W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

ALLEGRO- sprzedawcy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maly_gej
    Świętoszek
    • Sep 2005
    • 12

    ALLEGRO- sprzedawcy

    więc ciekawi mnie czy są tu osoby zarabiające na allegro, ebayu, swistaku albo innych serwisach
    jeśli tak to na jakich, co sprzedajecie, jakie są problemy z tym związane
    i czy zdażały wam się niewypały i problemy z opchnięciem towaru?
    i skąd bierzecie to co sprzedajecie?
    mam fajny pomysł... ale boje się że okaże sie ze będe musiał sam 'przejesc' towar
  • Daron
    Świntuszek
    • Feb 2006
    • 47

    #2
    Ja sprzedaje i zarabiam ( buahaha) na Allegro. Sprzedaj głównie gry komputerowe, czasami odzież i wyposazenie do domu. Zarobek jest, nie duży ale zawsze problemy... w****ia mnie jak ktoś coś kupi ode mnie i nie zapłaci za to i bezczelnie nie odzywa sie przed ponad 1,5 miecha, nie odbiera telefonów i nie odpowiada na e-maile, a nr konta i wszysto co mu potrzeba ma na stronie "O mnie" i w e-mailu po zakonczeniu aukcji podane jak na tacy ale wraz ciezko wplacic kase :/ i wystawie mu negatywa to nie minie 24h jak dostane od niego i taki koles po interwencji leci na allegro konto zablokowane ma ale zla opinie u mnie pozostaje :/ i po kiego taki wal licytował :/ tak sie kilka łebków nazbiera aktualnie mam 4 ale juz sie boje wystawic negatywa bo dostane odwetowca i strace zaufanie u klientów. Sprzedaje duzo gier są to gry oryginalne, czesto nowe, czasami uzywane, nie pytaj skąd biore bo nie powiem napewno nie kradne
    Zapodaj pomysł to Ci powiem co i jak
    System Of A Down
    "And if you go, I wanna go with you.
    And if you die, I wanna die with you,
    take your hand and walk away "

    Skomentuj

    • thomas83
      Ocieracz
      • May 2005
      • 178

      #3
      Ja zarówno kupuję jak i sprzedaję.
      Wcześniej opychałem niepotrzebne rzeczy z domu - książki, płyty, komiksy, pierdoły.
      Później troszke lepszy interesik się rozkręcił czyli tu kupuję taniej, tam sprzedaję drożej - najlepszy strzał to 150% ceny na czysto :-)
      Od niedawna powróciłem do starej koncepcji oraz delikatnie ruszyłem drugą..

      Problemy z Allegrowiczami miałem 2-3...

      Z wiadomych względów nie powiem skąd mam to, co opylam pzdr
      a licznik postów bije...

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #4
        Sprzedaje i kupuje, choc przewaznie to 2. Najczesciej jest to resell. Cos co stalo sie zbyteczne a moze przyniesc zysk (elektronika? )
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • black_rider
          Ocieracz
          • Nov 2005
          • 129

          #5
          nikt ci nie powie co sprzedaje i gdzie się zaopatruje
          Żeby sprzedawac naprawde duzo na allegro to trzeba mieć dobre źródła zaopatrzenia bo konkurencja cenowa jest tam bardzo duża.

          Jedyny problem, ktory ludzie bagatelizują to podatki. Często sprzedawcy nie mają pojęci , że to co robią przekracza już granice sprzedaży prywatnej a jest już działalnością gosp. Urzędy skarbowe doskonale o tym wiedzą.

          A co do komentarzy to osobiscie robie tak, ze gdy ktos wycofa sie z kupna to nie wystawiam mu zadnego komentarza ...bo wiadome ze on zrobilby to samo i mógłby nawymyślać coś

          Generalnie oplaca sie robic tam zakupy
          Wczoraj np. kupiłem wodę toal. Diora za 170zł a taka sama w sephorze kosztuje 290zł

          Chuck Norris zawsze kupuje na allegro.Zawsze!
          0statnio edytowany przez black_rider; 21-04-06, 09:39.

          Skomentuj

          • MyszkaZ
            Erotoman
            • Dec 2005
            • 535

            #6
            Kupuje, nie sprzedaje. Ale wole ebay, bo sciagam ostatnio towary np. z Hong Kongu czy UK i cenowo wychodzi mi duzo lepiej.
            Co do sprzedazy - chetnie bym sie tym zajela, ale brak mi czasu.
            Even though she seems so high
            He knows that she can't fly
            and when she falls out of the sky
            He'll be standing by

            Skomentuj

            • Kubus
              Świętoszek
              • Oct 2005
              • 20

              #7
              ja rowniez sprzedaje i kupuje glownie motryzacja/czesci motocyklowe-motocykle

              Skomentuj

              • Dibbs
                Świętoszek
                • Apr 2005
                • 3

                #8
                Ja kupuje tanio rzeczy(glownie ciuchy czy akcesoria zwiazane z koszykowka) na ebay.com i sprzedaje drozej na allegro. Nie mialem nigdy problemow ani ze sprzedaza ani z kupnem. Czasami tylko trzeba byc cierpliwym zeby towar "zszedl" za rozsadna cene.
                Kupuje glownie z USA ale i z Filipin, Hong Kongu czy Wielkiej Brytanii.

                Skomentuj

                Working...