W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KoneserSmaków
    Erotoman
    • Jan 2012
    • 560

    Wolałbym żeby Bayern odpadł, nie chciałbym żeby byli pierwszymi z dwoma zwycięstwami pod rząd

    Skomentuj

    • KoneserSmaków
      Erotoman
      • Jan 2012
      • 560

      Nie bądź taki pewien, w tym roku jak w zeszłym Real, Barca traci punkty ze średniakami, ale walczy z równymi sobie, w zeszłym roku było na odwrót. Poza tym LM rządzi się swoimi prawami, przykład Chealse za Di Mateo piach grali ale uciułali mistrza także każdy ma szanse... no może prócz Borussi

      Skomentuj

      • rimmingator
        Perwers
        • Apr 2009
        • 967

        Realowi i m.U. Zawsze zycze jak najgorzej. Jednym druzynom sie kibicuje, co ma druga strone medalu, ze innych sie nie lubi. Cieszą ich niepowidzenia zwlaszcza jak wygrywaja druzyny, ktore sie wspiera zaciskajac za kazdym razem kciuki.

        Btw. Mam wrazenie ze sie poziom w LM wyrownal w stosunku chocby do rozgrywek sprzed roku. Nowe druzyny dochodza do glosu... PSG, pewnie z czasem M.C. bo ile mozna przy takiej kasie dawac dupy? Moze Monaco sie dolaczy jak Falcao wroci i kogos dokupia. Atletico gra za****scie... Takze w cwiercfinalach kazdy moze wygrac z kazdym. Juz na tym poziomie pojawiaja sie mecze rownie dobrze mogace pretendowac do kalibru meczy finalowych. I o to chodzi, a nie, ze 3 zespoly wchodza w gre i w ciemno mozna na nie stawiac!
        0statnio edytowany przez rimmingator; 06-04-14, 12:06.

        Skomentuj

        • rimmingator
          Perwers
          • Apr 2009
          • 967

          Panie te 15 lat conajmniej to ja Barcy kibicuje... jak dostawali w dupe z Realem to tak samo im kibicowałem, więc odpuść.

          Mam prawo nie przypadać za pewnymi drużynami i jedną z nich jest M.U.

          Nie pluje tu jakimś szczególnym jadem (w prymitywny sposób wyzywając drużyny czy zawodników jak ma to miejsce w gimbazie) ani na MU, ani na Real. Od tak czasem zaciesze jak im sie noga powinie, co rzadkie. Wiec bez spiny ziomek

          Z innej beczki:

          Najlepsi strzelcy Serie A:
          1. Silvio Piola (Pro Vercelli, Lazio Rzym, Juventus Turyn, Novara) 274 bramki

          2. Francesco Totti (AS Roma) 234 - szkoda, że nie dociagnie do 1 miejsca.

          3. Gunnar Nordahl (Szwecja/AC Milan, AS Roma) 225
          4. Giuseppe Meazza (Inter Mediolan, AC Milan, Juventus) i Jose Altafini (AC Milan, Napoli, Juventus) 216

          Na marginesie - od lat w Seria A za Milanem a w laszej kolejności za Romą. MYslisz, że rozsprzedaż i gorszy sezon cos zmienia w moim podejściu do Milanu?

          Nigdy z kolei nieprzyadałem za Juve a tym bardziej za Interem. Co nie przeszkadzało doceniać ich gry w szczegolności Del Pierro i Ibry.
          Teraz Juve dominuje w lidze, i o dziwo nijak się to ma do LM.
          0statnio edytowany przez rimmingator; 06-04-14, 21:26.

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            Ja od zawsze Juve, Porto, Valencia. Wszystkie trzy nadal walczą w LE
            Resztę klubów traktuję obojętnie a na dobra piłkę zawszę z chęcią popatrzę.
            MU od jakiegoś czasu nie gra tego co za czasów braci Nevillów, Solskjaera, Beckhama, Keane'a czy potem Verona, Nisterloya i innych. Cóż, każda passa kiedyś się kończy.
            O Barcy już wspominałem wcześniej, najlepsza piłka dla oka obecnie.

            Skomentuj

            • rimmingator
              Perwers
              • Apr 2009
              • 967

              Napisał Eversman_83
              Totti z 334 golami jest na drugim miejscu za Piolą z 274?
              234 - jebła się cyfra na wstępie

              Dla Porto i tez w sumie Atletico jestem pełen podziwu z uwagi na fakt, że o********ją najlepszych graczy - mają świetną polityke transferową, a cały czas na topie! To się chwali!

