W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ktos69
    Erotoman
    • May 2007
    • 757

    Kaka w Realu oficjalnie będzie od poniedziałku, po wyborach do Europarlamentu.

    Xenon masz rację, że Abramowicz stworzył drużynę która jest ciągle w czołówce. Ale Perez teraz chce naprawić swoje błędy z przeszłości i tworzyć drużynę potężną ale zbalansowaną. Chce zwrócić większą uwagę na defensywę niż za poprzedniej kadencji o czym świadczy zainteresowanie Vidiciem.

    Skomentuj

    • Xenon
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1112

      Ja patrzę z dystansem na te wszystkie plotki, pogłoski. Nie mają co pismaki robić latem, to wymyślają, spekulują, czasem nawet trafią.

      To, że Perez chce odbudować Real, nie oznacza, że konkurencja będzie mu to ułatwiać.
      0statnio edytowany przez Xenon; 04-06-09, 16:57.
      A może po prostu będę... lamusę!

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        Napisał ktos69
        Kaka w Realu oficjalnie będzie od poniedziałku, po wyborach do Europarlamentu.

        rok temu MC dawało OFICJALNIE 130 mln euro i Berlusconi powiedział nie. ciekawe jaka padnie kwota ze strony Realu?

        no i Kaka w Realu, co prawda kluby nie ujawniły kwoty ale wróble ćwierkają że poszedł za 68 mln euro
        0statnio edytowany przez Kata; 14-10-09, 20:09.

        Skomentuj

        • diablo1990
          Ocieracz
          • Feb 2009
          • 88

          sprzedal sie i tyle.a real mysli ,ze jak nakupuja gwiazdy to zaczna sami grac.jakos ostatnie 5 meczow w sezonie przegrali.ja sie modle ,zeby pato i aguero przeszli do Chelsea

          Skomentuj

          • Piter77
            Banned
            • Jun 2009
            • 11

            real zbiera same gwiazdy a nic ciekawego nie prezentuje bo gwiazdy to nie wszystko LECH POZNAN moj klub

            Skomentuj

            • anduk
              Koci administrator
              • Jan 2007
              • 3902

              Uratowaliśmy remis
              If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

              Skomentuj

              • ktos69
                Erotoman
                • May 2007
                • 757

                Drogie upocone jajka - czytam o Realu dużo i w wielu źródłach, więc nieco się orientuję co jest plotką a co nie. Real wg. hiszpańskiej prasy zapłacił 64.5 mln Euro. Kaka będzie zaprezentowany 30 czerwca po pucharze konfederacji. Obecnie trwają negocjacje w sprawie Villi i wielce prawdopodobne że operacja zamknie się jeszcze w tym tygodniu

                a co do naszej reprezentacji kopanej... dobry tytuł na wp dali. "obraz nędzy i rozpaczy"

                Skomentuj

                • Piter77
                  Banned
                  • Jun 2009
                  • 11

                  zauwazylem taki ewenement nasi dostosowuja sie do gry rywala jak przeciwnik cienki i gra cienko to my tez i leo eksperymentuje ze skladem a to raczej nie przynosi oczekiwanych efektow prawda jest taka ze tylko stara paka cos gra

                  Skomentuj

                  • ktos69
                    Erotoman
                    • May 2007
                    • 757

                    no jak na leszczy ustawia się defensywnie drużynę to nie ma się co dziwić. Czemu graliśmy tylko jednym napastnikiem? A nie co najmniej dwoma, albo nawet trzema? W takim meczu możnaby przetestować ustawienie barcy, czyli trzech napadziorów z czego dwóch bocznych tacy byliby skrzydłowi.

                    Skomentuj

                    • Raine
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 5252

                      Krążą plotki, że do Realu nie przyjdzie tylko Kaka. Chcą sprowadzić jeszcze argentyńskiego napastnika Fernando Guano i Niemca, Wilhelma Scheissemachera, co podobno prowadzi się jak rasowy profesjonalista.

                      Będą mieli gu gu gu, wniany trójkąt
                      0statnio edytowany przez Raine; 10-06-09, 02:44.

                      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                      Regulamin Forum.

                      Skomentuj

                      • ktos69
                        Erotoman
                        • May 2007
                        • 757

                        nie bardzo wiem o czym kolega pisze

                        Skomentuj

                        • Raine
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 5252

                          To kliknij w Kakę.

