W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Nie mogę się wysikać w towarzystwie

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hjkl
    Świętoszek
    • Jan 2007
    • 7

    Nie mogę się wysikać w towarzystwie

    Kiedy czuję że mam pełny pęcherzi idę do publicznej ubikacji do pisuaru i ktoś jest w tej ubikacji (np. stoji koło mnie i też się odlewa) to nie mogę się odlać. Normalnie mogę tylko wtedy nie. Czy to jest jakaś choroba?? Czy ma to dużo osób?? Z góry dziękuję .. Przepraszam ale nie mam chwilowo czasu.
  • Distro
    Świętoszek
    • May 2007
    • 16

    #2
    Na 100% nie jest to żadna choroba, może po prostu jakaś bariera, psychiczna, nie wiem , w każdym razie mam to samo. Choćby nie wiem jak chciało mi się lać, to się nie wysikam np do pisuaru jak stoi koło mnie ktoś inny. Nie jest to żadna choroba choćby dlatego, że jak jestem pijany to mogę się odlać nawet na środku ulicy

    Skomentuj

    • gesio
      Świętoszek
      • May 2006
      • 28

      #3
      Mam to samo. Raz jadąc PKSem po wypiciu 3 piw tak strasznie masakrycznie zachciało mi się lać, jak dojechałam, szybko, malutkimi kroczkami musiałem biec do najbliższego supermarketu. Matko jedyna, oddanie moczu w takiej sytuacji jest takie przyjemnie

      Skomentuj

      • Avery
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2005
        • 293

        #4
        Napisał gesio
        Mam to samo. Raz jadąc PKSem po wypiciu 3 piw tak strasznie masakrycznie zachciało mi się lać, jak dojechałam, szybko, malutkimi kroczkami musiałem biec do najbliższego supermarketu. Matko jedyna, oddanie moczu w takiej sytuacji jest takie przyjemnie
        haha polecam siadanie na kibel
        Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

        Skomentuj

        • pytajacy
          Świętoszek
          • Jun 2006
          • 25

          #5
          ja mam tak samo nie wazne jak bardzo chce mi sie lac, to jak stane przy pisuarze i ktos jest w tym pomieszczeniu czy tez obok to ni ch ... sie nie odleje musze albo czekac az sobie pojdzie albo isc do kibla gdzie sa drzwi (wtedy problem mija ) . czemu tak jest nie wiem hehe

          Skomentuj

          • Ludek90
            Świntuszek
            • May 2007
            • 81

            #6
            Ja jeszcze nigdy nie sikałem do pisuaru , wole kabinkę.

            Skomentuj

            • My.Wave
              Seksualnie Niewyżyty
              • Oct 2006
              • 194

              #7
              hehe... nie mam akowego problemu, ale co do pisuarów.. dla mnie to najlepszy sposób sikania z powodu tylko i wyłacznie wygody
              "Don't come over here and piss on my gate, save it just keep it off my wave"

              Skomentuj

              • neutral_nick
                Świętoszek
                • May 2007
                • 12

                #8
                ja tez tak mam, nie wiem skaad to sie bierze!! na szczescie u mnie zaczalem zauwazac ze zaczyna mi to przechodzic pozdr

                Skomentuj

                • marcuSs
                  Świętoszek
                  • Jun 2007
                  • 3

                  #9
                  elo nie masz co dygac tez tak miewam . chyba ze jestem u siebie w domu to jest chill a tak to nie da rady

                  Skomentuj

                  • hjkl
                    Świętoszek
                    • Jan 2007
                    • 7

                    #10
                    Znalazłem w internecie jak to się nazywa. Jest to paruresis, czyli zespół nieśmiałego pęcherza. Niestety większość stron jest po angielsku - chyba nie ma po polsku. W ameryce tą przypadłość ma 17 milionów osób

                    Skomentuj

                    • fotker22
                      Świętoszek
                      • Mar 2007
                      • 4

                      #11
                      to masz to samo co "czterdziestoletni prawiczek"

                      sorry, nie naśmiewam sie, ja takiego problemu nie mam ;]

                      Skomentuj

                      • anduk
                        Koci administrator
                        • Jan 2007
                        • 3902

                        #12
                        Ja jak się rano bardzo spieszę żeby wyjść z domu to też czasami nie mogę się wysiusiać "pod presją"
                        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                        Skomentuj

                        • psychozoik
                          Świntuszek
                          • Aug 2006
                          • 71

                          #13
                          heh. lanie to jedna z niewielu przyjemnych rzeczy w moim życiu . Pisuar najchętniej wmurowałbym sobie w mieszkaniu koło tv, żeby nie latać do klopa jak się piwko sączy z kolegami. A Twój problem ponoć jakoś nawet się nazywa po angielsku ?.. bywa, chyba jeszcze Rybnik (psychiatryk) nie czeka.

                          Skomentuj

                          • Ygreko
                            Erotoman
                            • Sep 2006
                            • 557

                            #14
                            Tu jest odpowiedz po polsku:

                            Skomentuj

                            • malinkaa7
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jun 2006
                              • 242

                              #15
                              Może porpostu spowodowane jest to wstydem? Nie chcecie aby ktoś obcy oglądał waszego ptaka Zresztą sie niedziwie. Ja bym się krępowała gdyby w damskiej toalecie np byłyby toalety bez drzwi -to jest na tej samej za zasadzie

                              Skomentuj

                              Working...