W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czas na motocykle!!!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    #91
    skrobnij najpierw cokolwiek w temacie a dopiero pogadamy oki?

    Skomentuj

    • badyl666
      Świętoszek
      • Mar 2009
      • 3

      #92
      Czyli walisz ścieme, powinieneś bana za to dostać ;]

      Skomentuj

      • Tajger
        Erotoman
        • Jun 2007
        • 403

        #93
        a konstrukcja ramy R1 jak myslisz z którego jest roku ? heh i to jest młody motocykl, a VT i Cx spopularyzowały rynek jeszcze jak konstrukcja ramy r1 była rzekomo tandetna

        więc nie fifokuj tutaj o wiedzy mechanicznej bo pewnie nawet nie wiesz jak wygląda gaźnik , od wewnątrz ;>
        I Dont Really Knows What "sorry" means

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          #94
          tak wale ścieme mam jeszcze bmw 7 ale na gaz, 100.000 tys $ na koncie ale zapomniałem pinu i rozsyłam wszystkim jednopostowcom fotki

          Skomentuj

          • ktos_Tam
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 15

            #95
            co za fachowość 99% ludzi którzy tu piszą nie ma pojęcia o moto
            R1 o pojemności 1100 ??? umarłem . i to jeszcze z silnikiem od R6 czyli 650 ???zwariowałem
            a a jak ktoś napisał że ubezpieczenie na motocykl o większej pojemności byłoby mu za drogie to wymiękłem
            aaa i rzeczywiści sportowa 600 to prawdziwy muł . co to jest 110 koni - prawdziwy muł aż wstyd czymś takim jeździć
            ludzie o motocyklach wiecie coś więcej niż to że mają 2 koła i kierownice ???
            0statnio edytowany przez ktos_Tam; 15-01-10, 22:37.

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              #96
              w ogóle wiesz co to jest składak? fachowcu

              Skomentuj

              • ktos_Tam
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 15

                #97
                tak wiem fachowcu co to jest składak i wiem że oczywiście da się wziąć gumówkę pociąć ramę pociąć silnik i pospawać wszystko na nowo- super się spawa aluminiową ramę (bo inaczej nie wsadzisz silnika od R6 do R1 ) zmienic cała instalacje (moduł zapłonowy , regulator napięcia , wszystkie wiązki przewodów a jak wiązki to i zegary )zmontować to wszystko do kupy . Mozna to nawet zrobić u pana kazia w garazu albo lepiej w stodole . Posklejać na gumę do żucia a pospawać palnikiem
                opowiadasz jakieś bzdury o których nie masz najmniejszego pojęcia

                Skomentuj

                • Tajger
                  Erotoman
                  • Jun 2007
                  • 403

                  #98
                  Napisał ktos_Tam
                  co za fachowość 99% ludzi którzy tu piszą nie ma pojęcia o moto
                  R1 o pojemności 1100 ??? umarłem . i to jeszcze z silnikiem od R6 czyli 650 ???zwariowałem
                  a a jak ktoś napisał że ubezpieczenie na motocykl o większej pojemności byłoby mu za drogie to wymiękłem
                  aaa i rzeczywiści sportowa 600 to prawdziwy muł . co to jest 110 koni - prawdziwy muł aż wstyd czymś takim jeździć
                  ludzie o motocyklach wiecie coś więcej niż to że mają 2 koła i kierownice ???


                  jeżeli tylko uważasz że 110 km to muł to nie chcę wiedzieć ile ma twoja maszyna , o ile taką masz , jeszcze tym bardziej że te 110 jest wyciągnięte z 600cm3 . żal mi takich motórzystów jak Ty , ponieważ każdy powinien jeździć tym na co go stać , jasne kup sobie gsxr1100 albo 1300 i zobaczymy kto wcześniej sprzeda swoje nerki .

                  a co do mechaniki pojazdowej , potrafisz chociażby zsynchronizować gaźniki ? albo wiesz co to gażnik czy żyjesz już w erze wtryskiwaczy i chipów ?
                  I Dont Really Knows What "sorry" means

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    #99
                    Boze skąd sie takie MacGyvery biorą? to jeszcze mi doradź gdzie w danii najtaniej moge dostać rozrusznik, może być uzywany, sprzęgło też ponoć trza dać nowe, znajdź mi firme ubezpieczeniową na mniej niz 7 tys dk a dosłownie bede sie do ciebie modlił!

