W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Xenon
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1112

    Napisał znowuzapilem
    Śląski ma bieżnie co daje mu dużo więcej możliwości zarabiania na siebie.
    Dużo więcej czyli raptem dwie: lekkoatletyka i żużel, które raczej nie dają takich wpływów jak byle jaki mecz kadry.
    A może po prostu będę... lamusę!

    Skomentuj

    • paffcio
      Banned
      • Mar 2006
      • 2286

      Napisał znowuzapilem
      Odbijając piłeczke: a kto bedzie grał na narodowym? Legia i Polonia mają swoje stadiony. Tylko trzeba było wybudować jeszcze jeden bo to stolica itp, itd
      Śląski ma bieżnie co daje mu dużo więcej możliwości zarabiania na siebie.
      Slaski to dobry koncept na imprezy lekkoatletyczne ale jesli reprezentacja kopaczy to jedynie stolica. Inne stadiony ewentualnie na mecze towarzyskie.
      Nie oszukujmy sie Slask to dziura, Wawa sie rozwija dosc dynamicznie corawz lepsza architektura, coraz gesciej i bardziej miejsko. Slask jest nijaki a stadion to archaizm, wizalne i funkcjonale dno w stosunku do Narodowego.
      0statnio edytowany przez paffcio; 24-05-13, 19:23.

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        Napisał paffcio
        Nie oszukujmy sie Slask to dziura, Wawa sie rozwija dosc dynamicznie corawz lepsza architektura.
        Hahaha. Jak zwykle piszesz bzdury. Zobacz sobie tą rozwijająca się Warszawe w piątkowe popołudnie kiedy słoiki jadą do siebie
        Śląsk ma A4, A1 i praktycznie dwa lotniska, jedynie sieć hotelowa kuleje. Zresztą postój sobie w korkach we Wrocławiu, Warszawie czy Krakowie a później sobie postój w korkach na Śląsku.
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • paffcio
          Banned
          • Mar 2006
          • 2286

          Nie masz zielonego pojecia o inwestycjach w Warszawie i na Slasku sadze , ze podobnie o infrastrukturze sportowej w kraju masz blade pojecie .
          Biorac pod uwage ogrom zniszczen podczas II wojny sw. jak i czasy komuny kiedy niewiele ciekawych dla oka obiektow powstawalo mozna powiedziec , ze Warszawa kwitnie. Oczywiscie nie jest to miasto na miare tej przedwojennej ale wszystko przed nami. Natomiast coz Slask szczerbata, zasyfiona aglomeracja, Slaski caly czas w budowie a wiadomo, ze po zakonczeniu ten stadion bedzie gniotem. Znam liste inwestycji na Slasku ale i sam tam bywam i wiem jaka jest roznica. Nie moge jednoznacznie skrytykowac i wysmiac ale w porownaniu ze stolica jestescie bez szans.
          0statnio edytowany przez paffcio; 24-05-13, 22:02.

          Skomentuj

          • znowuzapilem
            SeksMistrz
            • Nov 2010
            • 3555

            Biorąc pod uwage że Warszawe odbudował Śląski węgiel to powiem Ci że jak zwykle *******isz. Kończe dyskusje bo to nie ma sensu.
            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

            Skomentuj

            • paffcio
              Banned
              • Mar 2006
              • 2286

              A ile szmalu poszlo na Slask za towarzysza Gierka a ile na nierentowne kopalnie o tym nie wspominasz. Zapomniales dodac o tej waszej autonomii, i na Slasku ma byc rozgrywana jakas impreze sportowa, chyba kpisz. Warszawa byla odbudowywana przez cala Polske, wychodzi z ciebie kolejny raz zaklamanie przeciez jestes takim patriota a zal ci na stolice wegla? Nie osmieszaj sie.

              Skomentuj

              • znowuzapilem
                SeksMistrz
                • Nov 2010
                • 3555

                Jesteś idiotą i nic tego nie zmieni Ja już zakończyłem dyskusje.
                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                Skomentuj

                • paffcio
                  Banned
                  • Mar 2006
                  • 2286

                  hahaha jesli chcesz dyskutowac to zrezygnuj z narkotykow, Xenon mial racje potrafisz tylko belkotac. Zero konkretow, a z tym weglem to juz zupelna bieda intelektualna. Fakty sa takie, ze Slask jest nudny, brudny i nie posiada stadionu nie wspominajac o zapleczu hotelowym. Na korzysc Warszawy przemawia rowiez centralne polozenie. Ale ty musisz leczyc kompleksy w swoim malym nudnym wiecie. Jestes zalosny.
                  0statnio edytowany przez paffcio; 24-05-13, 22:45.

