W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ktos69
    Erotoman
    • May 2007
    • 757

    Z Belgią na pewno nie był przypadek, byłem osobiście w Chorzowie i grali cudnie Z resztą z Portugalią też przypadku nie było.

    Cristiano wg. Marki ma grać jako 'fałszywy napastnik'.

    Nic ciekawego nie pokazuje? A ile meczy oglądałeś? 2? Pewnie te z Juventusem w LM. W Lidze Mistrzów rzeczywiście nic ciekawego nie pokazali. A tak się składa, że ja obejrzałem pewnie coś koło 30 meczy Realu z ostatniego sezonu i ja mam inne zdanie. Do meczu majowego z Barceloną grali bardzo ciekawie ale przede wszystkim skutecznie. Mieli passę 18 meczów bez porażki (17 zwycięztw i 1 remis). Po meczu z Barcą wszystko runęło, bo szanse na mistrza prysły, a jak nie ma motywacji to i się grać nie chce. Stąd te 5 porażek na koniec. Real ma ciekawych zawodników i niektórzy bardzo przyszłościowi, jak chociażby Marcelo, Miguel Torres, Lass Diarra czy Higuain. Pozbyłbym się Holendrów, którzy kompletnie zawodzą. Jedynie zostawiłbym Drenthe, bo waleczny i szybki chłopak, a i młody to i pogra jeszcze i może się rozwinie.

    Skomentuj

    • Piter77
      Banned
      • Jun 2009
      • 11

      cristiano ronaldo w realu? to bedzie ciekawie przesiadam sie na real hehe a naszym to bym radzil zaczac grac jak marza o afryce bo takich meczow jak teraz graja to po 1 sie nie przegrywa a po 2 zal to ogladac jak zaczna grac tak jak grali z portugalia i belgia to moge ogladac

      Skomentuj

      • Xenon
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1112

        C. Ronaldo w Realu? Uwierzę dopiero, gdy MU to potwierdzą. Póki co te dywagacje pismaków traktuje jak bajki. To nie jest koncert życzeń.
        A może po prostu będę... lamusę!

        Skomentuj

        • ktos69
          Erotoman
          • May 2007
          • 757

          Czy ja coś pisałem że Ronaldo jest już piłkarzem Realu? Nic takiego nie wspomnialem. Aczkolwiek to bardzo prawdopodobne. Jednak zanim zabiorą się konkretnie za sprawę Ronaldo najpierw zaklepią Villę.

          Skomentuj

          • FireExit
            Świntuszek
            • Apr 2007
            • 59

            z Realu znów robi sie zbieranina najlepszych... tzn najdroższych na świecie i moge się załozyć że kupa z tego wyjdzie podobnie było z Zizu, Ronaldo, Beckhamem itd

            w Hiszpanii tylko Barca
            dziewczyna musi mieć troche ciałka. jakiś cycek, jakaś dupcia bo ja bokser nie jestem żeby na deskach leżeć

            Skomentuj

            • ktos69
              Erotoman
              • May 2007
              • 757

              kolejny gównowiedzący sezonowiec barcelony o czasach Zidane'a Figo i Ronaldo to pewnie czytałeś na internecie. Za Zidane'a i Figo Real miał nad resztą Europy podobną przewagę jak teraz ma Barcelona. Także nie wiem o czym ty mowisz.

              Skomentuj

              • anduk
                Koci administrator
                • Jan 2007
                • 3902

                Napisał ktos69
                Za Zidane'a i Figo Real miał nad resztą Europy podobną przewagę jak teraz ma Barcelona. Także nie wiem o czym ty mowisz.
                Prawda, to był niesamowity skład. Casilas, Carlos, Hierro, Salgado, Helguera, Guti, Figo, Makelele, Zidane, Raul, Ronaldo wcześniej jeszcze Redondo, Seedorf, Sanchis, Mijatovic, Morientes, Steve McManaman...

                kupa świetnych piłkarzy. Stare dobre czasy mego dzieciństwa - byłem fanatykiem ich przez całą podstawówkę.
                If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                Skomentuj

                • Xenon
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 1112

                  ktosiu69, skąd to przekonanie, że transfer C.Ronaldo do Realu jest bardzo prawdopodobny? Wiesz tyle samo na ten temat co ja, czyli z internetu, gazet itp. itd. Są źródła cytujące wypowiedzi zawodnika, mówiące że chce grać dalej dla MU, który niewiele ustępuje prestiżem Realowi a pod względem sportowym w ostatnich latach bije Real na głowę. Rynek transferowy to nie jest koncert życzeń Pereza i nawet jego ogromna kasa nie wszystko załatwi. Konkurencja też chce być mocna.

                  Co do historii, myślę że w Realu do przyjścia Beckhama wszystko było nieźle poukładane. Wtedy zaczęło się to komercyjne wożenie się po Azji, odbijające się czkawką na przygotowaniach do sezonu.
                  A może po prostu będę... lamusę!

