W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    jest szansa co Fabio Cannavaro powróci do Napoli

    Skomentuj

    • Jeronimo_
      Erotoman
      • Feb 2010
      • 393

      Też słyszałem te plotki to fajnie, że piłkarz chce kończyć karierę tam gdzie zaczynał. Ja do kibiców Barcelony nic nie mam mówię tu o takich prawdziwych, bo ciężko za prawdziwego fana uznać kogoś kto nigdy nie był na jednym meczu swojej ukochanej drużyny. I świętuje z nią tylko sukcesy a kiedy jest gorzej to zapomina, że taka drużyna istnieje. Tacy to mnie denerwują, ja np jestem kibicem Interu i Śląska Wrocław i na meczach obu tych drużyn byłem i to nie jesten raz.
      "purposelessness is my purpose"

      Skomentuj

      • ktos69
        Erotoman
        • May 2007
        • 757

        Napisał Kamil B.
        Mnie na jego widok robi się nie dobrze. Mam uraz do tego człowieka. Ale i za Bayern będę trzymał kciuki.
        Kamilu, obraził Cię na jakiejś rodzinnej imprezie?

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          ale obciach co ten Inter odwala?

          jak AS Merda zdobędzie scudetto to w*******e kobicie kablem od żelazka

          Skomentuj

          • Xenon
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1112

            Mourinho pewnie już siódmy raz skończył oglądać mecz Barcelony.
            A może po prostu będę... lamusę!

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              no i gdzie ten wielki menczester junajtet?

              Skomentuj

              • Xenon
                Perwers
                • Feb 2009
                • 1112

                Tam gdzie był, tam jest. Oczywiste było, że prędzej czy później ktoś ich na tronie zastąpi. Akurat wyszło na opcje "wcześniej". A jeszcze 2 tygodnie temu wszystko wyglądało tak pięknie...
                A może po prostu będę... lamusę!

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  żarty zartami ale nawet chyba ja nie zdawałem sobie sprawy ile Runi znaczy dla MU p

                  Chelsea mistrzem Anglii co było już pewne przed tym jak Terry wydymał żone kolegi
                  0statnio edytowany przez sister_lu; 15-04-10, 17:11.

                  Skomentuj

                  • Xenon
                    Perwers
                    • Feb 2009
                    • 1112

                    Ta, jasne. Gdybyś był po mojej stronie tak byś nie napisał. Teraz faktycznie Romek może już mrozić "Igristoje".
                    A może po prostu będę... lamusę!

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      po twojej stronie? od pół roku trąbie że styl gry Chelsea, taktyka na ten sezon jest najlepsza w Anglii, o jakiej ty stronie mówisz?

                      Skomentuj

                      • Xenon
                        Perwers
                        • Feb 2009
                        • 1112

                        Od strony kibica MU. W końcu jeszcze 2 tygodnie temu to oni prowadzili w lidze, a Rooney był w znakomitej formie przed meczem ze "Smerfami" u siebie - to było niezależne od tej ich "och ach" taktyki Ancelottiego. Chelsea dostali zadyszki po kontuzji Essiena, a potem drugiej przy wpadce Terry'ego. MU z kolei w grudniu stracili trochę punktów grając jednym nominalnym obrońcom, a teraz rozłożyli się po stracie Rooneya.
                        Mistrza w lidze zgarnia drużyna, która najlepiej radzi sobie z kryzysami. Nie raz drużyna grająca wg opinii większości lepiej nie zdobywała mistrzostwa. Nie twierdzę, ze tak jest teraz, ale w tym roku nie musiała to być Chelsea, także nie kreuj się na mega znawcę.

                        Jeśli Chelsea byli w przekroju całego sezonu lepsi, to na pewno nie tak wyraźnie żeby trąbić o ich mistrzostwie już w grudniu.
                        0statnio edytowany przez Xenon; 14-04-10, 00:29.
                        A może po prostu będę... lamusę!

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          prowadzili od momentu gdy jakos Terry wydmuchał tamtą (popraw mnie jesli sie myle) to raz, dwa, jednym napastnikiem to moza wygrac ale lige w armenii, trzy to mistrza zgarnia ekipa która najlepiej radzi sobie z kryzysami, ups sorry powiedziałes to samo tylko ze MU nie miało zadnego kryzysu, ani poza sportowego ani boiskowego, kontuzje czołowych zawodników juz przed sezonem wkalkulowane są w każdym szanucjącym sie klubie, toteż zawsze na jedną pozycje jest minimum dwóch w miare różnorzędnych kopaczy. powiedz lepiej czy przed telewizorem tez zakładasz zołtoniebieski szalik?

                          Skomentuj

                          • Xenon
                            Perwers
                            • Feb 2009
                            • 1112

                            Nieważne ile kto prowadzi, ważne kto prowadzi na końcu. Różnice w trakcie sezonu nie były tak wielkie, żeby lekceważyć szanse MU i Arsenalu na mistrzostwo, nawet jeśli atak MU polegał na Rooneyu. W końcu to obecnie jeden z najlepszych piłkarzy świata. Kadra Chelsea ledwo zipiała, gdy grali jeszcze w LM. Mogło być różnie, gdyby jakimś cudem przeszli Inter, jednak takie zabawy gdybologię wolę zostawiać 15-latkom.
                            Wszystkie trzy drużyny miały swoje kryzysy spowodowane przez różne czynniki i to się liczy, a to czy to jest spowodowane plagą kontuzji czy dmuchnięciem żony koledze jest sprawą drugorzędną. To zależy od losu i tyle. Efekt jest ten sam - straty punktów. Wygrywa ten, kto traci najmniej.
                            A może po prostu będę... lamusę!

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              wszystko fajnie ale tym sposobem to wytłumaczyłeś całą istote futbolu a przeciez my nie o tym, dyskutujemy w tym konkretnym przypadku, pierwsze dwa miejsca, Arsenal to tak jak bys porównał gówno do czekolady, to zespół młodzików nastawiony na handel nie wyniki, zawsze gra dobrze ale do pewnego momentu, w najważniejszych meczach czy liga czy puchary zawsze bedzie dawał plame, Wenger moze i jest fachowcem ale nie oszukujmy sie nie ma we współczesnej piłce miejsca dla nastolatków z mentalnością zwycięzców

                              po tej kolejce czyli w niedziele około 20-ej bedzie wiadomo kto w Italii zgarnie scudetto, Napoli standardowo zwaliło końcówkę, oby sie na tą lige europejską załapali...
                              0statnio edytowany przez Astraja; 16-04-10, 09:43.

                              Skomentuj

                              • upocone jajka
                                Banned
                                • May 2009
                                • 5151

                                no i gdzie ta wielka Barcelona? gdzie ten Messi?

                                Skomentuj

                                Working...