W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Sztuki walki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fotogeniczny
    Seksualnie Niewyżyty
    • Dec 2009
    • 351

    #16
    Napisał lellos
    Siema, mam taki problem otóż: mój nos jest garbaty tzn. duży jak nos Kubicy. Chciałbym zacząć trenować jakąś sztuke walki. Jest jakaś która nieingeruje bezpośrednio w kształt mojej twarzy? Bo sobie niewyobrażam żebym dostał jakąś bułe na twarz np. w boksie bo niedosc ze mam garbaty nos to jeszcze bylby przekrzywiony.
    Prosze o pomoc.

    Dzieki wielkie
    myślę, że w takim razie najlepsze będą szachy podwodne...
    Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

    Skomentuj

    • Zagubiona
      Ocieracz
      • Jun 2010
      • 183

      #17
      A może Capoeira?
      Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

      Skomentuj

      • fotogeniczny
        Seksualnie Niewyżyty
        • Dec 2009
        • 351

        #18
        w każdej sztuce walki może dostać w nos, jak się tak boi o swój nosek to aż dziw, że z domu wychodzi...

        czym ty się martwisz?! Chcesz ćwiczyć jakąś sztukę walki to wybierz taką, która Ci odpowiada a nie taką, w której jest najmniejsze prawdopodobieństwo, że złamią Ci nos...
        Złudność istnienia zbiegu okoliczności, codziennie pomaga rano wstać...

        Skomentuj

        • Zagubiona
          Ocieracz
          • Jun 2010
          • 183

          #19
          Fotogeniczny ma rację, a Ty zabrzmiałeś mi tutaj trochę jak "panienka z okienka", która boi się o swoją buźkę... W każdym sporcie występuje ryzyko urazów, tego nie można całkowicie wyeliminować. Zastanów się co jest dla Ciebie ważne i wybierz coś. ]
          Tak btw to duży nos może być całkiem sexy
          Un sourire est comme le soleil, qui consacre la fraîcheur du visage humain...

          Skomentuj

          • Sajana
            Perwers
            • Mar 2009
            • 852

            #20
            już ktoś napisał: kendo
            ma twarzy mas maskę i nie ma bata żeby coś stało się Twemu obliczu!
            z tym że to mało praktyczna sztuka walki - w sensie na ulicy Ci sie raczej nie przyda.
            0statnio edytowany przez Sajana; 18-06-10, 15:09.
            Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

            Skomentuj

            • hardkor
              Ocieracz
              • May 2007
              • 112

              #21
              polecam BJJ kolesia bierzesz do parteru zakładasz mu dźwignie i po gościu bez bicia.

              Skomentuj

              Working...