W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • znowuzapilem
    SeksMistrz
    • Nov 2010
    • 3555

    Buhahahahaha, jaka wieś takie dresy, to mówisz że jesteś z krakowa?
    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

    Skomentuj

    • upocone jajka
      Banned
      • May 2009
      • 5151

      kazdy region wyróżnia sie specyficznymi dresami, u nas inne, na Śląsku inne, w Stolicy inne i jeszcze inne w Krk


      ja to widze tak, miasta derbowe słyną z konfidenctwa i to nawet zrozumiałe, znaczy wiadomo dlaczego tak sie dzieje/ choćby dlatego że jest wiecej akcji osiedlowych ale ci co są w ekipe po wyrokach/sankach to sztywne zahartowane dresy

      Skomentuj

      • paffcio
        Banned
        • Mar 2006
        • 2286

        Dobra kozak to ja spytam kolejny raz. Pamietasz, jakis czas temu zadzgali w Krakowie na Kurdwanowie kolesia. Poczatkowo wyplynelo info o porachunkach kiboli po czym okazalo sie , ze kibolami byli owszem ale chodzilo o dilerke dragow .
        Jestem ciekaw jak sie do tego odniesiesz, wciskanie na stadione prochow malolatom przez dresow .

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          Napisał paffcio
          ... wciskanie na stadione prochow malolatom przez dresow .
          Że co?
          paffcio byłeś chociaż raz na meczu?
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            Napisał znowuzapilem
            Że co?
            paffcio byłeś chociaż raz na meczu?
            Jeszcze w czasach kiedy ty smazyles jajecznice na wlasnych gilach.

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              Napisał paffcio
              Dobra kozak to ja spytam kolejny raz. Pamietasz, jakis czas temu zadzgali w Krakowie na Kurdwanowie kolesia. Poczatkowo wyplynelo info o porachunkach kiboli po czym okazalo sie , ze kibolami byli owszem ale chodzilo o dilerke dragow .
              Jestem ciekaw jak sie do tego odniesiesz, wciskanie na stadione prochow malolatom przez dresow .
              akurat w tym przypadku nie chodziło o dragi a ponoć o zemste, zresztą nie pierwsze takie zachowanie typów z wisły że kilka dni po akcji jeden sam zgłasza sie na psiarnie i sypie za krajem, reszta pali wrotki, dość powszechna akcja

              Skomentuj

              • znowuzapilem
                SeksMistrz
                • Nov 2010
                • 3555

                I chcesz powiedzieć że Sharksi chodzili po stadionie i każdemu małolatowi wciskali narkotyki? To prawie jak te słynne podręcznikowe "dilerzy stoją pod szkołami i rozdają nastolatkom darmowe działki na spróbowanie"
                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  nie no bez jaj, nikt nikogo nie namawia do ćpania, to sprawa indywidualna, tak jak mowi wyzej, kto chce to i tak kupi

                  Skomentuj

                  • znowuzapilem
                    SeksMistrz
                    • Nov 2010
                    • 3555

                    Wyraźnie napisał:

                    Napisał paffcio
                    wciskanie na stadione prochow malolatom przez dresow .
                    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                    Skomentuj

                    • paffcio
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 2286

                      Napisał upocone jajka
                      akurat w tym przypadku nie chodziło o dragi a ponoć o zemste, zresztą nie pierwsze takie zachowanie typów z wisły że kilka dni po akcji jeden sam zgłasza sie na psiarnie i sypie za krajem, reszta pali wrotki, dość powszechna akcja
                      Nie masz zielonego pojecia o kosie Wisly i Craxy jak o tym co sie wtedy wydarzylo. A, ze kosy lataja i dresy w piachu laduja to tylko powod do radosci. Nic mnie tak nie raduje jak smierc frajerstwa.
                      Z zapitym szkoda dyskutowac, nawet jak na dresa jest strasznie prosty .

                      Skomentuj

                      • znowuzapilem
                        SeksMistrz
                        • Nov 2010
                        • 3555

                        A ty niby skąd wiesz jak jest? Dlaczego zgrywasz takiego kunta kinte? Myślisz że to forum przedszkola i każdego nabierzesz że nie jesteś parówką?
                        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                        Skomentuj

                        • paffcio
                          Banned
                          • Mar 2006
                          • 2286

                          Wysoko sie cenisz jak na dresa ze smalcem na brzuchu , wiem te twoje priorytety
                          Nawet w tak banalnej rozmowie jaka sa dyskusje o pilce i kibolach nie jestes w stanie nic zaoferowac. Nadal kreujesz sie na takiego groznego dresa. Ciekawe ilu kumpli sprzedales do tej pory bo skoro jestes dresem to oczywistym jest , ze rowniez kapusiem .
                          Generalnie jak juz kiedys powiedzialem pszenica i buraki polane sosem z niedomytego polactwa.

                          Skomentuj

                          • znowuzapilem
                            SeksMistrz
                            • Nov 2010
                            • 3555

                            Nie jestem groźny i na nikogo się tu nie kreuje w przeciwieństwie do ciebie. Nie masz zielonego pojęcia o pewnych sprawach a błyszczysz tu jak woda w klozecie.
                            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                            Skomentuj

                            • znowuzapilem
                              SeksMistrz
                              • Nov 2010
                              • 3555

                              Buhahahaha, co za bełkot
                              Jak ja z ekipą całą dzielnicą trząsłem i robiłem takie rzeczy o jakich wy tylko w gazetach czytacie to wy w tym czasie klepaliście już posty na tym życiowym forum.
                              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                              Skomentuj

                              • paffcio
                                Banned
                                • Mar 2006
                                • 2286

                                przespales zycie i jedyna opcja ktora mozesz obecnie wybrac sa grabie .
                                Ekipa,coz to za wielkie slowo . Juz sobie nakreslilem te wasze zmagania . Grupa dresow a wokolo emeryci na wozkach . Pewnie ich dojechaliscie, tych wrogow waszych. Tak patriotycznie jak dresy potrafia .

                                Skomentuj

                                Working...