
                            niestety są.
                            w jedny mz 3 ostatnch numerow focusa byl artykul o tym a takze wzmianka, ze Polacy powoli zaczynaja nasladowac Amerykanow.
                            " - Fajny masz korek od wanny.
                            - Taki tam...
                            - ...Ale gra empetrójki"

                            Skomentuj

                            • Xena
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2005
                              • 338

                              #74
                              Samo to, że sąd przyznaje racje tym, którzy są poszkodowani z własnej głupoty, to już wystarczająca śmieszność.
                              Fakt,czasami sprawy zlamanego zeba podczas spozywania batona, czy wylanie kawy na kolana kupionej w McDonald, sa moze smieszne.
                              Jednak w kazdym systemie istnieja luki,w kazdym systemie istnieja ludzie wykorzystujacy go na przerozniste sposoby(aby tylko sie dalo).

                              Ale, drugim factem jest to iz np.,po powaznym wypadku dostaniesz jakas rekompensate,ktora pomoze zmodyfikowac dom,auto, czy Twoj nowy styl zycia.
                              W Polsce co najwyzej odwiedzi Cie pielegniarka.
                              Nie wyobrażam sobie, żeby w Polsce ktokolwiek wygrał tego typu sprawę (o ile są one zakładane, w co też szczerze wątpię).
                              Kompanie ubezpieczeniowe sa zbyt cienkie.
                              0statnio edytowany przez Xena; 20-07-07, 01:41.
                              "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                              Skomentuj

                              • Sabotain
                                Świntuszek
                                • Feb 2007
                                • 67

                                #75
                                hahaha... sorry ale nie moge ;p
                                Gdyby Bóg nie wymyślił orgazmu, ludzie zaj***li by się na śmierć...

                                Skomentuj

                                Working...