W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    studiowałem tu z makaroniarzami i nie byli to klasyczni 'tifosi della ultra' ale ''zwykli' kibice, na solo o każdej porze dnia i nocy mogłem z nimi stawiać ale wiem że np w razie ich klasycznego wloskiego dymu są w stanie dziabnąć kosą, ot taki zwyczaj

    tak samo nie można stwierdzić kto lepszy, stadionowa patologia Napoli u siebie z kosami czy np Lecha 300 wyrzeźbionych/wytatuowanych lamusów z całej wielkopolski którzy mają po kilka wyjazdów i tak na prawde glówno wspolnego z kibicowaniem

    moim zdaniem stare zasady zanikają właśnie przez takie kalkulowanie jakie obecnie jest w Pl

    Skomentuj

    • donkrelo
      Ocieracz
      • Apr 2009
      • 175

      Wziąłeś se do porównania najszywniejszą naszą i najlepszą ich ekipe, więc wiesz
      Na np. Legii też włącza się PatoLegia kiedy trzeba i nie ma z tym problemu. Całkiem nie dawno ochrona wyleciała całkiem ze stadionu na pyskach, na trybunach siedział wojewoda i nikt nie kalkulował, że pewnie będzie prze****ne.
      Do tego po meczu nie pojawiło się oświadczenie ultrasów w którym podziękowali za obrone trybuny.
      Podejrzewam, że jeszcze znalazło by się w Polsce kilka, może nawet kilkanaście ekip, które w razie potrzeby lecą w dym bez kalkulowania.

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        póki co w pucharach zhańbił nas tylko Lech i ich modale co przestraszyli sie nozy, Lech to byl ekipa top1 w latach 90-tych, dzisiaj to zwykli ciecie z dyskotek


        mimo ze gardze Wisla ale jak przyjdzie co do czego w Europie umieją sie pokazać w tych tematach, Legia wiadomo, Śląsk jak najbardziej jeszcze Ruch

        domneimywal że RTS, ŁKS tez czy nawet mój klub któremu wiadomo nigdy puchary nie grożą


        Italia vs Poland- zasadniczy problem jest taki że tam sie lubi Polaków, ceni Polskie ekipy i szczerze nie wiem jak zachowywałby sie decyzyjne osoby od nich odnośnie robienia oficjalnego dymu, bo wiadomo jakieś staracia zawsze by były. pomijam kibiców Atalanty, Livorno czy większości Fiorentiny bo tu wszyscy wiemy co i jak

        Skomentuj

        • donkrelo
          Ocieracz
          • Apr 2009
          • 175

          Lech o ile wiem, wtedy przestraszył się nie tyle noży, co baseballi i drągów, ale byś może były i kosy. Nie wiem.
          W ogóle to lamusy są, nawet oprawy w klubie pokazują.

          Stawiam, że jeszcze kilka ekip by się znalazło, jak juz się bawimy w wymienianke.

          Mnie się marzy Legia - Partizan, Legia - CSKA, może być Napoli i jakiś Olympiakos. Z tym, że Legia ma kontakty ze Zvezdą, a to ich zgoda, więc nie wiadomo jak by wyszło. Każdą razą jakieś południowce, dla zabawy

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            Wisła - Napoli


            nie byłoby sraczki że noże, że to czy tamto


            bo inne konfiguracje to standardowo np lech dzwoni i mowi ze chce po 500, wszyscy w czwartek w dyskotekach biora urlopy Napoli odmawia i tnie u siebie na mieście Andrzejów kogo popadnie z Wlkp


            na wyjazd przyjezdza z 200 osób mało patologi, czasem cos tam rzucą, ogólnie w ch*j psiarni, ZOMO itp ale do niczego nie dochodzi


            a wystarczyłoby jak by nasi sie nie obsrali i pojechali na Południe europy i wyskoczyli na spontanie na na sprzet na zasadach gospodarzy... powiedz se szczerze ile ekip u nas na coś takiego stac?

            Skomentuj

            • donkrelo
              Ocieracz
              • Apr 2009
              • 175

              Była Jaga w Grecji dobrą liczbą, dym zaliczyli, żadnej sraczki nie było.
              A Grecy u nas nawet flage stracili.

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                Jaga z tego co pamietam tez płakała że Grecy wyskoczyli z kosami

                Skomentuj

                • donkrelo
                  Ocieracz
                  • Apr 2009
                  • 175

                  Nie pamiętam, pamiętam, że jazdy z ochroną mieli.
                  W każdym razie to działa w obie strony, oni u nas na naszych zasadach też nie chcą i płaczą.

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    gorzej, oni maja sie za najlepszych i ze ty my jestesmy lamusy

                    Skomentuj

                    • donkrelo
                      Ocieracz
                      • Apr 2009
                      • 175

                      Znowu nie przesadzaj. W Serbii czy Chorwacji (Hajduk, nie wiem jak BBB) mamy duży rispekt.
                      Z tym, że na zdrowy rozum, to oni są lamusy, bo bez przedłużki się srają i w dupie mam ich tłumaczenia, że to spontan. Spontan na gołe łapy też można ogarnąć.

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        ja wiem jaki jest zdrowy rozum ale według nich to ich zasady są bardziej miarodajne, postaraj sie ich zrozumieć

                        Skomentuj

                        • donkrelo
                          Ocieracz
                          • Apr 2009
                          • 175

                          Rozumieć, to rozumiem, ale za uja się nie zgadzam.

                          Skomentuj

                          • upocone jajka
                            Banned
                            • May 2009
                            • 5151

                            a ja sie zgadzam dlatego że jeszcze ani my nie przystąpiliśmy na ich warunki ani oni na nasze. nigdy sie to nie roztrzygnie

                            e. chyba swego czasu Inter do CSKA albo Spartaka w CL wyskoczył w lesie w 40 osób na łapy, porażka ale jednak makaroniarze potrafią co nieco
                            0statnio edytowany przez upocone jajka; 27-11-12, 23:01.

                            Skomentuj

                            • donkrelo
                              Ocieracz
                              • Apr 2009
                              • 175

                              Ale u nas też zdarzają się spontany, więc jednak jak dla mnie my>oni.

                              Skomentuj

                              • upocone jajka
                                Banned
                                • May 2009
                                • 5151

                                od nie pamietam kiedy zagrałem se u buka na Arsenal i MC

                                Skomentuj

                                Working...