W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nolaan

    Nie moja wina że ich nie lubię ;]

    Skomentuj

    • dolarxyz
      Erotoman
      • Mar 2010
      • 578

      Manchester to drużyna z charakterem ale w tym sezonie spodziewałem się po nich więcej.
      Kto pod kim dołki kopie......

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        Totti Frutti zarobił tylko szlaban na 4 mecze a Romie klepnęli 40k kary. Mało, na moje oko.

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • dolarxyz
          Erotoman
          • Mar 2010
          • 578

          Dromader, pochwal się z jakiego powodu polubiłeś United, chyba że powodem był C.Ronaldo
          Raine, 40k to dla nich nic, teraz siedzą i śmieją wszystkim w twarz mając taką karę. A Totti Frutti we Włoszech jest idolem wielu młodych piłkarzy, więc posiada pewną odpowiedzialność za nich, a przykład jaki im daje jest katastrofalny.
          Kto pod kim dołki kopie......

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5252

            Z tego co pamiętam, włoski futbol zawsze był wyrafinowany, ale - w faulowaniu kiedy sędzia nie widzi. Szarpanie, podcinanie ... dlatego dawno temu przestałem oglądać transmisje stamtąd.

            Zero futbolu, maksimum cwaniactwa. Prawie jak w reklamie Pepsi Max

            Zachowanie Tottiego było wyjątkowo chamskie. Szkoda, że sędziemu nie dał do tego w pysk, może wtedy nie mieliby innego wyjścia jak taki wrzód wyciąć.

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • dolarxyz
              Erotoman
              • Mar 2010
              • 578

              aaa ten pamiętny finał LM... Ale Yorke'a i Cole'a przyćmił wtedy Solskjear i Sheringham. A Beckham właśnie w tym zespole spędził swoje najlepsze lata kariery.
              Kto pod kim dołki kopie......

              Skomentuj

              • Xenon
                Perwers
                • Feb 2009
                • 1112

                Beckham wtedy wymiatał. Gdy czasem puszczają na Eurosporcie urywki meczów LM z lat 1997-99, to mogę patrzeć bez końca na jego grę. Niewiele zresztą mu zabrakło do "Złotej Piłki" za rok 1999. Potem się już coraz bardziej zmieniał w celebrytę.
                A może po prostu będę... lamusę!

                Skomentuj

                • dolarxyz
                  Erotoman
                  • Mar 2010
                  • 578

                  No właśnie - dużo reklam, mało dobrej gry na boisku.
                  Ale mecze LM z tamtych czasów mogę oglądać bez przerwy i to nie tylko z powodu gry Beckhama.
                  Kto pod kim dołki kopie......

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    Upocony może mieć rację z tym, że klub i jego zawodnicy są kryci.
                    bo tak jest od jakichś 15 lat, przynajmniej gdy tym klubem rządzi klan Sensi. niegdyś Franco teraz ta jego córa

                    Piłka nożna mi się przejadła, 90 minut i średnio 2 bramki, a liga włoska jeszcze zaniża te statystyki.
                    bo liga włoska to nie hiszpańska gdzie gra sie jednym stoperem w dodatku ślepym

                    Gdy czasem puszczają na Eurosporcie urywki meczów LM z lat 1997-99
                    Beckham był piłkarzem do momentu jak nie zaczął robić majtek, perfum, tatuazy i farbować łba na blond

                    Skomentuj

                    • ktos69
                      Erotoman
                      • May 2007
                      • 757

                      ale Beckham w Realu miał najlepszy sezon w karierze

                      Skomentuj

                      • Xenon
                        Perwers
                        • Feb 2009
                        • 1112

                        Nawet nasza ogórkowa liga potrafi być ciekawa mimo beznadziejnego poziomu.
                        Dzisiaj, w przedostatniej kolejce, gdy we wszystkich meczach zaczynała się 90-ta minuta myślałem, że już będzie można gratulować kolejnego tytułu Wiśle, a tu taki ch*j.
                        Jop strzela samobója dla Cracovii, a Lech obejmuje prowadzenie z Ruchem i mamy zmianę lidera. Szkoda, że Legia nie wykorzystała szansy na wskoczenie na pudło. Prawdopodobnie pucharów nie będzie. Zresztą nawet gdyby były, to i tak z czym do ludzi.
                        Po 14 latach spadnie Odra Wodzisław - chyba najbardziej bezbarwny zespół w tym kraju.
                        A może po prostu będę... lamusę!

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          tak lukałem na livescore.com jednym okiem na wyniki no i miazga


                          wreszcie Lech mistrzem!


                          rzeka dno, kasperczak zerem, a Jop na prezydenta

                          Śląsk sie utrzymał uffffffffffff

                          Skomentuj

                          • snata
                            Erotoman
                            • Mar 2009
                            • 612

                            ta Lechowi się należy, jakby nie patrzeć najsilniejsza drużyna ostaniach 2 - 3 lat. Jaga też do przodu z czego się cieszę chociaż na mecze nie chodzę
                            Kocham muzykę i niech tak zostanie

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              wracajac jeszcze do naszej kopanej, dobrze że w końcu spadła ta Odra W, fajnie by było jak by popłynął jeszcze ten Piast

                              i Ara i KSC i Śląsk Lechia, Zagłebie Korona, mają w miare fajne stadiony czy też mieć będą, no i sezon 10/11 zapowiada sie całkiem romantycznie


                              ciekawe w jakim klubie w nowym sezonie wyląduje lubliniak Onyszko?

                              zastanawia mnie fakt jakim trzeba być debilem zwalniając genialnego Capello i liżąc teraz dupe Mourinho?

                              rozumiem że Perez bierze ładnych grajków bo do kasy płynie z Chin hajs za koszulki ale żeby zwalniać doskonałego taktyka który w każdym środowisku robił wynik a przyjmować po niewielkim czasie równie dobre coacha i jeszcze za wyższą kasę

                              ktosi69 ty zorientowany w tym burdelu, powiedz no mi jako zagorzały fan boysbandu gdzie tu jakakolwiek logika?
                              0statnio edytowany przez sister_lu; 12-05-10, 13:27.

                              Skomentuj

                              • upocone jajka
                                Banned
                                • May 2009
                                • 5151

                                Arka Gdynia zawsze ****a świnia


                                no ale tysiac razy lepsza Ara nić chłopki z Wodzisławia już 14 lat nie miał kto tego dobić!

                                Skomentuj

                                Working...