W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ulubiony samochód

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hal
    Perwers
    • Oct 2010
    • 1366

    Eeee, nie znasz się Piter

    Skomentuj

    • 495f50
      Perwers
      • May 2011
      • 1118

      Są tragicznie nieproporcjonalne według mnie - odwalanie w miarę nowoczesnego auta tak, żeby wyglądał jak klasyk, to podobnie bezsensowny pomysł jak przeróbka klasyka tak, żeby wyglądał jak najnowsze cuda techniki

      Ale jeśli Ci się coś takiego podoba, to w Polsce też coś takiego budują. Nazywa się JAK Nestor (o_O).

      Skomentuj

      • Hal
        Perwers
        • Oct 2010
        • 1366

        O fuuuj, beznadziejne i prymitywne. Jak tandetny weselobus z Koziej Wólki. Za kogo Ty mnie masz Piter ?

        Skomentuj

        • 495f50
          Perwers
          • May 2011
          • 1118

          ...wygląda prawie jak Excalibur przecież A w każdym razie robiony jest według tej samej zasady

          Skomentuj

          • Hal
            Perwers
            • Oct 2010
            • 1366

            Jasne że lepszy byłby Mercedes 500 k z bodaj 36-go roku. Pomarzyć zawsze można.

            Skomentuj

            • aliorek72
              Ocieracz
              • May 2011
              • 111


              Wizualnie bez szału, ale jednak to co siedzi w jego sercu to bajeczka
              Pięciolitrowe V10 zamontowane w BMW M5 E60 zostało poddane bardzo solidnym modyfikacjom. Dodano doładowanie, przerobiono wydech, układ dolotowy i przeprogramowano elektronikę sterującą pracą silnika. Efekt? Dokładnie 819 KM. To o 310 KM więcej niż w serii.

              Skomentuj

              • janko_muzykant
                Seksualnie Niewyżyty
                • Sep 2010
                • 314

                chłopaki bo ja się tam nie znam istnieje golf r32 tylko że nie ta 5 generacja tylko wcześniejsze? Jakie to mogą być lata produkcji? :]

                Skomentuj

                • 495f50
                  Perwers
                  • May 2011
                  • 1118

                  R32 występowało jako Golf IV i jako Golf V. IV R32 zaprezentowano w 2002 roku jako model 2003, ale nie wiem jak długo go produkowali - pewnie do rozpoczęcia produkcji Golfa V.

                  Skomentuj

                  • janko_muzykant
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Sep 2010
                    • 314

                    noom, a w wcześniejszych latach nie produkowano R32? Nie chodzi o rynek europejski ale świat

                    Skomentuj

                    • 495f50
                      Perwers
                      • May 2011
                      • 1118

                      Nie... Były co prawda też silniki w układzie VR6 (i wtedy samochód nazywał się po prostu Golf VR6), ale miały 2.8-2.9 litra pojemności i znacznie niższą moc od R32 (które mają 3.2 litra).

                      EDIT:

                      Napisał PabloXM
                      Toyota, szanowny Panie, jest ekstremalnie nudna, skalkulowana tylko na niezawodność. I gdzie tu emocje? Za tę cenę wolę coś normalnego, tzn. Fiata Punto (oczywiście nowego)
                      Szanowny Pan raczy żartować Gdzie w podstawowych Punto emocje? Bo ja nie zauważyłem.
                      0statnio edytowany przez 495f50; 21-05-12, 14:08.

                      Skomentuj

                      • janko_muzykant
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Sep 2010
                        • 314

                        Dziękówa Pingwinie ;P

                        Skomentuj

                        • 495f50
                          Perwers
                          • May 2011
                          • 1118

                          Wporzo A czemuś się tak tymi R32 zainteresował?

                          Skomentuj

                          • janko_muzykant
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Sep 2010
                            • 314

                            bo znajomy się podniecał że ma R32 z 99r i tak z ciekawości chciałem się dowiedzieć czy to możliwe, bo mi to na R32 nie wyglądało

                            Skomentuj

                            • 495f50
                              Perwers
                              • May 2011
                              • 1118

                              Haha Dobry bajkopisarz R32 ma kilka cech charakterystycznych... jakieś 250 koni mechanicznych, pojemność 3.2 litra zamiast 2.8-2.9, oraz napęd 4x4 (typu Haldex)... Jakoś nie sądzę, żeby jego Golfik z '99 miał wszystkie te trzy cechy

                              Skomentuj

                              • Stela7
                                Tygryska
                                • Aug 2009
                                • 985

                                Przy dzisiejszych cenach paliwa to mój Citroen C3 jest naprawdę ulubiony Dużo jeżdząc praktyczne własciwości mają największe znaczenie
                                "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

                                Skomentuj

                                Working...