                          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                          Regulamin Forum.

                          Skomentuj

                          • Piter77
                            Banned
                            • Jun 2009
                            • 11

                            leo eksperymentuje ale nie w ta strone co trzeba i stad to zamieszanie na boisku i takie mecze ale w sumie sie nie dziwie bo leo wciaz szuka zamiennikow dla tzw starej ekipy ktora z czasem i tak sie musi wykruszyc i kims trzeba ich zastapic pozostaje miec nadzieje ze ta ekipa do jesieni zacznie grac to co grala w eliminacjach do mś w niemczech pamietne mecze z portugalia belgia....bo jak nie to leo papa a propos realu sory ze sie powtarzam ale to klub ktory na sile szpikuje sie gwiazdami tylko ze to jakos nic im nie daje nawet kaka im nie pomoze
                            0statnio edytowany przez Piter77; 10-06-09, 04:24.

                            Skomentuj

                            • ktos69
                              Erotoman
                              • May 2007
                              • 757

                              piter - co do Realu to nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie wiem co ludzie mają do Realu. Bo kupują najlepszych? A Chelsea i inni nie kupują najlepszych? Matko, stać Real na najdroższych to kupują. Mi ta polityka średnio pasuje ale wiem, że będą efekty. Może i od razu nie zawojują Europy, ale na pewno odzyskają szacunek piękną grą i powalczą o prymat w Hiszpanii. Jeśli Real będzie wyglądał tak jak zakłada plan Pereza to na prawdę grać będą mogli jeszcze ładniej niż Barca. A skład planowany jest taki:

                              Bramkarz: Casillas
                              Obrona od prawej: Ramos, Pepe, Albiol, Marcelo
                              Pomoc od prawej: Ribery, Xabi Alonso, Kaka, Silva
                              Atak: Villa, C. Ronaldo

                              To jest jedenastka Realu na przyszły sezon wg. dziennikarzy cieszącego się szacunkiem dziennika Marca. Wg mnie Nie potrzebny Alonso i Ronaldo, zamiast nich wolałbym Lassa Diarrę i Gonzalo Higuaina.

                              piter - Polska z Portugalią i Belgią grała w el. do ME 2008 w el. do MŚ 2006 graliśmy w grupie z Angolami.

                              Skomentuj

                              • Piter77
                                Banned
                                • Jun 2009
                                • 11

                                Napisał ktos69
                                piter - co do Realu to nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie wiem co ludzie mają do Realu. Bo kupują najlepszych? A Chelsea i inni nie kupują najlepszych? Matko, stać Real na najdroższych to kupują. Mi ta polityka średnio pasuje ale wiem, że będą efekty. Może i od razu nie zawojują Europy, ale na pewno odzyskają szacunek piękną grą i powalczą o prymat w Hiszpanii. Jeśli Real będzie wyglądał tak jak zakłada plan Pereza to na prawdę grać będą mogli jeszcze ładniej niż Barca. A skład planowany jest taki:

                                Bramkarz: Casillas
                                Obrona od prawej: Ramos, Pepe, Albiol, Marcelo
                                Pomoc od prawej: Ribery, Xabi Alonso, Kaka, Silva
                                Atak: Villa, C. Ronaldo

                                To jest jedenastka Realu na przyszły sezon wg. dziennikarzy cieszącego się szacunkiem dziennika Marca. Wg mnie Nie potrzebny Alonso i Ronaldo, zamiast nich wolałbym Lassa Diarrę i Gonzalo Higuaina.

                                piter - Polska z Portugalią i Belgią grała w el. do ME 2008 w el. do MŚ 2006 graliśmy w grupie z Angolami.
                                masz sluszna racje tylko ze ten twoj real jakos narazie nic ciekawego nie pokazuje wymieniles mi tu sklad marzen hehe zobaczymy co zwojuja i cristiano ronaldo na atak? ciekawa koncepcja hmm... a z mistrzostwami swiata zwyczajnie sie pomylilem chodzilo mi o ME 2008 eliminacje to bylo to co powinni teraz grac jezeli wygrywali z kims takim jak portugalia belgia to z pewnoscia nie byl to przypadek

                                Skomentuj

                                Working...