W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Golenie pod pachami

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ramka
    Ocieracz
    • Feb 2005
    • 181

    #46
    Napisał Tomeq
    Wg mnie w gre moze wejsc tylko podcinanie!Wlosy pod pachami to normalna rzecz jak wlosy na glowie u mężczyzn,i nie uwazam to za oznake zaniedbania!
    Faceci mogą wymagać ogolonych pach od kobiet, a kobiety od mężczyzn już nie?


    Golić panowie, golić.
    Somethin' about us I've got to say, somethin' is between us anyway

    Skomentuj

    • DarkAngel
      Perwers
      • Nov 2006
      • 1020

      #47
      Nie będę oryginalny, jeśli napiszę, że według mnie wygolenie pach na zero jest stosunkowo niemęskie .
      Kurcze.. No nie ukrywajmy, może facet sobie włosy na całym ciele ogoli [nogi, ręce, brzuch, klatka, zarost, pachy, jądra], nałoży kilogram żelu na włosy, setki pudrów, fluidów itp. na twarz. ubierze kobiece ubranko? Ja rozumiem, że kobiety się same sobie podobają. Ale jeśli niebawem zaczną oczekiwać, żeby faceci byli do nich podobni w 100%, to tylko narząd płciowy będzie służył rozpoznaniu płci .
      No, ale co kto woli.
      Każdy związek ma własne zasady .
      Ja nigdy pach na zero nie ogoliłem i raczej nie ogolę.
      Ale dbam o nie, tj. przycinam co jakiś czas na dość krótko [podobnie jak Bender, żeby było troszkę widać] i nie mam problemów z nieprzyjemnymi zapachami czy nadmiernym wydzielaniem potu .
      >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

      Skomentuj

      • Ostra27
        Świętoszek
        • Jul 2007
        • 6

        #48
        Ja jestem za Goleniem!!!! ;P

        Skomentuj

        • rafal2914
          Świętoszek
          • May 2007
          • 13

          #49
          Golę od dłuższego czasu. Zacząłem, jak mój antyperspirant przestał sobie dawać radę z potem - przeszkadzało to i mnie i otoczeniu. To w cale nie jest niemęskie - przecież są faceci mający "naturalnie" znikome owłosienie - są mniej męscy? Wystarczy raz na 1- 2 tygodnie a komfort jest ogromny. Pachy muszą się przyzwyczaić - pierwsze 2 razy rzeczywiście jest przykro, jak włoski odrastają, później już jest ok.

          Skomentuj

          • DarkAngel
            Perwers
            • Nov 2006
            • 1020

            #50
            Ależ Asiulku, ja nie napisałem, że golenie pach jest wyznacznikiem męskości! A jeśli tak napisałem, to zacytuj :].
            Napisałem, że według mnie golenie pach jest stosunkowo niemęskie. Określam to na podstawie doświadczenia, tj. ma się o 75% większą szansę spotkania zniewieściałego faceta, który sobie goli wszystko co się da najlepiej , niż faceta z prawdziwego zdarzenia, który również się tam goli. Ot, tyle. Mówię na podstawie obserwacji własnego środowiska, w Twoim może jest inaczej.

            Generalnie u mnie w mieście przeważnie jest tak, że jeśli ktoś jest męski to jest męski i kropka. A jeśli ktoś nie jest to zaczynają się różne udziwnienia, w stylu kolczyków, etc. etc. etc., nie wiem.. Żeby zatuszować może brak takich charakterystycznych męskich cech?
            To tak samo jak ze sposobem chodzenia. 90% ******stów "specyficznie" chodzi, co nie znaczy, że każdy który tak chodzi nim jest.
            Takie uogólnienie.
            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

            Skomentuj

            • Yoshua
              Perwers
              • Mar 2007
              • 1374

              #51
              zbyt duzo uogolniasz.
              " - Fajny masz korek od wanny.
              - Taki tam...
              - ...Ale gra empetrójki"

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #52
                Dla mnie stosunkowo niemęska jest drobiazgowość Dark Angela :-)
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • Trzynasty
                  Ocieracz
                  • Jul 2006
                  • 156

                  #53
                  Pachy golę regularnie ale nóg chyba bym nie mógł ogolić... mimo że moja dziewczyna mnie nie raz podpuszczała ;P
                  Chociaż w akademiku po pijaku różne rzeczy się wyprawiało...

                  Skomentuj

                  • BORO
                    Świntuszek
                    • Nov 2006
                    • 92

                    #54
                    ja np. golę się pod pachami, ale nie maszynką taką jak robią to dziewczyny, tzn. na mokro, tylko taką do włosów - dla mniejszego pocenia się. Ja akurat robie to raz na 2-3 miesiące, wiele osób tak robi np. kulturyści, sportowcy itp. Czy golenie pach jest niemęskie, raczej nie, niemęskie jest farbowanie włosów,chodzenie do kosmetyczki i golenie(depilacja) włosów np. na klacie, rękach, nogach, poza tym zbyt mocne solarium np. w zimie to wg. mnie też jest takie troche laluśiowate.

                    Skomentuj

                    • julianna
                      Banned
                      • Dec 2006
                      • 1036

                      #55
                      Napisał DarkAngel
                      Generalnie u mnie w mieście przeważnie jest tak, że jeśli ktoś jest męski to jest męski i kropka.
                      Nie żartuj, że wziąłeś pod uwagę facetów, którzy mieszkają w Katowicach?
                      Przeważnie znaczy ile procent mężczyzn mieszkających w Katowicach jest męskich?

                      Skomentuj

                      • Trzynasty
                        Ocieracz
                        • Jul 2006
                        • 156

                        #56
                        Hehe, ciekawe którzy faceci są bardziej męscy - z Chorzowa czy z Katowic?

                        Skomentuj

                        • Yoshua
                          Perwers
                          • Mar 2007
                          • 1374

                          #57
                          chodzenie do kosmetyczki
                          a jak ktos ma problemy z cera i chce to wyleczyc to wedlug Ciebie to tez nie meskie?
                          " - Fajny masz korek od wanny.
                          - Taki tam...
                          - ...Ale gra empetrójki"

                          Skomentuj

                          • anduk
                            Koci administrator
                            • Jan 2007
                            • 3901

                            #58
                            Napisał Trzynasty
                            Hehe, ciekawe którzy faceci są bardziej męscy - z Chorzowa czy z Katowic?
                            z Krakowa!
                            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                            Skomentuj

                            • kriserr
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Mar 2007
                              • 253

                              #59
                              Z czarnobyla mutanty

                              Skomentuj

                              • lolek222
                                Świntuszek
                                • Jun 2007
                                • 87

                                #60
                                Ja podcinam na maxa

                                Skomentuj

                                Working...