W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wesoly Jas
    Banned
    • May 2009
    • 239

    Grande Inter ha vinto la partita !! il Leone Messi del cazzo non ha aiutato a suoi ragazzi hehe

    W nastepnym meczu inter znowu rozgromi legende

    Skomentuj

    • upocone jajka
      Banned
      • May 2009
      • 5151

      taktycznie Inter rozegrał świetne spotkanie, jesli w rewnżu Mou identycznie poukłada zawodników Barca tez przegra


      taki Eto w obronie na 30-40 metrze co za widok

      Skomentuj

      • malutki32
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 174

        Szok szokiem ale poczekajmy na rewanż świadomość grania na swoim stadionie potrafi zdziałać cuda
        Opinia wiekszosci jest opinia najmniej zdolnych.

        Skomentuj

        • ktos69
          Erotoman
          • May 2007
          • 757

          FORZA INTER!!

          Jednak można pokonać tą obsraną Barsę. Szkoda, że Real nie potrafił tego uczynić. Ale jest jeszcze szansa na Mistrza!

          Nie wiem jak grał Inter, bo transmisja przez neta cięła się niemiłosiernie, a drugą połówkę wolałem oglądać sam wynik na livescorze, ale kłaniam się Interowi najniżej jak potrafię. Czapki z głów. Mam nadzieję, że w rewanżu tego nie roztrwonią.

          Skomentuj

          • Xenon
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1112

            Inter zagrał dzisiaj jeszcze lepiej niż rewanż z Chelsea. Czapki z głów!
            A może po prostu będę... lamusę!

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              Napisał ktos69
              FORZA INTER!!

              Jednak można pokonać tą obsraną Barsę. Szkoda, że Real nie potrafił tego uczynić. Ale jest jeszcze szansa na Mistrza!

              Nie wiem jak grał Inter, bo transmisja przez neta cięła się niemiłosiernie, a drugą połówkę wolałem oglądać sam wynik na livescorze, ale kłaniam się Interowi najniżej jak potrafię. Czapki z głów. Mam nadzieję, że w rewanżu tego nie roztrwonią.

              Inter całkowicie wyeliminował z gry Messiego (co zresztą przewidywałem jakiś czas temu) zupełnie odciął od podań Ibrahimovica, w środku pola Snejder Cambiasso byli nie do przejścia, cofnięty Pandev i az za bardzo cofniety Eto tylko Milito na szpicy

              jeden jedyny błąd to wtedy gdy lewą stroną poszedł Maxwell, tak to Barcelona w tym meczu nie istniała.

              nie ma co gdybać ale gdyby Maicon do konca meczu został na boisku całkiem możliwe ze było by czwarta bramka, od jego zejścia Inter całkowcie poświecił sie catenacio

              Skomentuj

              • anduk
                Koci administrator
                • Jan 2007
                • 3902

                Kogo tam zabili prawie? Włączyłem i widziałem na powtórce, że jakiś chłop leżał w polu karnym jakby był już martwy
                If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  Maicon chyba złamał se kipe

                  Skomentuj

                  • anduk
                    Koci administrator
                    • Jan 2007
                    • 3902

                    A przy tej trzeciej bramce to Milito po główce błagalnym wzrokiem spojrzał na sędziego liniowego
                    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      nie było wtedy spalonego no ale wiesz Milito stary wyjadacz, pewnie wolał nie zapeszać

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151




                        w sumie prawda, w tym sezonie żaden klub nie gra tak wyrafinowanej piłki, chylić czoła przed Mou że przychodząc z angielskiej ligi tak szybko zmienił swoją mentalność o futbolu, praktycznie w jednym sezonie ze średniaka europejskiego zrobił najlepiej poukładany taktycznie klub w europie


                        a ten głupi młokos Balotelli niech pali buty do tego Manchesteru City
                        0statnio edytowany przez upocone jajka; 21-04-10, 13:09.

                        Skomentuj

                        • anduk
                          Koci administrator
                          • Jan 2007
                          • 3902

                          Jestem w wielkiej egzystencjalnej rozterce gdyż nie wiem komu zamiast Barcy będę kibicował w następnym sezonie

                          Może Interowi?
                          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                          Skomentuj

                          • upocone jajka
                            Banned
                            • May 2009
                            • 5151

                            Interowi sie nie kibicuje bo Borek jest za Barsą, Engel za Realem, Szpakowski za Menczesterem Junajten i ser aleksem fergusonem


                            Inter to tylko obrona, takim klubą sie przecież nie kibicuje

                            Skomentuj

                            • anduk
                              Koci administrator
                              • Jan 2007
                              • 3902

                              W głowie się nie mieści jak można szkalować i niszczyć biednego prawego obywatela wyrokiem sadu kapturowego i pewnych 'niezależnych' koszernych mediów

                              Myślałem, że po sprawie jego ekscelencji Polańskiego wszyscy zobaczyli, że niewyobrażalne zasługi zmywają drobne i nic nieznaczące potknięcia na tej trudnej tułaczce jaką jest stąpanie bosymi stopami po tym łez padole
                              If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                              Skomentuj

                              • upocone jajka
                                Banned
                                • May 2009
                                • 5151

                                jak grał ten Bajern? meczu nie widziałem, kobita mi zakazała

                                Skomentuj

                                Working...