W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • snata
    Erotoman
    • Mar 2009
    • 612

    w ramach regionalizmów to nieźle Jaga pojechała po Kronie
    Kocham muzykę i niech tak zostanie

    Skomentuj

    • upocone jajka
      Banned
      • May 2009
      • 5151

      to Heniek póki co wzorowo pomógł milicyjnemu klubikowi

      Skomentuj

      • ktos69
        Erotoman
        • May 2007
        • 757

        A Real i Barca biją wszelkie rekordy i dalej idą łeb w łeb. Real pokonał dziś Getafe 4:2 i kontynuuje swoją passę bodaj 8 meczów ze strzelonymi conajmniej 3 bramkami w lidze

        71 pkt po 28. kolejkach! Kilka lat temu któraś z drużyn zdobyła La Ligę z 69 pkt na koncie...
        0statnio edytowany przez ktos69; 26-03-10, 00:48.

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          Napoli pojechało te merdy z Turynu Jezu jest szansa na LM Azzurri nie zwalcie tego!!!!!!!!

          Skomentuj

          • ktos69
            Erotoman
            • May 2007
            • 757

            mam nadzieję, że się przeliczysz

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5252

              Nie chciałbym Realu na mistrzowskim stołku, wolałbym żeby przegrali w ostatniej kolejce.

              Dawno już nie widziałem jak Cristiano płakusia

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • Xenon
                Perwers
                • Feb 2009
                • 1112

                W Hiszpanii zrobiło się tak jak w Szkocji - 2 kluby i długo, długo nic. Pewnie kiedyś to minie, ale szkoda, że takie kluby jak Sevilla, Valencia czy Atletico nie są w stanie się włączyć do walki.
                A może po prostu będę... lamusę!

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  Napisał Raine

                  Dawno już nie widziałem jak Cristiano płakusia

                  Ciacho płakał po Ljonie

                  Skomentuj

                  • glizdziarz
                    Banned
                    • Sep 2005
                    • 1981

                    Torfiorze znowu dali dupy.

                    Skomentuj

                    • Raine
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 5252

                      Może palnę teraz konkretnie, ale od kilku lat moje zainteresowanie LM (sic!) systematycznie maleje. Tak więc nie miałem przyjemności oglądać Realu z Lyonem. To już odgrzewane kotlety i nic więcej.

                      Wracam za to często do reguły LM z 1996. 32 drużyny, eliminacje, zostaje 16. 4 grupy po 4, faktyczni mistrzowie krajów. Od razu ćwierćfinał.

                      Futbol niestety strasznie się s****ił. To już nie to samo. Właśnie z tych powodów jeśli mam już coś oglądać to wybieram którąś z lig a nie puchary.

                      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                      Regulamin Forum.

                      Skomentuj

                      • Xenon
                        Perwers
                        • Feb 2009
                        • 1112

                        To już niestety nie wróci. Bogaci chcą być jeszcze bogatsi, więc obecny kształt LM to wynik kompromisu UEFA z klubami, dzięki którym ten interes się kręci.
                        Teraz emocje dopiero zaczynają się od fazy pucharowej, bo grupy najlepsze kluby są w stanie przejść rezerwowymi składami. Co najwyżej raz na parę lat ktoś z nich odpadnie.

                        Ma to też zły wpływ na rozgrywki krajowe, bo np. taki Liverpool, który nie zdobył mistrzostwa od 20 lat, może opier***** w lidze, a i tak zajmie 4 miejsce i gra w LM.
                        A może po prostu będę... lamusę!

                        Skomentuj

                        • anduk
                          Koci administrator
                          • Jan 2007
                          • 3902

                          Bundesliga bardzo mi się podoba od jakiegoś czasu warto popatrzeć, kawał dobrej piłki nawet przy meczach drużyn z dołu tabeli.
                          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                          Skomentuj

                          • upocone jajka
                            Banned
                            • May 2009
                            • 5151

                            nie bedzie niemiec pluł nam w twarz ni piłkarzy nam germanił

                            żałosna liga, Bayern można porównać do takiej Fiorentiny co obecnie oscyluje w Serie A w połowie tabeli

                            angielska piła póki co przoduje potem daleko daleko nic i dalej angielska ale i to do czasu


                            każdy zachwyca sie europą a sledzi ktoś np południową amerykańską gałe? liga argentyńska to jak by z innej planety, obrona i taktyka nie za bardzo tam istnienie (kwestia szybkosci napastników, spontanicznej gry, przewrotki, gole z połowy boiska) mimo to fajnie sie ogląda

                            Skomentuj

                            • paffcio
                              Banned
                              • Mar 2006
                              • 2286

                              Napisał anduk
                              Bundesliga bardzo mi się podoba od jakiegoś czasu warto popatrzeć, kawał dobrej piłki nawet przy meczach drużyn z dołu tabeli.
                              W tamtym roku sledziłem całą rundę wiosenną,wczesniej nie bardzo interesował mnie ta liga przyznaję ,ze zupełnie zmieniłem zdanie.Konkretne mecze,najwieksza frekwencja na stadionach w Europie ,doping . U nas w niedzielny wieczór podsumowanie ligi trwa 45 minut może nieco dłużej na DSF praktycznie od piątku do poniedziałku lecą programy związane z I i II-ga ligą,goście ,wywiady,analizy profesjonalizm w 100%i klimat piłki nożnej.

                              Skomentuj

                              • kondziu_11
                                Świętoszek
                                • Oct 2009
                                • 35

                                Powiem tylko dwa slowa LECH POZNAN

                                Skomentuj

                                Working...