W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Test na IQ

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • logimen

    #16
    108... wstyd

    Skomentuj

    • CzarnY_2000
      Erotoman
      • Nov 2006
      • 342

      #17
      Napisał DarkAngel
      Dokładnie tyle samo co Ty, Czarny_2000 .

      //Edited: Zapomniałem dodać z kim miałem tyle samo pkt .

      DarkAngel widze że myślimy podobnie, i nawet zgadzamy sie w paru tematach.

      Dla ciekawostki dodam iż "Doda" Dorota Rabczewska, ma jak twierdzi wysokie IQ bo aż 156.

      Okazuje się, że Dorota Rabczewska, czyli popularna Doda Elektroda, jest jedną z najinteligentniejszych kobiet w Polsce. I wcale nie jest to kolejny dowcip o blondynkach. Seksowna piosenkarka błyszczała dotąd zgoła czym innym niż intelektem. Tymczasem właśnie przyjęto ją do polskiego oddziału Mensy. A tam przyjmują tylko tych, których rozmiary... umysłu mocno wykraczają ponad przeciętność. Doda zdradziła nam, że ma bardzo wysoki iloraz inteligencji - aż 156 IQ!
      Źródło: http://www.doda.ws/wysokie-iq.html

      I kto by pomyślał że taka Doda ma takie wysokie IQ.

      Skomentuj

      • misiekq
        Świntuszek
        • Feb 2006
        • 76

        #18
        134, te ostatnie pytania z kostka robilem na 'chybil-trafil' =D. Nie chcialo mi sie juz myslec.

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5266

          #19


          Kładę głowę, że większość osób rozwiązujących tekst po prostu otwiera obrazki i porównuje, dzięki czemu w ostatecznym rozrachunku wpada kilka dodatkowych punkcików.

          Ot, inteligenci.

          :>

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • DarkAngel
            Perwers
            • Nov 2006
            • 1020

            #20
            Myślę, że każdy, kto podszedł w miarę poważnie do tego śmiesznego testu, nie oszukiwał w ten sposób, bo po co? Oszukuje się w ten sposób siebie i marnuje swój czas ;>

            To już chyba bardziej opłacalne byłoby wpisanie w wątku jakiejś wyssanej z palca liczby .

            A Doda? Heh, jeśli Ona jest inteligentna to ja nie chcę być zaliczany do inteligentnych. Z Jej umiejętnością poprawnego wysłowienia się, jak to ktoś napisał, orangutan byłby na podobnym poziomie (nie ujmując nic jemu ) .
            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

            Skomentuj

            • rumcajs01
              Świntuszek
              • Jan 2007
              • 65

              #21
              Czym różni się człowiek inteligentny od mądrego?

              Człowiek inteligentny wywinie się z trudnej sytułacji, którą mądry ominie.

              Skomentuj

              • DajMiTęNoc
                Perwers
                • May 2005
                • 1153

                #22
                Uzyskany wynik IQ: 126

                Ponad przeciętną

                Mozna bylo lepiej. No ale coz. Bez wymowek i przyznaje sie bez bicia, nie nawidze pyt takich jak w tym tescie pyt od 34-39 to moja pieta achilesowa.
                Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                Skomentuj

                • TRS Broskow
                  Perwers
                  • Dec 2005
                  • 961

                  #23
                  124, do kitu z dodawaniem i zapamiętywaniem liczb i nazw

                  Skomentuj

                  • Paszczak
                    Ocieracz
                    • May 2006
                    • 105

                    #24
                    Napisał Fluid
                    Widze, że dużo przedstawicieli mensy jest na forum. BTW. czy takie testy nie powinny być na czas?
                    Są na czas. A poza tym, chyba najbardziej wiarygodny test to ten pierwszy. Doda pewnie z 10 razy powtórzyła jeden i stąd taki wynik
                    A ten tutaj jest chyba zbyt uproszczony. O ile dobrze pamiętam kilka innych były bardziej różnorodne, a przez to bardziej wiarygodne.

                    Skomentuj

                    • Xena
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2005
                      • 338

                      #25
                      A Doda? Heh, jeśli Ona jest inteligentna to ja nie chcę być zaliczany do inteligentnych.
                      No,nie. Maximum Mensy trzeba podniesc do 300-tu,bo jesli Doda ma 156,to ile musi miec madry czlowiek?!
                      Sam A. Einstein mial troche ponad 160.
                      Po drugie,w tych testach to nie "speed",a "power of the brain" jest istotnym elementem.

                      Over 140 - Genius or near genius
                      120 - 140 - Very superior intelligence
                      110 - 119 - Superior intelligence
                      0statnio edytowany przez Xena; 12-02-07, 13:42.
                      "I am still learning"-Michelangelo's motto,1560,at age 85.

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5266

                        #26
                        I dobrze mówisz.

                        Są ludzie upośledzeni, którzy w życiu nie rozwiązaliby testu na IQ ale w ciągu sekundy mogą wykonywać np. w pamięci bardzo skomplikowane obliczenia matematyczne - na widok czego niejednemu 'ajkuwcowi' po prostu opadłaby koparka

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • meredith
                          Ocieracz
                          • Jun 2006
                          • 159

                          #27
                          Forumowa przecietna czyli 125, ale przy koncu juz znuzona bylam i nie chcialo mi sie myslec.
                          Taka pewnosc uczuc zdarza sie tylko raz.

                          Skomentuj

                          Working...