W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

ASG-Air Soft Gun

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sperminator.p
    Banned
    • Sep 2006
    • 3

    #16
    Centrum informacji ASG mozna znalesc na www.asg.pl (a szczegolnie zachecam do odwiedzin forum). Jeszcze niedawno sam sie w to bawiłem - siłą rzeczy jest to drogie hobby - ale zabawa jest niesamowita.

    Polecam zloty - ciekawy klimat i fajna zabawa...

    Skomentuj

    • ranger
      Świętoszek
      • Sep 2005
      • 1

      #17
      Napisał sUsHi
      No i amunicja sa zwykle kulki, plastikowe badz metalowe, bez farby o srednicy 6 mm i roznej wadze.

      Jesli chodzi o pistolety, tylko niektore modele glockow maja ogien ciagly. Co jest IMO malo realistyczne. Kozacki jest natomiast BLOW BACK. Czyli odrzucanie "gornej czesci" pistoletu do tyłu.
      Metalowe kulki? Pierwsze słyszę...

      I kolejna nieścisłość - nie kazdy model Glocka posiada możliwość strzelania ciaglego (mowa oczywiscie o broni palnej, z replikami bardzo roznie bywa)

      Skomentuj

      • Ola
        Świętoszek
        • Jul 2006
        • 9

        #18
        hyh fakt zabawa bardzo sympatyczna, zwłaszcza wtedy kiedy dostanie się z elektryka w plecy lub w tyłek tudzież w palec u zmarzniętej ręki

        Fakt zloty świetna sprawa, więcej ludzi, wymiana poglądów, doświadczeń, taktyk hyh.. Byłam na 3 zlotach w Wawie , Poznaniu i Wrocku.

        Pamiętam jak dostałam w czoło i miałam taką krwawą, małą dziurke

        Szkoda tylko, że tak mało babeczek w tym "siedzi".

        Skomentuj

        • Nick Nicksonn
          Ocieracz
          • Sep 2006
          • 136

          #19
          są metalowe kulki. Nawet czasem na allegro jakiś świr sprzedaje, są to kulki wyciągnięte z łożysk. Z dobrej broni taka kula robi dziurę w szybie samochodu. O tym, że taka amunicja winna być zabanowana chyba nie trzeba wspominać?
          Co do ASG, miałem jeszcze niedawno MP5 Wella z metalowym gearboxem v2, ale niestety nie bylo czasu na zabawę i sprzęcik poszedł do kogoś innego. Za to DE MP40 replika plastikowa odmalowana i dociążona wisi na ścianie i ... się podoba Mam sentyment do tej broni - RTCW i Enemyterritory
          Powodzenie u kobiet ma ten, kto potrafi się bez nich obejść..

          Skomentuj

          • Alleg
            Świętoszek
            • May 2006
            • 14

            #20
            sushi kulki metalowe nigdy... wyobraz sobie ze dostajesz metalowa kulka z repliki m14 ktora ma ok 500 FPS... no wai!

            plastikowa kulka 0.22 boli w *** a co by bylo kulka metalowa wole niemyslec!!

            pozatym co do powtarzalnosci... aEG( elektryki) maja silniczek ktory automatycznie naciaga tlok.. tylko ze sa drozsze no wiadomo... tak samo bron krótka z napedem gazowym ( greengas//butan )

            Skomentuj

            • sUsHi
              Ocieracz
              • May 2006
              • 159

              #21
              Napisał ranger
              Metalowe kulki? Pierwsze słyszę...

              I kolejna nieścisłość - nie kazdy model Glocka posiada możliwość strzelania ciaglego (mowa oczywiscie o broni palnej, z replikami bardzo roznie bywa)

              sa w pelni metalowe, sa powlekane. chodzilo mi o to ze w rzeczywistosci tylko glock 18 ma selektor ognia. w ASG czasami spotkac mozna tez inne modele z ogniemc iagłym co jest nierealistyczne.

              Alleg wiemz e z takich kulek nie strzela sie na strzelankach. mowie tylko ze takowe istnieją i mozna kupic.
              0statnio edytowany przez sUsHi; 25-09-06, 15:12.
              Nie wszystko jest dosłowne, więc myśl. To naprawde nie boli...

              Skomentuj

              • Alleg
                Świętoszek
                • May 2006
                • 14

                #22
                hmm kulki ciezsze np 22, 25 niesa metalowe, sa z plastiku tudziez innej sztucznej substancji. ( kompozyty)

                kulki metalowe ważyły by powyzej grama dla 6 mm kuli...no wai :>

                Skomentuj

                • sUsHi
                  Ocieracz
                  • May 2006
                  • 159

                  #23
                  przeceiz niemowie ze ciezsze kulki sa tylko z metalu........ czytaj dokladnie. Mowie tylko ze takowe istnieja! . Popatrz po ofertach sklepow. tam mozna kupic kulki powlekane. Osobiscie calych metalowych w reku nie trzymalem, ale na allegro sa sprzedawane z tego co wiem.
                  Nie wszystko jest dosłowne, więc myśl. To naprawde nie boli...

                  Skomentuj

                  Working...