W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziewięcioletnia dziewczynka urodziła dziecko

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-rotmantic
    Perwers
    • Jun 2005
    • 1556

    #31
    piegusek, mądrze prawisz. Z tych samych powodów, jak miałem jakieś problemy natury "sercowej", to powtarzałem sobie i innym:

    "Cierpienie to jest głód dzieci w Somalii. Ja mam tylko zły okres."

    Skomentuj

    • Schiller
      Erotoman
      • Oct 2005
      • 426

      #32
      Napisał Gwiazdka
      Ale wszyscy chyba wiemy, że aby zajść w ciążę jest konieczny 1 warunek...Więc jak to możliwe?!?!
      Warunek został spełniony.
      Leben...I Feel You

      Skomentuj

      • Czarodziejka
        Perwers
        • Sep 2005
        • 963

        #33
        o jejku. dziw bierze, że 9 latka urodziła, ale żeby 5 latka.

        co to się dzieje na tym świecie...

        Skomentuj

        • viper_88
          Erotoman
          • Mar 2005
          • 417

          #34
          Kiedyś też słyszałem o jakiejś innej 9-cio latce, która urodziła dziecko, ale zajść w ciążę mając 5 lat, to już doprawdy dziwota człowieka ogarnia... Ale cóż, w wielu plemionach podobnych do tego obowiązują różne zwyczaje i dla nich jest to najzupełniej normalne, że dziewczynki w tak młodym wieku rodzą dzieci. Poza tym muszę przyznać, że z jednej strony fakt mieszania się w tę sprawę władz, trochę mnie samego dziwi (w końcu to plemie żyje pewnie własnym życiem, a to nie była rzecz tak straszna jak morderstwo), a z drugiej zaś strony cała ta sytuacja mogła ostro nadszarpnąć psychikę tej dziewczynki i trzeba coś z tym zrobić (poza tym to plemie znajduje się na terytorium Brazylii i rząd ma obowiązek zająć się tą sprawą, czego się nie da uniknąć).

          A co do tego w jakim wieku może być ojciec, to chyba nie może mieć mniej niż 12-13 lat

          Skomentuj

          • kokain666
            Banned
            • Aug 2006
            • 179

            #35
            Napisał malinkaa7
            A ja miałam niestety 10 jak dostałam pierwszy raz okres, ale słyszłam,ale nie wiem czy to wiarygodne źródło,źe nawet dziewczyna może zajść w ciąże mimo iż nie dostała jeszcze pierwszej miesiączki,troszkę sie zdziwilam,myslicie ze to możliwe?
            miesiączka to pozbycie się jajeczka razem z krwią z organizmu kobiety i następuje miesiąc po "wyprodukowaniu" jajeczka. więc może zajść w ciąże przed 1 miesiączką, ale nie wcześniej niż miesiąc przed tą miesiączką, która miała się odbyć, ale nie odbyła, bo dziewczyna zaszła w ciąże..

            Skomentuj

            • stokrocia
              Ocieracz
              • Jul 2006
              • 130

              #36
              Napisał kokain666
              więc może zajść w ciąże przed 1 miesiączką, ale nie wcześniej niż miesiąc przed tą miesiączką
              G'woli ścisłości nie wcześniej niż mniej więcej 2 tygodnie przed tą miesiączką. Bo dopiero wtedy w momencie owulacji komórka jajowa jest dojrzala do zapłodnienia i zostaje uwolniona z pęcherzyka Graffa.

              Skomentuj

              • kokain666
                Banned
                • Aug 2006
                • 179

                #37
                -.- po pierwsze mamy tu do czynienia z pedofilią względem tych mam w tak wczesnym wieku
                po drugie ZAWSZE jest wyjątek od reguły, 5-latka która zaszła w ciąże, po prostu miała jakiś błąd genetyczny w sobie, że tak szybko dojrzała.. a kto był ojcem dziecka? powinni zrobić na to badanie genetyczne...

                a jeśli chodzi o 9-latke.. kolejny wyjątek. zdarza się raz na kilka miliardów urodzeń.. ale dziwne jest, nie powiem..

                stokrocia:
                1) sorry za błąd - ja się nie znam za dobrze na cyklu
                2) jak wiadomo pierwsze miesiączki są nieregularne i kto wie, czy te 2 tygodnie po wyprodukowaniu jajeczka do jego wydalenia z organizmu nie mogły zamienic sie w miesiąc?

                dobra, nieważne..
                0statnio edytowany przez sister_lu; 06-02-09, 03:14.

                Skomentuj

                • stokrocia
                  Ocieracz
                  • Jul 2006
                  • 130

                  #38
                  Napisał kokain666
                  stokrocia:
                  2) jak wiadomo pierwsze miesiączki są nieregularne i kto wie, czy te 2 tygodnie po wyprodukowaniu jajeczka do jego wydalenia z organizmu nie mogły zamienic sie w miesiąc?
                  Niee... Nieregularności cyklu wynikają ze zmiennej długości pierwszej fazy. Odstęp między owulacją a miesiączką to zawsze między 12 a 16 dni z tego co kojarzę. Pierwsza może trwać miesiąc, druga nie.

                  Skomentuj

                  Working...