W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Początek inwigilacji internetu w Polsce

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Robinson
    Erotoman
    • Sep 2011
    • 515

    #76
    nie kryminal tylko guantanamo od razu - bedziesz terrorysta zasrany

    P.S. to nie jest smieszne ale w USA jest juz prawo na takie numery pozwalajace

    Skomentuj

    • Lilith_666
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2011
      • 386

      #77
      I gdzie są ci wszyscy ludzie ,którzy głosowali na ryżego?Bo widziałam ich tłumy zawsze,a teraz jakoś tak...cicho.
      "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
      Witkacy

      Skomentuj

      • Greedo
        Banned
        • Dec 2006
        • 1657

        #78
        A Ty na kogo głosowałaś?

        Skomentuj

        • Robinson
          Erotoman
          • Sep 2011
          • 515

          #79
          Niezaleznie od tego kto glosowal a kto nie, jestem przekonany, ze ptrzy nastepnych wyborach znowy wszyscy beda za...

          To oznacza, ze albo PR jest rzeczywiscie taki dobry, albo w PL wybory sa od dawna falszowane. To ostatnie jest czesciowo prawdziwe, sadzac na przykladzie chocby Korwina... Znam tez w rodzinie przypadki, ze przyjscie do urny na godzine przed zamknieciem wywolywalo pewne poruszenie i konsternacje - gdzie jest karta do glosowania...

          Skomentuj

          • Lilith_666
            Seksualnie Niewyżyty
            • Nov 2011
            • 386

            #80
            Napisał Greedo
            A Ty na kogo głosowałaś?
            Ja głosowałam najpierw na Jarka.Może przez pryzmat Lecha jeszcze na niego patrzyłam.Chłopina się rozszalała,sama nie wiedziała już co robi.Nie wytrzymał nagonki.

            Teraz stwierdziłam,że nie zagłosuję ani na ryżego,ani na Kaczyńskiego.Gdybym głosowała na Palikota do końca życia nie spojrzałabym w lustro.Stwierdziłam,że będę miała czyste sumienie tylko jeśli zagłosuję na Mikke.A ponieważ Mikke i tak nie miał szans(ile lat minie aż nasze społeczeństwo dojrzeje do jego pomysłów...),a niefartem tego dnia znalazłam się poza moim miejscem zamieszkania to nie zagłosowałam wcale.

            Możliwe Robinson,że będą za.Ludzie pozbawieni własnego rozumowania spokojnie zadowolą się jego tanim uśmieszkiem i będą słowo w słowo powtarzać zasłyszane w tvn sekwencje.Nie wspomne o naszym prezydencie-widmo Komorowskim.Wystarczy sobie poczytać o jego przeszłości,pięknych oszustwach wobec bliskich współpracowników.Ale gdzie wymagać tego od naszych młodych,wykształconych z wielkich ośrodków...
            "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
            Witkacy

            Skomentuj

            • Robinson
              Erotoman
              • Sep 2011
              • 515

              #81
              Napisał Lilith_666
              Ja głosowałam najpierw na Jarka.Może przez pryzmat Lecha jeszcze na niego patrzyłam.Chłopina się rozszalała,sama nie wiedziała już co robi.Nie wytrzymał nagonki.
              Tez bylem kiedys za PO w 2005 - czego to media z nami nie zrobia... Mysle, ze JK ma niezle spreparowana gebe. Jego wizerunek w mediach zostal prawie w calosci wykreowany. Przeciez wygrana w 2005 mogla zagrozic a nawet zniszczyc uklad powstaly podczas "obrad okraglego stolu". Szkoda, ze czlowiek dopiero po latach pewne rzeczy zauwaza... A ojciec troche znal i Szmajdzinskiego i Schetyne (nie osobiscie - ubolewam, bo pewnie bym mial w zyciu latwiej ) i mowie, ze to scierwo...

              Teraz stwierdziłam,że nie zagłosuję ani na ryżego,ani na Kaczyńskiego.Gdybym głosowała na Palikota do końca życia nie spojrzałabym w lustro.
              Pal****** to wg mnie sciema. Taki katalizator i trigger na potrzeby PO vel ryzy...

