W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Ulubiony samochód

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Corleone2
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2007
    • 284

    ta ... e30 to kult jako " bolid mlodziezy wiejskiej " czasy e30/e36 juz minely, wiadomo ze to klasyka gatunku .... ale 90 % bajernisze motor werke to po prostu druty straszne i sie to na podpisanie umowy z dziletem nadaje

    choc kilka sztosow tez widzialem, jezdza do dzis i nigdy juz na sprzedaz nie beda
    " Mieszkam w wieży Babel, a piętro niżej mieszka diabeł. Gdy idę wyrzucić śmieci, przybijam mu grabę ... "

    Skomentuj

    • Dis4st3r
      Ocieracz
      • May 2007
      • 118

      Ano widzisz, ja to widzę trochę inaczej. E30 to historia DTM, a właściwie najlepszy samochód DTM do tej pory, to solidne autko z RWD, bez żadnych niepotrzebnych systemów, kół dwumasowych i tym podobnych pierdół. Jak wygląda każdy wie, dla mnie jest to geniusz projektanta, i jeśli tylko nadarzy mi się okazja, to cabrio przygarnę na pewno

      Skomentuj

      • 495f50
        Perwers
        • May 2011
        • 1124

        Sierrę kup - też była dobra w wyścigach (tyle że nie w DTM a bodajże BTCC i jakichśtam innych) i w rajdach

        Skomentuj

        • Dis4st3r
          Ocieracz
          • May 2007
          • 118

          Od razu Coswortha

          E30 po prostu mi się cholernie podoba i nie mam zamiaru tego zmieniać I tym bardziej nie mam zamiaru robić z niej wiejskiego wozidła ciorającego miską o każdy próg zwalniający, z kompletem sześciu parapetów na bagażniku i zderzakami rodem z "szybkich i wściekłych". Oryginalny MTechnik, jakieś ładne felgi, lekko w dół, skóra... Takie o, do wożenia się, a jakby trzeba i przyciśnięcia. DTM był tylko przykładem, przecież wiadomo, że to wszystko i tak wydłubane z każdego grama

          No i jakoś jestem zwolennikiem tego "właściwego" przeniesienia napędu

          Skomentuj

          • 495f50
            Perwers
            • May 2011
            • 1124

            XR4i styknie Były też XR4x4i

            Na innym forum miałem znajomego który miał świetne E30 - zewnętrznie części M-Technik i Alpiny (felgi), silnik 2,5 litra ale modowany trochę.

            Skomentuj

            • Jaskier
              Ocieracz
              • May 2007
              • 185

              znajomy robi renowacje - mial ostatnio na imadle e21 coupe
              jak zaczeli piaskowac to to co teoretycznie bylo dobre to okazalo sie ze na lakierze sie tylko trzymalo - samochod po piaskowaniu do golej blachy przypominal raczej durszlak

              oj naspawali sie chlopaki

              jako tylnonapedowke to lepiej replike sobie zrobic - albo lotus 7 albo jeszcze lepiej AC cobra z jakas milutka v8

              Skomentuj

              • 495f50
                Perwers
                • May 2011
                • 1124

                Tylko jak replika to niech jest jakaś sensowna, a nie coś takiego:





                Cobrę to jeszcze niektórzy robią w miarę przyzwoicie, ale trafić na ładną replikę Lotusa 7 to jakaś totalna masakra według mnie. Choć wiadomo, kwestia gustu.

                Skomentuj

                • znowuzapilem
                  SeksMistrz
                  • Nov 2010
                  • 3555

                  Napisał Corleone2
                  ta ... e30 to kult jako " bolid mlodziezy wiejskiej " czasy e30/e36 juz minely, wiadomo ze to klasyka gatunku .... ale 90 % bajernisze motor werke to po prostu druty straszne i sie to na podpisanie umowy z dziletem nadaje

                  choc kilka sztosow tez widzialem, jezdza do dzis i nigdy juz na sprzedaz nie beda
                  Nie zgodze się. Troche poobracałem się w środowisku fanów. Największe burako wozy spotkałem tylko na allegro. I to najczęściej nie z dużych miast tylko z jakiegoś pcimia wielkiego i ***nowic dolnych.

                  Chyba że buractwem nazywacie nocne korzystanie z tylnego napędu. Ja w tym nic burakowatego nie widze. Tak samo jak nocne wyścigi.