              Valencia to była klasa kiedys - obecnie średniak.

              Cieszą mnie wyskoki do czołówki takich średnich drużyn jak np Villareal swego czasu - nagle cała druzyna zaczyna zgrac. ten kolektyw robi wyniki i walczy z najlepszymi, bogatszymi jak równy z równym. Nie oznacza to od razu ze się robie ich kibicem, ale wspieram. Jednak w starciu z druzynami, którym stale kibicuje - wiadomo za kim jestem.

              Taki wskok do czołówki - i to na dłużej zanotowało Napoli. Teraz mam wrażenie, że Fiora wbiła na dobre tory i powalczy w kolejnym sezonie o top 3
              0statnio edytowany przez rimmingator; 06-04-14, 21:34.

              Skomentuj

              • paffcio
                Banned
                • Mar 2006
                • 2286

                Budowa stadionu pochłonęła spore koszty a końca nie widać ale fakt, za czasów Mendiety i Gonzaleza zahaczyła 2 finały LM no i generalnie u siebie w lidze ogrywała każdego.

                Skomentuj

                • rimmingator
                  Perwers
                  • Apr 2009
                  • 967

                  Fakt Gaizka był za****sty. Ale o sile Los Che decydował w za****ście dużej mierze Santiago Canizares!!! To co gość ciągnął za piłki było niesamowite. Zdecydowanie wówczas najlepszy bramkarz obok małpy z Bayernu. Za****ście charyzmatyczny. Szkoda, ze w****li ten finał właśnie z Bayernem.

                  Zawsze ciekawiło mnie dlaczego nie zgasił jak piłki tej wody kolońskiej, która wyeliminowała go z MŚ... Pewnie kupił w promo 2 litrową w strefie bezcłowej i miał nieco utrudnione zadanie
                  Niezły zonk! Taka forma i ***... jak teraz Valdes! Grał przed kontuzją chyba najlepiej w karierze. No może 2 sezony temu miał podobny.

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5252

                    A wcześniej był świetny Zubizarreta, który karierę skończył właśnie w Walencji. Moim zdaniem lepszy od Santiago, który tym swoim demonicznym wzrokiem (by Borek) czasami tylko odprowadzał piłki jak Kotorowski.

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    • Kationek
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 754

                      2-0 dla borusii jeszcze przed przerwa...
                      się dzieje
                      Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                      Skomentuj

                      • KoneserSmaków
                        Erotoman
                        • Jan 2012
                        • 560

                        Ja *******e, cofam co mówiłem o PSG, to są jednak ofiary losu Szkoda Borussi, ten z 10 ile zmarnował okazji a Real jak zwykle w tym sezonie z dobrymi ekipami zawodzi

                        Skomentuj

                        • paffcio
                          Banned
                          • Mar 2006
                          • 2286

                          Borussia totalnie zaskoczyła, stawiałem na remis a niewiele brakowało do niespodzianki.
                          Jednak Ronaldo-Bale>Bale-Benzema.
                          PSG, cóż

                          Skomentuj

                          • KoneserSmaków
                            Erotoman
                            • Jan 2012
                            • 560

                            narazie się ciekawie zapowiadają mecze LM liczę, że jutro Barca wyrzuci Atletico i ManU Bayern, choć w przypadku tych drugich będzie hardkorowo
                            Benzema to jest drewniak już nie raz to pokazał nie oglądałem całości, tylko 2 połowy i przeskakiwałem, ale Real miał dużo szczęscia. a PSG, no cóż

                            Skomentuj

                            • paffcio
                              Banned
                              • Mar 2006
                              • 2286

                              Benzema jest bardzo chimeryczny, gra albo świetnie albo muli cały mecz.
                              Jutro czekam na doskonałe widowisko między Barcą a Atletico (mam nadzieję, że takowe będzie) i niechaj zwycięży lepszy.

                              Skomentuj

                              • rimmingator
                                Perwers
                                • Apr 2009
                                • 967

                                Ehhh lipa bez PSG I w dodatku Real.gra dalej. Widac, ze najlepsze grajki robia roznice. Ich absencja wdala sie mocno we znaki. Oby real wylecial w polfinale. Po takiej grze jak dzis to nawet na ta faze nie zasluguja. Wszystko orzez tego mongola z Armenii. Jak on mogl tak z****c 2 setki.

                                Skomentuj

                                Working...