              Stwierdziłam,że będę miała czyste sumienie tylko jeśli zagłosuję na Mikke.A ponieważ Mikke i tak nie miał szans(ile lat minie aż nasze społeczeństwo dojrzeje do jego pomysłów...),a niefartem tego dnia znalazłam się poza moim miejscem zamieszkania to nie zagłosowałam wcale.
              Tez bylem za Mikke. Niestety jego wszystkie poglady opieraja sie na jednym zalozeniu: ze ludzie sa idealni... i jak bedzie wolny rynek, to oni sie wezma do roboty. Niestety tak nie jest i kiedy pojawi sie pustka, to ludzie zmontuja kolejny uklad. Stad dochodze do wniosku, ze demokracja jest fasada i jest dla zwyklych ludzi bardzo zla.

              Możliwe Robinson,że będą za.Ludzie pozbawieni własnego rozumowania spokojnie zadowolą się jego tanim uśmieszkiem i będą słowo w słowo powtarzać zasłyszane w tvn sekwencje.Nie wspomne o naszym prezydencie-widmo Komorowskim.
              Dlatego edukacja w PL jest nszczona - idiotow latwiej wysterowac.

              Wystarczy sobie poczytać o jego przeszłości,pięknych oszustwach wobec bliskich współpracowników.Ale gdzie wymagać tego od naszych młodych,wykształconych z wielkich ośrodków...
              Mozna sie ciezkiej depresji nabawic. Problem jest tez taki, ze polska inteligencja zostala skutecznie w czasie WW II wytepiona. A komunizm sie wcale nie skonczyl, tylko zrestrukturyzowal... O fuck - bede mial dola jak dalej tak pogadamy

              Czlowiek moze stac sie cyniczny jak to wszystko sobie uzmyslowi.

              Skomentuj

              • kamil1422
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 139

                #82
                Napisał Robinson
                Niezaleznie od tego kto glosowal a kto nie, jestem przekonany, ze ptrzy nastepnych wyborach znowy wszyscy beda za...
                Przy obecnych przewidywaniach dotyczących cen paliwa (7 zł), spektakularnych porażkach w UE i w****ianiu kolejnych grup społecznych, pierwszy raz może być im ciężko. "Wajcha medialna" zapewne zostanie zmieniona na lewą stronę - czyli promowanie Palikota. Nie zdziwię się jeśli odpadną przed końcem kadencji, ale to nie mój problem, ja w życiu na nich nie zagłosowałem i głosować nie zamierzam.
                Napisał Lilith_666
                Nie wspomne o naszym prezydencie-widmo Komorowskim.Wystarczy sobie poczytać o jego przeszłości,pięknych oszustwach wobec bliskich współpracowników.Ale gdzie wymagać tego od naszych młodych,wykształconych z wielkich ośrodków...
                Jego kontakty z ludźmi wsi, dla osób obeznanych w temacie, w zupełności powinny wystarczyć
                0statnio edytowany przez kamil1422; 25-01-12, 13:07.

                Skomentuj

                • znowuzapilem
                  SeksMistrz
                  • Nov 2010
                  • 3555

                  #83
                  Robinson i Lilith, zgadzam sie w 100%


                  Lubie szyderczo zaśmiać się w twarz osobom które głosowały na tuska (wybierając mniejsze zło).
                  Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                  Skomentuj

                  • Lilith_666
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Nov 2011
                    • 386

                    #84
                    Napisał Robinson
                    Stad dochodze do wniosku, ze demokracja jest fasada i jest dla zwyklych ludzi bardzo zla.

                    Dokładnie,trzeba w końcu się pogodzić,że demokracja nie wszystkim służy.Trzeba decydować za ludzi,jeśli oni sami nie myślą...o czym bezdyskusyjnie świadczy wysoki wynik Palikota.

                    Napisał znowuzapilem
                    Robinson i Lilith, zgadzam sie w 100%


                    Lubie szyderczo zaśmiać się w twarz osobom które głosowały na tuska (wybierając mniejsze zło).
                    Wiem o czym mówisz. Najzabawniejszy jest ich absolutny brak argumentów.A w końcu codziennie o 19.00 słyszę fakty w moim studenckim mieszkaniu.No więc jak to jest?

