W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    wlazłem dzisiaj do ruskiego sklepu a ze jest tam buk no to zagrałem singla na Chelsea, sir malinowy nos bez nieogolonego nie ustawi drużyny ofensywnie a Nani to to sobie może, tym bardziej ten Berbatov 30 lmn funtów


    jedynym 'poważnym' osłabieniem w CFC jest brak Essiena, reszta to drwale. martwił bym sie brakiem Lamparta, Anelki Drogby

    Skomentuj

    • Xenon
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1112

      Fakt, ostatnio Nani wiele może. Ponosił trochę sprzęt za juniorami, a teraz gra bardzo dobrze. Valencia też ostatnio sporo asyst łapie. Byleby było komu strzelać.
      0statnio edytowany przez Xenon; 02-04-10, 14:41.
      A może po prostu będę... lamusę!

      Skomentuj

      • DSD
        Perwers
        • Jan 2010
        • 1275

        Napisał Raine
        Świetna nazwa, jak nic mają żmiję w klubowym herbie?
        Niestety nie, herb wygląda troszkę socrealistycznie:
        Cena domeny: 300 PLN (do negocjacji). Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.

        Kiedy podawałem tego linka na stronie można było znaleść nazwę mojej rodzinnej miejscowości. Dokopaliśmy Jadownikom!
        'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

        Skomentuj

        • kondziu_11
          Świętoszek
          • Oct 2009
          • 35

          Panowie dzis same klasyki juz jestem po Chelsea z Manchester a teraz polska liga i czekamy na wygrana Lecha z Legia oj bedzie piekny mecz

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            Obecna Chelsea to wyspiarski Real ,straciłem resztki szacunku dla klubu ruskiego złodzieja.W porównaniu z MU nadal sa marni i nigdy ich nie przebiją.

            Skomentuj

            • Xenon
              Perwers
              • Feb 2009
              • 1112

              Dzisiaj w bezpośrednim starciu akurat przebili. To był wyrównany mecz. Zadecydowały detale. Szkoda, że Nani nie zagrał od początku. Być może zaliczyłby więcej niż jedną asystę.
              Sprawa tytułu jeszcze nie jest rozstrzygnięta i pewnie do ostatniej kolejki nie będzie.
              A może po prostu będę... lamusę!

              Skomentuj

              • Sexy_man
                Perwers
                • Feb 2007
                • 1163

                Ale kiks bramkarza Polonii w meczu z Wisłą, heh.
                Można zobaczyć tutaj.
                Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                Skomentuj

                • Jeronimo_
                  Erotoman
                  • Feb 2010
                  • 393

                  1 połowa dla chelsea, a w drugiej mniej więcej remisowo. Cóż dla ligi to chyba lepiej. Tottenhamowi współczuję grać teraz z Arsenalem Chelsea i Manchesterem jak zdobędą 4 miejsce będę w ciężkim szoku.
                  "purposelessness is my purpose"

                  Skomentuj

                  • snata
                    Erotoman
                    • Mar 2009
                    • 612

                    No kiks był niezły. Dziwi bynajmniej miejsce Polonii skoro zagrali całkiem dobrze.

                    Lech- Legia chyba najlepszy mecz kolejki no i ten stadion ludzie ! jakby nie u nas piękny widok. Widziałem już stadion ów w trakcie budowy ale jeszcze nie tak zaawansowanej i robił wrażenie jak skończą go w całości wybieram się obowiązkowo
                    Kocham muzykę i niech tak zostanie

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      Napisał Xenon
                      Dzisiaj w bezpośrednim starciu akurat przebili. To był wyrównany mecz. Zadecydowały detale.
                      ty to znasz sie na piłce jak ja na ruchaniu

                      jakie detale? człowieku czy MU miało choć jedną setke? gdzie był ten Fleczer? gdzie ten Nani? gdzie jakakolwiek taktyka sir malinowego nosa po stracie pierwszej bramki? gdyby nie ręce tego młodego włocha to bylo by do zera, jeszcze MC w derbach wwali wam tyle co dzisiaj z taką grą. co za żałosny klub, brakuje jednego zawodnika i cały sezon w ****u.

