W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    jak ty sie gliździarz wychowywałes to ten Widzew krążył z III do II ligi, także nieco dziwna dla mnie argumentacją, tzn mając pod nosem Łódzki Klub Sportowy który na przestrzeni lat rządził w regionie, Widzew owszem miał sukcesy ale dopiero w latach 90-tych.

    Skomentuj

    • glizdziarz
      Banned
      • Sep 2005
      • 1981

      Widziś Kozaku, to się nazywa miłość do klubu. Za moich szczenięcych lat mecze Widzewa to były festyny rodzinne. Przychodziły całe rodziny, od dziadka do wnuka. Dymów nie było. Nie sztuką jest być wiernym kibicem klubu, który akurat jest na szczycie tabeli.

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        oczywiście doskonale to rozumiem no ale stadion to nie zakole nad rzeką że przyjdzie sobie familia i kiełbache z ogniska opyli dla takich wymyslono telewizor

        stadion to przedewszystkim emocje, adrenalina, i w każdym obecnie cywlizowanym kraju świata nie ma miejsca na rodzinne pikniki, owszem są sektory rodzinne itp ale to zupełnie w innym celu

        Skomentuj

        • glizdziarz
          Banned
          • Sep 2005
          • 1981

          Kozaku mnie biega o to, że burd takich jak dziś nie było. Nikt nie bał się chodzić na mecze, i starzy i młodzi. A dzisiaj? Bez aststy policji i ochrony w stosunku 1:1 nie da się w spokoju na stadionie meczu oglądnąć. Powiedz, tak z ręką na sercu czy zabrałbyś dziś na mecz kilkuletnie dziecko?

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            od zawsze były burdy a jesli mówisz że nie były to chyba tylko kibic niedzielny byłeś zresztą widzew w tamtych latach grał w III lidze max w II a drużyny które przyjeżdżały to pewnie były pokroju obecnej do niedawna Amici Wronki


            czy wziął bym dziecko na mecz? oczywiście! i to nawet do samego młyna, co ty myślisz ze kibice to nie robią nic innego tylko leją emerytów z dziecmi?

            Skomentuj

            • glizdziarz
              Banned
              • Sep 2005
              • 1981

              Ech młody jesteś i mało jeszcze widziałeś.

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                standardowa jednozdaniowa wypowiedz mgr inż który ani razu nie był na wyjeździe a z chuliganami miał tyle wspólnego co ja z Mercedesami


                no ale ja nigdy nie byłem na meczu takze zaufam ci gliździarz, wiesz co mówisz, wychowałeś sie na stadionie!

                Skomentuj

                • glizdziarz
                  Banned
                  • Sep 2005
                  • 1981

                  Żebyś się nie zdziwił. Jak jeździłęm na mecze po Polsce to ty jeszcze koszulę w zębach nosiłeś.

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    za Widzewm jeździłeś po Polsce? w III lidze? nie porównuj gówna do czekolady bo wyjazdy zakładowe gdzie ekipa niby chuliganów pewnie grała sobie pod % na akordeonie, wycieczki na na grzyby też były?


                    no chyba że szumiałeś w latach 90-tych jak Widzew ''demolował'' całą Polske to tak to zwracam honor

                    Skomentuj

                    • glizdziarz
                      Banned
                      • Sep 2005
                      • 1981

                      Młody dla ciebie sport, a w zwłaszcza piłka nożna to jak widzę tylko dymy i kibicowanie najlepszemu. Sończmy tą dyskusję, która do niczego nie prowadzi i niczego nie zmieni.
                      Aaa i jeszcze jedno. Poczytaj sobie o historii klubu i przestań używać względem niego słów żydzi itp bo się ośmieszasz. No i nie czajnikuj się tak.

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        sorry zapomniałem cała Łódź to żydzi

                        jak sie tam do was jedzie to juz za Radomiem śmierdzi czosnkiem

                        no ale zakonczmy temat, ja kibic Motoru, mistrza Polski od zawsze, kibic sukcesu, moge sie mylić w końcu gliździarz za komuny płacił socjał na zakąłd to korzystal w weekendy

                        Skomentuj

                        • snata
                          Erotoman
                          • Mar 2009
                          • 612

                          no piękny mecz Jagiellonii . Finał PP dla Jagi
                          Kocham muzykę i niech tak zostanie

                          Skomentuj

                          • muzeee
                            Banned
                            • Jun 2007
                            • 20

                            Wezcie na drzewo z polska liga kopaczy ... zenada i plebejstwo ... Tylko ! Liga angielska sie liczy ... i oczywisice bezwzglednie najlepszy MU !!!!

                            Skomentuj

                            • Xenon
                              Perwers
                              • Feb 2009
                              • 1112

                              A mi się chcę posłać na drzewo ludzi, co tak piszą. Nawet jeśli jestem zwolennikiem ligi angielskiej i MU.

                              Finał PP oby dla Jagielloni, bo lepiej żeby oni nas reprezentowali w pucharach niż drugoligowa Pogoń.
                              A może po prostu będę... lamusę!

                              Skomentuj

                              • muzeee
                                Banned
                                • Jun 2007
                                • 20

                                Napisał Xenon
                                A mi się chcę posłać na drzewo ludzi, co tak piszą. Nawet jeśli jestem zwolennikiem ligi angielskiej i MU.

                                Finał PP oby dla Jagielloni, bo lepiej żeby oni nas reprezentowali w pucharach niż drugoligowa Pogoń.
                                Tak sie sklada ze gralem w pilke przez dluuuugi okres mojego zycia i wiem jak to wyglada "od srodka" gdzie w Slasku Wroclaw do nas na trening przychodzil trener po 2 piwach ... Siadal na laweczke z kumplem, wyciagal nastepne i mowil : Grajcie sobie chlopaczki ... grajcie ... I potem wyrasta takie pilkarskie GOWNO ktore dzisiaj mozemy obserwowac na naszych pseudo stadionach.

                                Ale co sie dziwic skoro takiemu pilkarskiemu zerowcowi bardziej zalezy na tym zeby zarobic na nastepna panienke i BEemWu niz na ambicjach ... Zreszta ... co tu gadac ... kiedy w kraju Pawel Brozek w wieku 27 lat jest nazywany mlodym talentem ... ZENADA i ROZPACZ.
                                0statnio edytowany przez muzeee; 04-05-10, 22:36.

                                Skomentuj

                                Working...