                    Aż słów brakuje...mam nadzieję,że będzie im trudno.Zobaczymy.
                    0statnio edytowany przez Lilith_666; 25-01-12, 13:21.
                    "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
                    Witkacy

                    Skomentuj

                    • Robinson
                      Erotoman
                      • Sep 2011
                      • 515

                      #85
                      Kto nie widzial to popatrzy http://www.geekweek.pl/dlaczego-napr...upload/351266/

                      Skomentuj

                      • Lilith_666
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Nov 2011
                        • 386

                        #86
                        Napisał Robinson
                        Kto nie widzial to popatrzy
                        A ja nie odtworzę,bo mam neta do bani tutaj..
                        "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
                        Witkacy

                        Skomentuj

                        • Robinson
                          Erotoman
                          • Sep 2011
                          • 515

                          #87
                          cyt.: "Za zamknięciem MegaUpload mogło przemawiać kilka kwestii. Kim Dotcom, ze swoim bizantyjskim stylem życia jest wręcz modelowym piratem, którego można pokazać w mediach jako tego złego. Cała sprawa ma jednak drugie dno – Dotcom ze swoimi współpracownikami opracował system, który mógłby wyrzucić z interesu gigantów takich jak Universal Music Group, Sony Music Entertainment czy Warner Music Group na zawsze!
                          Pomysłem tym jest usługa muzyczna nazwana MegaBox – która już zdołała zebrać partnerów takich jak 7digital, Amazon MP3, Rovi oraz Gracenote.
                          Cały zamysł jest bardzo prosty i opiera się właściwie na jednej idei – ominięciu pośredników. Artyści za pomocą MegaBoxa mogliby sprzedawać swoje utwory i zatrzymywać przy tym 90% ceny utworu (obecnie od wytwórni artysta otrzymuje maksymalnie 30% wartości sprzedanych płyt).
                          Co więcej Kim Dotcom mówił, że ma on zamiar płacić artystom także za utwory, które udostępnią oni za darmo. Ma to bazować na usłudze nazwanej Megakey, której szczegółów Dotcom nie chciał zdradzić, lecz powiedział, że ten model był już przetestowany z około milionem użytkowników i działa on bez najmniejszego zarzutu.
                          Co więcej, jak wiecie może na podstawie wcześniejszego promocyjnego teledysku MegaUpload, Dotcom nawiązał współpracę z kilkoma dużymi artystami, którzy jak twierdzi on byli chętni porzucić przestarzały model biznesowy wydawania muzyki na rzecz jego pomysłu (w teledysku wystąpili m. in. P.Diddy, will.i.am, Alicia Keys czy Snoop Dogg) i wydawać muzykę ekskluzywnie za pomocą MegaBox.
                          Cała reszta wyglądała jak połączenie last.fm ze Spotify – czyli pozwalała dzielić się ze znajomymi tym czego słuchaliśmy, odkrywać nowych artystów na podstawie naszych gustów i od razu na miejscu interesującą nas muzykę kupować.
                          Jak twierdził kilka dni przed zatrzymaniem Dotcom – „UMG [Universal Music Group] wie, że mamy zamiar konkurować z nimi przez nasz pomysł Megabox.com, stronę która już niedługo umożliwi sprzedawanie artystom swoich dzieł bezpośrednio słuchaczom”. Widać podziałało, wytwórnie przestraszyły się na tyle, że doprowadziły w końcu do zamknięcia „króla piratów”."

                          Skomentuj

                          • Lilith_666
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Nov 2011
                            • 386

                            #88
                            Boże,czy wszędzie musi być drugie dno?
                            "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
                            Witkacy

                            Skomentuj

                            • Robinson
                              Erotoman
                              • Sep 2011
                              • 515

                              #89
                              Jestes juz duza dziewczynka i powinnas wiedziec, ze wszystkim rzadzi kasa...

                              P.S. Prawie wszystkim... Niektorymi rzeczami rzadza hormony No i czlowiek sie moze niechcacy zakochac
                              0statnio edytowany przez Robinson; 25-01-12, 13:45.

                              Skomentuj

                              • znowuzapilem
                                SeksMistrz
                                • Nov 2010
                                • 3555

                                #90
                                Lilith jako kobieta imponujesz mi tym że sie interesujesz tego typu sprawami
                                Gdybym tylko mógł z moja drugą połówką pogadać o polityce, teoriach spiskowych, dupokracji i manipulacji tv
                                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                                Skomentuj

                                Working...