W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamaro10
    Erotoman
    • Jul 2009
    • 374

    Napisał Kationek
    http://i.iplsc.com/za-ten-pokaz-rac-...SI-C116-F4.jpg

    No i jutro baranów wypieprzą z LE i nałożą 5-letnią dyskwalifikację...
    I znowu warszawska hołota będzie płakać jak to ją wredna UEFA skrzywdziła, bo nie potrafią w większości zrozumieć, że słuszna kara była efektem kompletnej amatorki pracowników Legii
    To nie są przypadki pojedyncze, w tym sezonie był też taki przypadek w eliminacjach LE i klub nie został zdyskwalifikowany. A czemu Legia ma taką kare?? Zapraszam do zapoznania sie z wczesniejszymi moimi wpisami.

    Skomentuj

    • kamaro10
      Erotoman
      • Jul 2009
      • 374

      Wygrana z Giblartalem 8:0 cóż tak wysoka wygrana może cieszyć ale trzeba pamietać że to była wygrana z amatorską druzyną która po raz pierwszy występowała w międzynarodowym meczu. Z drugiej strony bardzo dziwi mnie to że amatorkie drużyny grają z zawodowcami....

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        Dopisali nam przy zielonym stoliku jeszcze jedną bramkę?

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • kamaro10
          Erotoman
          • Jul 2009
          • 374

          Ech sorki 7-0 oczywiście

          Skomentuj

          • rimmingator
            Perwers
            • Apr 2009
            • 967

            A dlaczego mieliby nie grac. Kazdy kraj czy autonomia jesli ja uefa uznaje ma prawo grac w turniejach miedzynarodowych. Poza tym kilku kopaczy tam.lupalo w jakis sensowniejszych klubach. Jeden typ zwlaszcza lepiej sie prezentowal. Nie wiem jak mu tam. Troche jezdzil z polaczkowata obrona, ale nic z tego dla nich nie wyniklo.

            Generqlnie 1 polowa z dupy. Nic ciekawego. Zobaczymy co dalej. Pewnie jak zwykle.

            Dzis zaczyna sie prawdziwa pilka nozna a nie jakies tam repro-pitu pitu. Champions League rusZa!!!

            Skomentuj

            • viclbn
              Świętoszek
              • Aug 2012
              • 31

              No właśnie LM rusza! Wasi faworyci?

              Ja stawiam na jakąś niespodziankę np. Liverpool.

              Skomentuj

              • Kationek
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 754

                A ja standardowo za Barceloną
                Może Bayern się rozkręci z biegiem sezonu...
                Przypuszczam, że w okolice półfinału znowu się przeturla Chelsea
                Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                Skomentuj

                • Bel86
                  Świętoszek
                  • Apr 2014
                  • 44

                  Borussia w zdrowym składzie jest bardzo prawdopodobna, Liverpool, Chelsea, PSG mają mocną pakę, ale raczej taka 1/4 (zależy na kogo trafią po drodze). Juventus też powinien dojść co najmniej do 1/2, Bayern podobnie. Schalke i Bayer raczej do 1/8, Real musi się ogarnąć w obronie, a Barcelona nie ma jej w sumie za bardzo.

                  Skomentuj

                  • znowuzapilem
                    SeksMistrz
                    • Nov 2010
                    • 3555

                    Po bitwach pseudokibiców w Holandii (dwa mecze) i w Rzymie w sumie zatrzymano ponad 150 osób. Te info to tak nawiasem jakby znowu jakiemuś nieukowi chciało się mydlić oczy że awantury stadionowe to tylko u nas w Polsce.
                    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                    Skomentuj

                    • rimmingator
                      Perwers
                      • Apr 2009
                      • 967

                      Barca. Jak wroci gryzon to bedzie szok roz*******. Juz graja za****scie. All win. Real tez daleko. Nie ma co.patrzec na obecna gre. Bayern i chelsea. To moj top 4 i tu sie to nie zmieni jeszcze dlugo. Chelsea robi miazge. Terwz dali gorszy sklad bo MC czeka w lidze gdzie win all.

                      Juve? Szybkonpoleci. Nie ta klasa. Cwiercfinal max. Bvb rzeczywiscie fajnie gra. Maja dobrych kopaczy nawet bez lewego w skladzie. Wiecej pogra Aubmeyang i bedzie git.
                      Moze Psg cos ugra. Cieszylbym sie z wygranych romy i liverpoolu. Troche skoda ze juz bez gryzonia. Ciekawe co by zawojowali ale zwazywszy gdzie poszedl.jestem caly happy z jego transferu messi neymar gryzon. ****a co za paka!

                      Skomentuj

                      • viclbn
                        Świętoszek
                        • Aug 2012
                        • 31

                        Co do Barcy to nie typuję jej bo to klub któremu kibicuję więc nie chce zapeszać. Nie zgodzę się natomiast że robią w tym momencie miazgę. Są solidni ale jeszcze tak na prawdę nie grali z mocnym zespołem poza Bilbao. Ważne że wygrywają jak nawet nie idzie a nie biją głową w mur i dostając okazyjnie zabójczą kontrę. Co do trio Neymar, Messi, Suarez to mam obawy czy to nie przesada jak swego czasu z Henrym ale jestem dobrej myśli.

                        Chelsea fakt że daje czadu ale to dopiero początek. Zobaczymy jak jutro z City. Jeżeli Jose nie będzie w końcu zadowalał się remisami na wyjazdach u mocnych rywali to pokaże wreszcie ambicje klubu.

                        Skomentuj

                        • rimmingator
                          Perwers
                          • Apr 2009
                          • 967

                          Mi sie podoba ze im Enrique dal.wytyczne by bili sprzed pola.karnego. Brakowalo tego jak ***! A jak nie szlo wjechac w pole karne to wlasnie walili glowa w mur zamias za****c. I tak pilka zaraz donich wracala. To po co sobie odmawiac? A z daleka najladniejsze ge padaja po kosmicznych strzalach. Chyba kilku z nich umie pierdilnac mocno pilke?

                          EDIT - Costa? Rewelacja? Hmmm - odpowiedź CR7 http://www.przegladsportowy.pl/pilka...880,1,459.html
                          0statnio edytowany przez rimmingator; 25-09-14, 21:46.

                          Skomentuj

                          • Kinrepok
                            Ocieracz
                            • Jun 2013
                            • 163

                            Zupełnie nie mój klub, ale w pucharach wspieram, jak każdą inna drużynę.
                            Brawo Legia! Rewanż na Trabzonie zaliczony
                            I przyjdzie taki dzień!
                            Ten ukochany dzień!
                            Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
                            Konwiktorska numer 6!

                            Skomentuj

                            • Kinrepok
                              Ocieracz
                              • Jun 2013
                              • 163

                              Rimm, masz na myśli książkę i film z głównym bohaterem Szczęsnym?

                              Jak to kto wygra - Polska!!!
                              Idźmy śladem Słowaków
                              I przyjdzie taki dzień!
                              Ten ukochany dzień!
                              Gdzie mistrza Polski będzie mieć!
                              Konwiktorska numer 6!

                              Skomentuj

                              • paffcio
                                Banned
                                • Mar 2006
                                • 2286

                                Szwaby maja swietnych pilkarzy i graja mila dla oka pilke, jesli nasi wygraja to bedzie spora niespodzianka.

                                Skomentuj

                                Working...