W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Siłka, odżywki, trening...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • flpix
    Świętoszek
    • Jan 2007
    • 6

    Siłka, odżywki, trening...

    Chcialem was zapytać jakie stosujecie odrzywki, diety i jaki trening preferujecie. Ćwicze od roku z małymi przerwami, początkowo jak zaczęłem chodzić na siłke to miałem tylko jeden cel... zrzucić wage, ważyłem 83kg przy wzroście 170cm, wyglądałem jak mała piłeczka, w 2 miesiące od rozpoczęcia treningów, zszedłem do wagi 62kg, dla mnie to było coś niesamowitego, przez ten czas brałem odrzywke termogenną thermal pro, do tego regularnie basen i bieganie 2-3 razy w tygodniu, teraz mam 173cm i waze 66kg zaczęłem myśleć nad jakimiś odrzywkami typu tribusteron i do tego białko, ale chce poznać wasze opinie na temat tego co najlepiej brać i jaki trening przy tym stosować.
  • Corleone
    Świntuszek
    • Apr 2006
    • 91

    #2
    no dobrze ale co chcesz uzyskac ??
    "Pocalunki sa mowa milosci.....wiec moze przyjdziesz i sie wypowiesz ?? "

    Skomentuj

    • Night Stalker
      Świntuszek
      • May 2006
      • 69

      #3
      I ile masz lat.

      Skomentuj

      • flpix
        Świętoszek
        • Jan 2007
        • 6

        #4
        19 latek, i nie wiem jakie wziaść najlepiej odrzywki żeby poszło w siłe i w mase

        Skomentuj

        • glizdziarz
          Banned
          • Sep 2005
          • 1981

          #5
          Pogadaj z młodyk chyba 969czy cóś takiego na priv

          Skomentuj

          • Rose Daredo
            Świętoszek
            • Oct 2006
            • 7

            #6
            Białko + trening na masę i masz efekt niezły.

            Skomentuj

            • Corleone
              Świntuszek
              • Apr 2006
              • 91

              #7
              mase to na monohydracie zrobisz + dieta rzecz jasna mozesz tez dorzucic jakiegos "gainera" gain bolic np a jak masz wiecej kasy to stacki jakies mozesz wyprobowac, w sile tez pojdzie
              "Pocalunki sa mowa milosci.....wiec moze przyjdziesz i sie wypowiesz ?? "

              Skomentuj

              • patryk1w
                Świętoszek
                • Feb 2006
                • 11

                #8
                jak chcesz zrobić troche siły i masy mięśniowej to zdecydowanie polecam kreatyne najlepiej jej jabłczan (np reactor pro3) jeśli do tego masz skłonności do nabierania tłuszczu to zaopatrzyć sie możesz w hmb rewolution- doda też znacznie siły. pozatym l-arginina+ l-ornityna da ci siłę. najlepiej odwiedź stronke www.megamasa.pl ja sie tam osobiscie zaopatrzam wraz z kumplami z siłki, (jeden waży 90kg prz 175cm i nie wygląda na typowego tłuszczaka- plecy jak szafa robią swoje) jak cos jeszcze potrzebujesz to pisz śmiało

                Skomentuj

                • Corleone
                  Świntuszek
                  • Apr 2006
                  • 91

                  #9
                  jablczan ?? pfff... mono przeciez jest lepsze
                  "Pocalunki sa mowa milosci.....wiec moze przyjdziesz i sie wypowiesz ?? "

                  Skomentuj

                  Working...