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5253



                    Kaka prawda, że Ronaldo niezaprzeczalnie będzie trzymał się MU.

                    Większość piłkarzy to najemnicy, idą tam gdzie lepiej zapłacą. A ewentualne deklaracje są dla nich tylko pustymi słowami.

                    Zresztą, na zdjęciu nawet pan Kaka pokazuje "o, takiego *****"

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    • FireExit
                      Świntuszek
                      • Apr 2007
                      • 59

                      Napisał ktos69
                      kolejny gównowiedzący sezonowiec barcelony o czasach Zidane'a Figo i Ronaldo to pewnie czytałeś na internecie. Za Zidane'a i Figo Real miał nad resztą Europy podobną przewagę jak teraz ma Barcelona. Także nie wiem o czym ty mowisz.
                      zaraz CI powiem o czym mówie.

                      chodzi mi o to że Barcelona sama sobie wychowała gwiazdy i wcale ni emusi robić kosmicznych transferów jak Real. Którego priorytetem nie jest football tylko kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Czekają aż ktoś wychowa pilkarza a pozniej kupują go za gigantyczne pieniadze. daj spokoj z takim badziewiem. powiedz mi kto, poza Casillasem i Raulem grają jest wychowankiem Realu i robi (lub zrobił) oszałamiającą kariere? NIKT
                      dziewczyna musi mieć troche ciałka. jakiś cycek, jakaś dupcia bo ja bokser nie jestem żeby na deskach leżeć

                      Skomentuj

                      • Piter77
                        Banned
                        • Jun 2009
                        • 11

                        mnie tam bardziej interesi polska pilka tzn moj LECH i reprezentacja bo to co oni teraz graja to jest masakra mam nadzieje ze leo w koncu przestanie eksperymentowac i zacznie wystawiac na wazne mecze stara ekipe i zmieni ustawienie a nie ciagle tylko 1 napastnik i musza w koncu zaczac grac to co grali z portugalia belgia w el.ME 2008 bo jak narazie to ja ich na MŚ w RPA nie widze poczekamy do wrzesnia zobaczymy co zagraja

                        Skomentuj

                        • ktos69
                          Erotoman
                          • May 2007
                          • 757

                          anduk - o tym właśnie mówiłem

                          xenon - ja czytałem również wiele wypowiedzi Ronaldo w których mówił, że jego czas w ManU już się skończył, powiem więcej, widziałem w TV jego wypowiedź na konferencji prasowej gdzie powiedział, że finał LM może być jego ostatnim meczem dla Manchesteru.

                          fireexit - bo Real nie dba o wychowanków. Ale to już nie moja wina. Był Portillo, który wg mnie miał talent, później Soldado, teraz jest Bueno i Negredo. Gdyby Real na nich stawiał, może wyrósłby któryś z nich na piłkarza na miarę Raula. Jednak Real ma inną politykę. A Barca to pewnie transferów za ogromne pieniądze nie robi? Dziś czytałem, że Ibrahimović jest jedną nogą w Barcelonie. Henry, Dani Alves to pewnie tanie transfery.

                          Skomentuj

                          • upocone jajka
                            Banned
                            • May 2009
                            • 5151

                            Real to przypomina mi taki klub jak SS Lazio, był tam taki prezes który bardziej niż prezesem był kibicem, ladował kase nie patrzył na nic, nie radził sie trenera po prostu łapał gwiazdy byle dużo byle jak najwiecej, efekt był taki że klub o mało nie spaljtował

                            Skomentuj

                            • ktos69
                              Erotoman
                              • May 2007
                              • 757

                              widzisz drogi kozaku i tu sytuacja jest taka, że Perez jest dobrym biznesmenem i on kupuje takie gwiazdy które przyniosą mu dochód. I mimo, że Cristiano nie jest taki niezbędny do tego Realu to on go pewnie ściągnie bo to zawodnik, który przyniesie mu największy dochód

                              swoją drogą, obliczono już, że Kaka spłaci się jeszcze w tym sezonie

                              tylko, żeby nie było, że zaraz wszyscy wsiądą, i powiedzą, że on kupuje takich którzy dają mu zysk a zespół z tego żaden. Zobaczymy co Pellegrini stowrzy a i każdy transfer jest z nim konsultowany

                              Skomentuj

                              • upocone jajka
                                Banned
                                • May 2009
                                • 5151

                                piękny Ronaldo to już od 2007 przymierzany do Realu, Kaka chyba od roku, i gdzie tu konsultacja z Pellegrinim? zresztą sam podkreślił że nie odchodzi z do Realu bo to jego marzenie tylko tak jak niegdyś Nesta TYLKO I WYŁĄCZNIE bo Milan tak jak Lazio wcześniej przechodzi teraz poważny kryzys finansowy.


                                druga sprawa czyim kosztem po boisku bedzie biegał Kaka i piękny? ktos69 jak to tam sytuacja z kadą wygląda?

                                Skomentuj

                                Working...