                      Skomentuj

                      • Xenon
                        Perwers
                        • Feb 2009
                        • 1112

                        Widzę, że zadowoliłeś się jedynie skrótem, a nie całym meczem. Jak zwykle widzisz, to co chcesz widzieć.
                        To Nani podawał przy bramce i zaliczył asystę, tak jak sędzia przy ewidentnym spalonym Drogby. Gol Machedy owszem też kontrowersyjny. Okazji na wyrównanie trochę było, lecz zabrakło skuteczności. Bywa i tak.
                        Chłopcy "och ach" Ancelottiego w II połowie też mieli genialną taktykę polegającą na wybijaniu piłki na oślep. A detalem, który wg mnie zadecydował był gol Cole'a, który pozwolił im grać, to co lubią najbardziej. Bronili, bronili i wybronili. Mogło być inaczej, ale zabawy w gdybologię dobre są dla 15-latków.

                        Wiele drużyn marzy o takim sezonie w "piz*u" jak ten MU, który notabene jeszcze przegrany nie jest.
                        0statnio edytowany przez Xenon; 03-04-10, 23:12.
                        A może po prostu będę... lamusę!

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          ogladałem całą pierwszą połowe i drugiej od 70 minuty, który zawodnik z MU zasluguje na wyróżnienie? zaden ale tak to jest gdy przy 70 tys kibiców u siebie wychodzi sie z grą na remis, gol Cole'a cód miód i orzeszki, w zasadzie to strzelił go Maluda jadąc tych drwali jak juniorów

                          dwa zero spalony, owszem, maly bo mały ale jednak, bramka makarona ręka ups sory ręce bo obydwie

                          od stanu 0-1 MU ani jednej czystej okazji, Nani wchodzi, JEDNA akcja, podanie zamieszanie pod bramką, praktycznie samobój, i gdzie to wielkie MU? widzisz kolego mówilem kilka tygodni wcześniej braknie wam nieogolonego i tez zespół padnie na ryj a jeszcze derby macie MC idzie jak burza w tym tygodniu Bayern? Ferguson do Ancellottiego to sie nawet nie umywa. Chelsea pokonało w tym sezonie już wszystkich z góry, (jednak wpadna u siebie 2-4) zdecydowanie liga nalezy do nich, i ten twój MU to nawet dwa razy, z tego co pamietam to im jeszcze tylko Tottenham został z tych teoretycznie silnych

                          ps ponad 500 zł zarobiłem na tym jednym meczu

                          Skomentuj

                          • paffcio
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 2286

                            Kozak ma rację ,Chelsea była lepsza ,taki jest sport i grarulujęi tak pozostane fanem MU choć Chelsea będzie nadal w mojej pamięci.****a jaki ja stary jestem

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              tez swego czasu bardzo przychylnyk okiem patrzył na włoską Chelsea, z Zolą, Vialim, di Matteo, a jeszcze później z Claudio Raniereim na ławce, dobre 10 lat temu

                              Skomentuj

                              • Xenon
                                Perwers
                                • Feb 2009
                                • 1112

                                Nie mówię, że dzisiaj Chelsea nie zasłużyła na zwycięstwo w tym jednym, konkretnym meczu.
                                Twierdzę, że to nie jest drużyna o większym potencjale niż MU, a ten jeden przegrany mecz i nawet ewentualnie przegrane przez to po raz pierwszy od 4 lat mistrzostwo nie oznacza, że United nie są w światowej czołówce.

                                MC są jeszcze bardzo nierówni. Mogą przegrać i wygrać z każdym.
                                A może po prostu będę... lamusę!

                                Skomentuj

                                Working...