                  Skomentuj

                  • marszczerano
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2013
                    • 271

                    Zjedzcie trochę węgla na zgodę.
                    Fajnie , ze w ogóle finał bedzie sie odbywał w zalosnej Polsce , Boniek sie sprawdza na krześle przewodcy

                    Swoją droga , dzisiaj wielki i piękny finał na Wembley , juz wczoraj mozna bylo zauważyć grupki kibiców z Monachium jak i z Dortmundu , chciałbym żeby wygrała Borussia , a Lewy uszczelil jakąś bramkę , ale patrząc na Bayern w tym sezonie to raczej suchej nitki na nich nie zostawi i sromotnie sie z nimi rozprawi
                    Mam coś co nie ma wielu z Was, marzenia i ambicje.

                    Skomentuj

                    • Xenon
                      Perwers
                      • Feb 2009
                      • 1112

                      To jest tylko jeden mecz, więc te rekordowe wyniki Bayernu z przekroju całego sezonu są jedynie tłem. Bezpośrednie starcia tych zespołów w tym sezonie były dość wyrównane - w lidze 2 razy po 1:1 i 1:0 dla FCB w pucharze.
                      Finał zapowiada się ciekawie. Szkoda, że najprawdopodobniej go nie obejrzę.
                      0statnio edytowany przez Xenon; 25-05-13, 11:43.
                      A może po prostu będę... lamusę!

                      Skomentuj

                      • Anonim23
                        Świętoszek
                        • May 2012
                        • 40

                        Mi tak naprawdę ciężko powiedzieć kto wygra. Bayern ładnie ciśnie w LM, zaś Borussia jest zaskakująca i tym razem też może coś odwalić. Ja za bardzo nie mam ulubionego niemieckiego klubu, ale bardziej jestem za Borussią ze względu na grających tam polaków i szkoda, że Götze nie będzie grał, z nim byłoby lepiej dla Borussii.

                        Napisał marszczerano
                        Fajnie , ze w ogóle finał bedzie sie odbywał w zalosnej Polsce , Boniek sie sprawdza na krześle przewodcy
                        Zgadzam się z tym.
                        "I've been trying to do it right..."

                        Skomentuj

                        • marszczerano
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Feb 2013
                          • 271

                          I patrzac na to zdjecie widac, ze jest szanowany wsrod 'Bossow'
                          0statnio edytowany przez Kamil B.; 25-05-13, 14:02. Powód: Forum się rozjeżdza
                          Mam coś co nie ma wielu z Was, marzenia i ambicje.

                          Skomentuj

                          • Xenon
                            Perwers
                            • Feb 2009
                            • 1112

                            Amica-Podbeskidzie 0:2 i LEGIA NA TRONIE, LEGIA W PODWÓJNEJ KORONIE!
                            A może po prostu będę... lamusę!

                            Skomentuj

                            • Falanga JONS
                              Banned
                              • Feb 2012
                              • 1156

                              Napisał marszczerano
                              Swoją droga , dzisiaj wielki i piękny finał na Wembley
                              Na czym polega jego wielkość i piękność? Dwie szwabskie drużyny - co w tym pięknego? Plusem jest tylko to, że sobie dadzą trochę po ryjach, co w sumie już miało miejsce.

                              Kibicom Legii (jeżeli jest choć jeden taki na tym forum) gratuluję tytułu i życzę dobrego występu w pucharach, włącznie z dotarciem do finału LE, gdzie już będzie czekał odpowiedni rywal.

                              Skomentuj

                              • marszczerano
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Feb 2013
                                • 271

                                Dwie szwabskie druzyny - a co w tym dziwnego czy odrzucajacego ?
                                Głupia gadka polskiego ignoranta , który ma coś za zle tym ludziom.

                                Dwie bardzo dobre drużyny , choć jednym jakas opacznosc pomogła dojść do finału to tym drugim za pogrom Barcelony (7:0) należy sie szacunek.
                                Piękny ponieważ biorą w nim udział dwie drużyny z Niemiec , które de facto opanowuje futbol (wystarczy spojrzeć na Niemiecka drużynę narodowa) , podoba mi sie gra Bayernu i dlatego uważam , ze będzie to niezle widowisko - na murawie i na trybunach na pewno też.

                                I swoją droga w końcu możemy być dumni z naszych polskich piłkarzy którzy maja szansę unieść puchar mistrzów.
                                Wolę sie podniecac niemieckim finałem niż nasza biedna liga i tym , ze mistrzem polski jest ta stara k..
                                Mam coś co nie ma wielu z Was, marzenia i ambicje.

                                Skomentuj

                                Working...