                  Napisał Jaskier
                  e30 ? to juz nie obiekt muzealny a archeologiczny
                  bez renowacji nawet do muzeum sie nie nadaje

                  nie wystarczy 0,5t szpachli nalozyc - trzeba najpierw zbic stara
                  Również się nie zgodze Porównaj sobie większość e30 z 10 lat młodszymi corsami czy micrami albo innym badziewiem (jeśli chodzi o blache).
                  Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                  Skomentuj

                  • Jaskier
                    Ocieracz
                    • May 2007
                    • 185

                    Pingwin - masakra !
                    jesli taki posrodkami replika zrobiona to lepiej nie patrzec co pod karoseria

                    kolka to 2x za waskie i 2 rozmiar za male
                    silnik pewnie z poldolota

                    szybe mozna przebolec - klatka - coz wymog rajdow - oryginalne ruro-zagowki raczej nie zachecaja do rajdow :/

                    lotki maja problem z silnikami - przewaznie ciezko znalesc "niski" silnik
                    choc ze sierry 2 SOHC sie nadaje niezle - jak inny to przewaznie za wysoki i wtedy trzeba maske i nos przerabiac - i sie robi kupa
                    inna rzecz ze niektorzy biora rame spawaja dosyc dowolnie zmieniajac proporcje pod silnik (przeca z bemwe jest dobry!) a karoserie to klepia chyba razem z dziecmi na plastyce wogole nie trzymajac sie orgyginalu

                    lotki na 100KM 2.0 ze sierry mocy maja az nadto bo lekkie

                    widzailem czerwonego potwora z cosworthem z turbina - w poznaniu kazdy zakret toru bral bokiem :]

                    Skomentuj

                    • leela
                      Świętoszek
                      • Sep 2012
                      • 27

                      Moje ulubione bryczki:
                      Lambo Reventon, koniecznie czarny mat
                      Chevy Camaro SS '69 & 2012
                      Dodge Challenger '70 & '71 koniecznie R/T
                      Chevy Chevelle SS '70
                      Opel Vectra A '94, 1,7TDI, liftback (bo nigdy nie zawiódł na trasie : D)
                      Smart Fortwo & Roadster (bo jest taki śmieszny, że aż fajny)

                      Skomentuj

                      • 495f50
                        Perwers
                        • May 2011
                        • 1124

                        Reventon (jako coupe) oryginalnie występował tylko w czymś przypominającym szary mat - inne kolory to jedynie wymysł tunerów Roadster miał jakiś jaśniejszy kolor, chyba srebrny mat.



                        Za Challengera '70 i '71 w wersji R/T masz u mnie mega plusa Aczkolwiek jeśli ktoś zamierza muscle carem jeździć również po zakrętach, to znacznie lepsze są do tego wersje T/A

                        Skomentuj

                        • leela
                          Świętoszek
                          • Sep 2012
                          • 27

                          Muscle cary nie skręcają przecież, albo nauczysz się wchodzi w zakręt bokiem albo nie masz co siadać za kółko takowego : D Ale to tylko jedna z ich licznych zalet...

                          Skomentuj

                          • 495f50
                            Perwers
                            • May 2011
                            • 1124

                            No ale wiesz, w wyścigach udział brały, więc kierownicy czasem trzeba było użyć Też był wolał R/T, ale T/A nie pogardzę. Muszę jeszcze dorwać "eRTeka" do kolekcji 1:18, bo na razie mam tylko Trans Ama

                            Skomentuj

                            • leela
                              Świętoszek
                              • Sep 2012
                              • 27

                              Mój facet zbiera muscle carowe Hot Wheelsy, ma już całkiem sporą kolekcję, ale RT jeszcze nie udało nam się znaleźć. Z modeli 1:18 ma tylko Chevelle, szukaliśmy też Challengera RT, ale wszystkie są TA, a najgorsze, że część z nich jest jako RT opisana : /
                              Jak znajdziesz to koniecznie podaj namiary na sklep/producenta : )

                              Skomentuj

                              • 495f50
                                Perwers
                                • May 2011
                                • 1124

                                R/T z HotWheels ja znalazłem, nawet w moim ulubionym kolorze, Plum Crazy Widziałem też pomarańczowe.

                                leela, jeśli chodzi o sensowne modele Challengera w 1:18 to obawiam się, że pozostają sklepy zagraniczne. Ja swojego T/A ściągałem przez forum modelarskie z niemieckiego sklepu... Jak coś to pisz na PW żeby tu nie offtopować

                                Skomentuj

                                Working...