W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co sądzicie o legalizacji marihuany?????

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ziomek6789
    Ocieracz
    • Apr 2006
    • 156

    #46
    Zapraszam nowych członków forum do wypowiadania sie w sondzie
    Kto Jest Za Legalizacja Niech Podniesie W Góre Ręce

    Skomentuj

    • lukabazuka
      Świntuszek
      • May 2006
      • 65

      #47
      palilem dzonty przez 5 lat z czego dwa non stop i w koncu przestalem bo doszedlem do wniosku ze za bardzo zamulaja i nie mozna normalnie myslec i zyc upalonym, roznie dzialaja na ludzi, na mnie akurat dochodze do wniosku ze beznadziejnie.
      kazdy powinien miec szanse sie potruc, ale przynajmniej legalnie bo chyba wszyscy wiedza ze wprowadzone pare lat temu restryskcje niczego nie zmienily, a spozycie narkotykow wzroslo
      aha i nie pale od dwoch lat i glowa dziala inaczej, zdecydowanie na plus

      Skomentuj

      • BezLoginu00
        Wspomógł BT
        • Mar 2006
        • 78

        #48
        Mi to jest obojętne. Będę chciał zapalić to zawsze będzie taniej u dilera... bo bez VAT'u .. a jeśli będzie a aptece czy w kiosku ruchu to też się nie obrażę...


        ale w Polsce kraju Prawa Sprawiedliwości Kaczek Rydzów to czuję że to nie przejdzie. he jakby sobie tak zapalili fajkę pokoju przed obradami sejmu.... to każdy by chciał być w koalicji z Lepperem


        no... i Lepper byłby górą... to na jego rewirze rosła by Maria
        "życie idioty to nie bułka z masłem"

        Skomentuj

        • Schiller
          Erotoman
          • Oct 2005
          • 426

          #49
          Byłbym za ustanowieniem określonego prawa. Natoamist jakotakiej legalizacji mówię 'obojętne mi to'.
          Co do ustanowienia odpowiedniego przepisu, uważam, że nie powinno się karać osobników, którzy mają przy sobie np. grama na własny użytek (nie oszukujmy się, wiecej osób będzie korzystało). Nie mam nic przeciwko maryśce, jeżeli 'spaleni' nie robią innym krzywdy, nie ma rozbojów, głupich numerów. Jeśli palą dla własnej przyjemności, nic mi do tego.
          No i racja z tym VAT'em, ceny pójdą w górę. Sądzę to, iż jeśli ktoś będzie chciał zapalić, to i tak znajdzie dojścia.
          Co do dilerów...w tej materii ciągle się nie określiłem. Ciekawy jestem, ilu z nich 'degustuje' własny towar.
          Leben...I Feel You

          Skomentuj

          • Onizuka
            Świętoszek
            • Jan 2007
            • 10

            #50
            Jestem za fazy są niezłe i nie ulależnia chyba że palisz to b.często. Jak już ktoś pisał "W Holandii nic się nie dzieje to czemu u nas miało by być gorzej?"
            smutas...

            Skomentuj

            • DarkAngel
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1020

              #51
              Napisał Schiller
              Nie mam nic przeciwko maryśce, jeżeli 'spaleni' nie robią innym krzywdy, nie ma rozbojów, głupich numerów.
              Niemalże 100% osobników pod wpływem THC staje się ludźmi łagodnymi, którzy nie byliby skorzy kogokolwiek uderzyć . Inna kwestia to to, że są ludzie, dla których ŻADNE substancje psychoaktywne, w tym np. alkohol, nie są wskazane.. Przykład? Są ludzie, którzy pod wpływem alko zabijają. Są ludzie, którzy pod wpływem ziela mają Bóg wie jakie halucynacje i w efekcie robią coś głupiego. Kwestia psychiki. Wszystko dla ludzi, którzy potrafią mądrze korzystać z tego, co dane im zostało.

