W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Fedor Emaljanenko

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gibson69
    Ocieracz
    • Jun 2010
    • 145

    Fedor Emaljanenko

    Co o nim myślicie? Przegrał teraz co prawda 1 walkę od 10 lat ale jak dla mnie to mega kozak! CZŁOWIEK MASZYNA Pudziana i najmana we 2 by złożył w 3 sekundy ;p
  • Gibson69
    Ocieracz
    • Jun 2010
    • 145

    #2
    Brock ostatnio dostawał taki wpier*** ale i tak udało mu się wygrać nie wiem jakim cudem on tyle bombek przyjął twardy koleś, fedor miałby z nim mega problem ;p

    Skomentuj

    • upocone jajka
      Banned
      • May 2009
      • 5151

      #3
      skoro o MMA mowa kojarzycie tą dupe?


      Skomentuj

      • tadzio69
        Świntuszek
        • Aug 2009
        • 62

        #4
        Gina Carano



        tak od 0:30

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          #5
          póki co słaba jest w parterze

          Skomentuj

          • dolarxyz
            Erotoman
            • Mar 2010
            • 578

            #6
            To może być na górze
            Kto pod kim dołki kopie......

            Skomentuj

            • druteron
              Świętoszek
              • May 2009
              • 1

              #7
              Fedor jest dobrym zawodnikiem, ale trzeba zauważyć, że walczy on w Strikeforce. Jest to słabsza federacja pod względem zawodników niż UFC. Myślę, że gdyby zdecydował się na przejście do UFC, to nie szło by mu już tak gładko. Moim zdaniem Lesnar nie wytrzymał by z nim walki, mimo tego, że ostatnio wygrał szczęśliwie z Carwinem, to jego mina świadczyła o tym, że sam w to nie wierzy. Brock jest jeszcze słaby technicznie, przecież on dopiero debiutuje w UFC i gdyby nie to, że Shane'owi zabrakło siły, to by tą walkę przegrał. Inna sprawa, że Brock walkę o tytuł dostał strasznie wcześnie Ja chciał bym zobaczyć Fedora w walce z Mirem, bądź Cro Copem, który już nie walczy tak jak kiedyś, ale mimo to radzi sobie dobrze.

              Jednak czytając newsy można się dowiedzieć, że Fedor nie chce zmieniać federacji, a szkoda.

              Skomentuj

              Working...