W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dolarr
    Świętoszek
    • Jun 2009
    • 15

    Pany, jak dla mnie to tylko REAL Madryt ostatnie lata zdecydowanie beznadziejne, ale teraz co robi Florentino Perez to masakra jest jakaś tylko szkoda, że popełnia te same błędy co kilka lat temu, kiedy był na stanowisku prezesa Realu i nie kupował żadnych dobrych obronców... Tylko grali wychowankowie, którzy nie radzili sobie delikatnie powiedziawszy... Nie jestem zwolennikiem C.Ronaldo, wolałbym innych piłkarzy zamiast niego. Za tą kwotę spokojnie moznaby kupić kilku klasowych graczy, chociazby David Silva, Carlos Tevez (w MU nie chca z nim przedłużyc kontraktu, nei wiem jak jest teraz), czy nawet kilku obrońcow... Obecnie Real interesuje się tylko Maiconem z Interu, ale to stanowczo za mało...

    Skomentuj

    • Xenon
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1112

      Napisał paffcio
      Wlosi zawsze tak graja ,ich reprezentacja to nedza i nuda ,Brazylia trzecia swiatowa potega po Argentynie i Hiszpanii.
      Kolega chyba nie oglądał ostatniego mundialu i nie pamięta kto go wygrał i w jakim (całkiem niezłym jak na nich) stylu.

      Nie widzę nic złego w skutecznej, taktycznej, twardej grze zastępującej cyrkowe sztuczki.
      A może po prostu będę... lamusę!

      Skomentuj

      • ktos69
        Erotoman
        • May 2007
        • 757

        to niewiele wiesz o Realu bo interesują się jeszcze Juanem z Romy i Albiolem z Valencii. Swego czasu były ploty że i Vidicia chcą z ManU. Ale to raczej wątpliwe.

        pafcio - Brazylia po Argentynie? dobre sobie

        xenon - pisząc "... (całkiem niezłym jak na nich) stylu" sam dajesz do zrozumienia, że grają nędzę. i ja się z tym zgodzę. na mundialu nie pokazali nic, co by zasługiwało na mistrzostwo.

        Skomentuj

        • Xenon
          Perwers
          • Feb 2009
          • 1112

          Na mundialu 2006 osiągnęli apogeum formy i mistrzostwo im się należało, chociażby dlatego że te wszystkie pełnych gwiazd Brazylie, Hiszpanie, Argentyny zagrały słabo, gdy przyszło co do czego a oni grali najbardziej zespołowo (prawie każdy podstawowy zawodnik strzelił jakąś bramkę w turnieju). Była to najbardziej efektowna drużyna włoska, jaką widziałem.
          Mam świadomość, że wtedy dla większośći ich styl i tak nie był do strawienia.

          A propos roku 2006. Może Zidane doradzi Perezowi ściągnięcie Materazziego na obronę?
          0statnio edytowany przez Xenon; 22-06-09, 08:13.
          A może po prostu będę... lamusę!

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5252

            Jeśli ktoś twierdzi że prymat wiedzie Argentyna to niech sobie wpisze w Gugle "Argentyna Boliwia".


            Wypadek przy pracy to by było np. 1:2...

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • paffcio
              Banned
              • Mar 2006
              • 2286

              Argentyna ma najwiekszy potencjal pilkarski ,jedyny problem to ten cpun ktory siedzi na lawce i udaje trenera.W Boliwii mecze reprezentacji rozgrywane sa na wysokosci 4000m npm nie raz zdarzaly sie tam niespodziani m.in. dlatego Boliwia zdobyla puchar CA W 63 r.

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                niedawno Argentyne pojechała na Parc de Prince żabojadów i to bez muzyki, doskonały zespół problem tylko taki że brakuje odpowiedniego taktyka na ławce.

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5252

                  Napisał paffcio
                  Argentyna ma najwiekszy potencjal pilkarski ,jedyny problem to ten cpun ktory siedzi na lawce i udaje trenera.W Boliwii mecze reprezentacji rozgrywane sa na wysokosci 4000m npm nie raz zdarzaly sie tam niespodziani m.in. dlatego Boliwia zdobyla puchar CA W 63 r.
                  Możemy tak dalej sobie równie dobrze dyskutować, że gdyby nie ręka owego wspomnianego ćpuna w 1986 roku, Argentyna odpadłaby w meczu z Anglią...

                  I takie tam.


                  PS. Wisła całkiem nieźle wylosowała

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • Xenon
                    Perwers
                    • Feb 2009
                    • 1112

                    Do Ligi Mistrzów jeszcze daleka droga, chociaż w tym roku będzie łatwiej, bo najtrudniejsi rywale w ostatniej rundzie, jacy mogą się trafić to Olympiakos Pireus i Slavia Praga.
                    A może po prostu będę... lamusę!

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      Forza FC Lavedia Tallin!!!!!!!!!!!!!

                      Skomentuj

                      • fidien_!
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • May 2009
                        • 314

                        Piłka ,piłka i jeszcze raz piłka bleee

                        Wiem ze mnie zlinczujecie ale cóż
                        Było, może i było. Ale minęło

                        Skomentuj

                        • ktos69
                          Erotoman
                          • May 2007
                          • 757

                          tłumaczenie porażki argentyny wysokością jest śmieszne. jakoś inni dają radę tam grać... Największy potencjał ma Brazylia i Hiszpania obecnie

                          Skomentuj

                          • paffcio
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 2286

                            Jacy inni?Niewiele jest druzyn narodowych ktore moga sie rownac osiagnieciami z Argentyna.Ale niech bedzie ,Boliwia to totalna czolowka swiatowa sa na szpicymaja najlepszch zawodnikow wartych miliony$ a ich wypasione kluby co rok zgarniaja wszystko co sie da zdobyc

                            Skomentuj

                            • ktos69
                              Erotoman
                              • May 2007
                              • 757

                              Napiszę tylko, że zupełnie nie zrozumiałeś mojego posta. Nigdzie nie napisałem, że Boliwia jest mocna. Przeczytaj jeszcze raz, ew. dwa razy jeśli potrzebujesz a może uda Ci się zrozumieć powodzenia!

                              Skomentuj

                              • paffcio
                                Banned
                                • Mar 2006
                                • 2286

                                Nie rozumiem tylko jednego o co chodzi z ta przegrana Argentyny z Boliwia?

                                Skomentuj

                                Working...