              No i racja z tym VAT'em, ceny pójdą w górę. Sądzę to, iż jeśli ktoś będzie chciał zapalić, to i tak znajdzie dojścia.
              Hę?
              Ceny w Holandii wahają się w granicach 5-10 euro za gram.
              Jest to 100% czysty towar, najlepszej [w danej granicy cenowej] jakości. A co jest u dilerów? Towar, który rzadko kiedy osiąga wagę, którą powinien osiągać, a jego jakość pozostawia wiele do życzenia.. Myślę, że dilerzy musieliby spoooro zjechać z ceny po zalegalizowaniu MJ .

              Co do dilerów...w tej materii ciągle się nie określiłem. Ciekawy jestem, ilu z nich 'degustuje' własny towar.
              Wielu . Przynajmniej degustują towar taki, jaki dostają.
              Część z nich robi różne przekręty, nie tylko na ilości, tak więc tamtego raczej mało kto tyka .
              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

              Skomentuj

              • Ziomek6789
                Ocieracz
                • Apr 2006
                • 156

                #52
                jezeli chodzi o mnie to ja bym wolał isc do kiosku zapłacic dajmy na to 50 zl za dobry gram czystego towaru niz palic jakiegos zamulajacego scuna. a jezeli chodzi o jazdy to nie znam, nie słyszalem zeby ktos pa trawce złapal agresora wpzeciwienstwie do alko
                Kto Jest Za Legalizacja Niech Podniesie W Góre Ręce

                Skomentuj

                • zi3c
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2007
                  • 181

                  #53
                  Mnie denerwują męskie krzaczki...ehhh

                  Skomentuj

                  • DarkAngel
                    Perwers
                    • Nov 2006
                    • 1020

                    #54
                    Napisał zi3c
                    Mnie denerwują męskie krzaczki...ehhh
                    Cóż... Gdyby wszystkie były sfeminizowane nie byłoby nasionek .
                    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                    Skomentuj

                    • zi3c
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jan 2007
                      • 181

                      #55
                      Napisał DarkAngel
                      Cóż... Gdyby wszystkie były sfeminizowane nie byłoby nasionek .
                      Wiem wiem, ale akurat teraz to mi to nie na ręke

                      Skomentuj

                      • DarkAngel
                        Perwers
                        • Nov 2006
                        • 1020

                        #56
                        Napisał zi3c
                        Wiem wiem, ale akurat teraz to mi to nie na ręke
                        Wiem o czym mówisz .
                        Cóż... Życie, zi3c, życie .

                        Oby Ci całych plonów nie wcięło .
                        Pozdro.

                        PS. Nie róbmy OT .
                        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                        Skomentuj

                        • zi3c
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jan 2007
                          • 181

                          #57
                          Więc chyba wszysko pojdzie w koszalin bo niestety ten "samiec" mi się nie przyda, ale jeszcze zobacze co się da wymyśleć

                          Skomentuj

                          • Ziomek6789
                            Ocieracz
                            • Apr 2006
                            • 156

                            #58
                            Zapraszam do glosowanie
                            Kto Jest Za Legalizacja Niech Podniesie W Góre Ręce

                            Skomentuj

                            • toxicgirl
                              Banned
                              • May 2006
                              • 783

                              #59
                              [QUOTE=Ziomek6789]Co myslicie o legalizacji marihuany ??? jestescie za, przzeciw, czy moze jest to wam obojetne na narginesie dodam ze marihuana jest mniej szkodliwa niz papierosy a co ciekawe w kilku przypadkach jest lekiem. POZDRO




                              "KKC"[/QUOTjestem za legalizacją aczkolwiek z tym zdaniem -narginesie dodam ze marihuana jest mniej szkodliwa niz papierosy
                              się nie zgadzam

                              Skomentuj

                              • Dominik_17
                                Świętoszek
                                • Jan 2007
                                • 6

                                #60
                                A ja wam powiem że też jestem za . Co by takiego się stało gdyby człowiek mógł normalnie wyjść sobie na koniec tygodnia na balkon i zajarać?? Nic. DarkAngel - zgdazam się co do tego, ze człowiek nie jest wogóle agresywny. Niedawno miałem kolejną "misję" i po prostu było mi tak błogo, że nawet przez myśl mi nie przeleciało cokolwiek nieprzyjemnego. A żeby sie z kimś lać to już wogóle. Jest tylko fajnie, i o to w tym chodzi .

                                Skomentuj

                                Working...