                    Skomentuj

                    • ktos_Tam
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 15

                      Napisał ktos_Tam
                      co za fachowość
                      99% ludzi którzy tu piszą nie ma pojęcia o moto
                      .................................
                      aaa i rzeczywiści sportowa 600 to prawdziwy muł . co to jest 110 koni - prawdziwy muł aż wstyd czymś takim jeździć
                      ludzie o motocyklach wiecie coś więcej niż to że mają 2 koła i kierownice ???
                      Napisał Kwieciu_89
                      jeżeli tylko uważasz że 110 km to muł to nie chcę wiedzieć ile ma twoja maszyna , o ile taką masz , jeszcze tym bardziej że te 110 jest wyciągnięte z 600cm3 . żal mi takich motórzystów jak Ty , ponieważ każdy powinien jeździć tym na co go stać , jasne kup sobie gsxr1100 albo 1300 i zobaczymy kto wcześniej sprzeda swoje nerki .

                      a co do mechaniki pojazdowej , potrafisz chociażby zsynchronizować gaźniki ? albo wiesz co to gażnik czy żyjesz już w erze wtryskiwaczy i chipów ?
                      uczymy się czytać ze zrozumieniem - zdanie o "słabej 600" było napisane jako ironia

                      a co do mechaniki - wyobraź sobie ze wiem do czego służy wakuometr
                      aaa jeśli już się czepiamy szczegółów to powiedz mi który gixer ma 1300 cm ???

                      Napisał upocone jajka
                      Boze skąd sie takie MacGyvery biorą? to jeszcze mi doradź gdzie w danii najtaniej moge dostać rozrusznik, może być uzywany, sprzęgło też ponoć trza dać nowe, znajdź mi firme ubezpieczeniową na mniej niz 7 tys dk a dosłownie bede sie do ciebie modlił!
                      żeby odpowiedź była pełna i jasna to musisz określić czy szukasz sprzęgła i rozrusznika do R1 o pojemności 1100 cm czy do 650

                      Skomentuj

                      • Tajger
                        Erotoman
                        • Jun 2007
                        • 403

                        hayabusa ... i tyle na temat
                        I Dont Really Knows What "sorry" means

                        Skomentuj

                        • ktos_Tam
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 15

                          Napisał Kwieciu_89
                          hayabusa ... i tyle na temat
                          Jeśli juz mówimy o szczegółach panie fachowcu od gaźników to
                          oznaczenia GSXR są zarezerwowane wyłącznie dla motocykli TYPOWO sportowych natomiast hajka jest motocyklem baaardzo szybkim ale nie sportowym ale turystycznym dlatego tez firma suzuki żeby podkreślić jej wyjątkowość (w tamtych czasach kiedy powstawała była naprawdę wyjątkowa . dzisiaj jest tylko przeciętna ) oznaczyła ten model jako GSX1300 R
                          a modele typowo sportowe (właśnie wspomniane gixery) mają oznaczenia GSXR
                          0statnio edytowany przez ktos_Tam; 16-01-10, 16:53.

                          Skomentuj

                          • Tajger
                            Erotoman
                            • Jun 2007
                            • 403

                            to panie znachorze , wpisz sobie w googlach GSXR 1300 , i co sie znajdzie , czy to nie jest przypadkiem hayabusa ?


                            z resztą jak chcesz się mierzyć to przerób tyle silników widlastych , 2-4 cylindrowych , rzędówek i boxerów co ja , to pogadamy

                            bo widzę że chcesz być mądrzejszy , może jesteś w teorii .. ale tylko w teorii
                            I Dont Really Knows What "sorry" means

                            Skomentuj

                            • ktos_Tam
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 15

                              w gogle mogę sobie wpisywać np walenie i wyskoczą mi hasła dot ssaków wodnych i wiele wiele innych NIE ZAWSZE prawdziwych/ścisłych . polecam wizytę u źródła czyli jeśli już chcesz się posługiwać netem np na stronie Suzuki lub jeszcze łatwiej nawet na załączonym przez ciebie zdjęciu
                              a możesz określić co rozumiesz pod pojęciem przerabiania tych silników ??? na co je przerabiałeś ??? bo rzucasz jakimiś nazwami które chyba maja służyć udowodnieniu wszystkim dookoła ze się na czymś znasz
                              aaa dla wyjaśnienia moja wiedza jest WYŁĄCZNIE praktyczna i w przeciwieństwie do tego co proponujesz nie pochodzi z np googli

                              Skomentuj

                              • Tajger
                                Erotoman
                                • Jun 2007
                                • 403

                                Jeżeli twoja wiedza jest zdobyta tylko poprzez praktykę to gratulacje i zwracam zabrany honor , moja wiedze też opiera się na praktyce i wiem doskonale ile czasu potrzeba na okiełznanie większości kruczków

                                "przerób" rozumiem poprzez kompletne poskładanie silnika , od pojedyńczych śrubek do jednej pięknej całości

                                najczęściej robione przeze mnie silniki to cx500 cx650 , vt500 i vt750 (V-2) xj 900 i xjr 1300 , goldwingi , była i fazerka kawasaki to samo

                                i proponuje skończyć ta gonitwę w wiedzy, mamy tutaj sobie pomagać a nie rywalizować

                                <peace and love>
                                I Dont Really Knows What "sorry" means

                                Skomentuj

                                Working...