W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Xenon
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1112

    To kolega upocony ma zwyczaj bawić się w proroka. Ja napisałem wyraźnie "po ewentualnej porażce".
    Ja doceniam Inter i nie jest to mój wymarzony rywal w tej i następnych fazach LM.
    A może po prostu będę... lamusę!

    Skomentuj

    • upocone jajka
      Banned
      • May 2009
      • 5151

      w tym przypadku już przed dwumeczem typowałem Inter, druga sprawa, ja nie jestem kibicem Interu, można powiedzieć że w Seria A nimi 'gardze' Kibicuje już lat w *** zupełnie komu innemu

      pewnie nigdy nie dożyje czasów gdy Napoli wejdzie do 1/4

      z innej beczki

      bks-gts 0-0 i gdzie ten boski Heniek?

      kolejny mecz bez gola, gra bez polotu, zleci z 10 kolejek zanim Heniek pokłada ich po swojemu

      Lech mistrzem!

      no i stara dama wyruchana
      0statnio edytowany przez sister_lu; 19-03-10, 14:46.

      Skomentuj

      • ktos69
        Erotoman
        • May 2007
        • 757

        No i ktoś wykrakał Arsenal - Barca. Mam nadzieję, że duma katalonii ulegnie Kanonierom. No i trzymam mocno kciuki za Inter w meczu z CSKA, chociaż raczej nie powinni mieć problemów z pokonaniem ruskich. Podobnie z resztą jak ManU z rozjechaniem Bayernu. No i wbrew pozorom wg. mnie najciekawsza para Lyon - Bordeaux kto by pomyślał przed sezonem, że dwie francuskie drużyny zmierzą się w ćwierćfinale LM?

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          mnie zastanawia jeszcze fenomen Barcelony

          1 Jak to jest ze wszystkie kluby wzorują się na stylu gry Barcy, analizują każdy ich ruch transferowy, podpatrują treningi a nikt nie gra tak cudownej piłki?

          po drugie

          2 Jak to sie dzieje że obojętnie kto by u nich nie wszedł na boisko - Barca zawsze nie zejdzie poniżej pewnego poziomu
          (przecież Maxwell, Krkic, Pedro -to nie są nazwiska które powalają z nóg kibiców a mimo to każdy z nich wkomponowany jest w tą układankę perfekcyjnie)

          co do losowania chyba tylko we francuskiej parze ciężko wskazać faworyta, Inter w końcu po latach miał szczęśliwe losowanie MU pojedzie fryców bez muzyki, a co do Arsenal FCB, zdecydowanym faworytem jest Barcelona.

          Skomentuj

          • ktos69
            Erotoman
            • May 2007
            • 757

            co do pierwszego punktu: dlatego, że nie mają takich piłkarzy jak Barca

            co do drugiego punktu: dlatego, że nie mają takiego trenera jak Barca...

            Niestety, Barcelona jest najgenialniejszym i najbardziej kompletnym zespołem jaki widziałem od kiedy żyję...

            Ale i tak La Liga dla Realu

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5252

              Kłopot w tym ktos, że jak Real z taką polityką wygrają Primera Division, to ... polityki nie zmienią.
              A chyba żaden z nas nie jest pro...

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                Napisał ktos69
                co do pierwszego punktu: dlatego, że nie mają takich piłkarzy jak Barca

                co do drugiego punktu: dlatego, że nie mają takiego trenera jak Barca...

                jakiś ty bystry

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5252

                  PS. Chcecie obejrzeć Dumę Katalonii na kolanach? proszę bardzo :-)

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    tak tylko ze w tamtych czasach Szewczenko to była top3 europy

                    zresztą cała Dynamo cięło wtedy niemiłosiernie a Barca miała jeden z większych dołków (choć na papierze wyglądało to za****ście)

                    Skomentuj

                    • ktos69
                      Erotoman
                      • May 2007
                      • 757

                      raine: myślę, że Real niestety nie zmieni polityki czy wygra La Ligę czy jej nie wygra. co do filmiku: dostałem orgazmu!

                      Kozaku, źle mnie odebrałeś. Mój komentarz nie był złośliwy, tylko boli mnie to, że to Barca ma taką genialną drużynę...

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        PSEUDOBIBOLE *******A STALOWA WOLE!!!!!!!!!!!!!!!!


                        BIAŁOM ZZIEOPNYB RADOMIAR **** *******ONY


                        ZOLTO CZERWONA KIELECAK KURQA KORIONA


                        opiloem sie ach te stare czasy

                        Skomentuj

                        • paffcio
                          Banned
                          • Mar 2006
                          • 2286

                          Wisła znowu na topie Motor jak zawsze w doleszykuje się kolejny "majster"kto wątpił w Heńka wystąp.Mecz z Lechią przynajmniej w drugiej połowie b.dobry.Pozdro dla Gdańska z Krakowa.

                          Skomentuj

                          • glizdziarz
                            Banned
                            • Sep 2005
                            • 1981

                            Widzew znów górą!!

                            Skomentuj

                            • ktos69
                              Erotoman
                              • May 2007
                              • 757

                              no i w końcu Rafał Boguski strzelił gola po długiej kontuzji mam nadzieję, że będzie z niego jeszcze pożytek w Polskiej piłce

                              Skomentuj

                              • Xenon
                                Perwers
                                • Feb 2009
                                • 1112

                                MU już są pełnoprawnym liderem Premier League i teraz oni kontrolują stawkę. Odnieśli ważne zwycięstwo w Derbach Anglii z odwiecznym rywalem czyli Liverpoolem, który pewnie w LM za rok nie zagra.
                                Chelsea chyba dalej podłamani odpadnięciem z Interem zgubili punkty. Żadne "włoskie" czary chyba im już nie pomogą. W meczu na Old Trafford to oni są na "musiku", a z remisu najbardziej zadowolą się Kanonierzy, więc wielki mecz w wielką sobotę będzie.
                                Jednym słowem: pozytywnie.
                                A może po prostu będę... lamusę!

                                Skomentuj

                                Working...