W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paffcio
    Banned
    • Mar 2006
    • 2286

    Kozak jebnij szablonem o milicyjnej wisle, dawno tego nie bylo!
    Zapdaj swoje zasady, jestem ich ciekaw.

    Skomentuj

    • upocone jajka
      Banned
      • May 2009
      • 5151

      cale życie w dresie

      Skomentuj

      • paffcio
        Banned
        • Mar 2006
        • 2286

        Nic ponad te marne wywody? Ty tez lubisz na********c bezbronnych ? Jestes taki ostry jak twoj ziomal z brzuchem knura?

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          a co niby miałbym mieć z oklepania bezbronnego? sanki?

          Skomentuj

          • znowuzapilem
            SeksMistrz
            • Nov 2010
            • 3555

            Ja nie naparzam bezbronnych, naparzam tylko cwaniaków co ich bronią jest intelekt
            Oj pafcio, idź robić brzuszki
            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

            Skomentuj

            • paffcio
              Banned
              • Mar 2006
              • 2286

              respekt ogolu kolegow. Przeciez twoj ziom jaral sie tym co opowiedzialem kilka stron wczesniej. Opisales cos na temat? ejze nie bo do *****, ****c naukowca , trza wielbic dresa debila, w tym nasza przyszlosc...

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                takie jest życie, mówiłem osobiście nie popieram klepania lamusów, mnie bardziej interesują grubsze tematy---> przykład z rusem i milion dolarów z Unii Europejskiej

                Skomentuj

                • paffcio
                  Banned
                  • Mar 2006
                  • 2286

                  Wiem ,kiedys tez zgasniesz, wiedz o tym. Nawet zdziadzialy mul nie poda ci reki . I wiesz ,ze to prawda .

                  Skomentuj

                  • anduk
                    Koci administrator
                    • Jan 2007
                    • 3901

                    ****a temat to rozmowy o piłce a tu fizjologiczny bełkot o życiu na kilka stron
                    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      paffcio nie wiem o co ci tera biega no ale okej

                      dobra postaramy sie dyskutowac o szmaciance

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        Jezu a ten znowu filmuje


                        nawet mega fighter z dwoma kumatymi nie ma najmniejszych szans, no może cień szansy jak akcja pójdzie z zaskoczenia. na ulicy 2 vs 1 to nie film ze Stathamem


                        a Śląsk Legie czy inne Lechy, bardzo dobrze że płyną. dopóki polskie drużyny dostaje w pierwszych rundach doputy stadionami rządzić beda dresiarze

                        tuski porobiły stadiony i mysleli że ludzie po 90 tys bedą sie dobijać na TM-E a tu taka kupa, o jak fajnie że nasi piłkarze tak kochają dziwki/wódke/przekręty to dzieki nim czuć klimat dawnych lat

                        Skomentuj

                        • paffcio
                          Banned
                          • Mar 2006
                          • 2286

                          Napisał upocone jajka
                          , o jak fajnie że nasi piłkarze tak kochają dziwki/wódke/przekręty to dzieki nim czuć klimat dawnych lat
                          Szoda, ze przez tych nieudacznikow wstyd ogladac mecze narodowej i naszych druzyn .

                          Napisał upocone jajka
                          paffcio nie wiem o co ci tera biega no ale okej
                          Bronisz zaciekle dresow ukazujac jako honorowych, na********czy a prawda jest taka , ze to wlasnie oni sa najwiekszymi lamusami, o kapowaniu na swoich ziomali nie bede juz nadmienial bo przeciez to nie mozliwe i jakze. Na komisariacie dres robi sie potulny i placzac o smsa do mamy potrafi zakapowac najlepszego zioma z ekipy .
                          Mnie tylko zastanawia skoro rozpisujesz sie o swoich planach zyciowych rodzinie itp.dlaczego nadal tak gloryfikujesz drelichow ciekawe czy jesli za jakis czas twoj syn dostanie od takie typa kilka dzialek w prezencie tez bedziesz ich tak fanatycznie popieral, a co gdy zaliczy oklep na ulicy wtedy przybijesz takim piontala i skoczysz na kilka kieliszkow. Chyba mi nie powiesz , ze drelichy sa wolni od dragow i nie rozprowadzaja ich wsrod mlodych ?
                          0statnio edytowany przez paffcio; 23-08-12, 11:53.

                          Skomentuj

                          • anduk
                            Koci administrator
                            • Jan 2007
                            • 3901

                            Wczoraj podczas meczu, jest 3:3 a komentator: Śląsk prowadzi już 2:0... w drugiej połowie
                            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                            Skomentuj

                            • znowuzapilem
                              SeksMistrz
                              • Nov 2010
                              • 3555

                              Napisał paffcio
                              a prawda jest taka , ze to wlasnie oni sa najwiekszymi lamusami, o kapowaniu na swoich ziomali nie bede juz nadmienial bo przeciez to nie mozliwe i jakze. Na komisariacie dres robi sie potulny i placzac o smsa do mamy potrafi zakapowac najlepszego zioma z ekipy .
                              W dupie byłeś, gówno widziałeś, w dupie byłeś, gówno przeżyłeś!
                              Nie mierz wszystkich swoją miarą, to że u ciebie (jeden czort wie gdzie..??) panują takie zwyczaje że dresy żebrają 20gr do piwa i kapuja na policji to nie znaczy że tak wszędzie. Swoją drogą ciekawe jak ty bys się zachował jakby dupa się paliła, na bank sztywniutko byłeś kiedyś na 48?
                              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                              Skomentuj

                              • paffcio
                                Banned
                                • Mar 2006
                                • 2286

                                Nie wiem co to 48 , pisz pismem ludzi nie debili, nie przebywam kazdego dnia na trzepaku .
                                Tlumaczysz sie tak jak bym to do ciebie pisal . w dupie nie bylem (nie dymam ziomali z ekipy) , to sa fakty. Mieszkam w Krakowie, znam sporo dresow, spoko , momentami zabawni choc generalnie to tylko dres czyli "przedmiot" ubolewam , ze ludzi z ktorymi znam sie od piaskownicy musze tak nazywac i gardzic nimi, ale tak jest i to tez sa fakty. Nie napinaj sie tak zapity, nie masz nic ciekawego do zaoferowania. Jak juz pisalem przenica, buraki i skarpety do sandalow. Kis sie w tym swoim sosie , bedac doskonalym punktem dla szydzenia i wskazywania palcem .
                                Napisał znowuzapilem
                                Swoją drogą ciekawe jak ty bys się zachował jakby dupa się paliła, na bank sztywniutko
                                Widzisz , majac ogolnie Polakow w przyslowiowym "gdzies" nigdy bym nie zachowal sie jak typowa dresiarska swinia ktora podnosi reke na swojego .
                                O zaklamaniu juz pisalismy, nie odrobiles lekcji ?
                                Mam czyste sumienie i wiezienei mi nie grozi , a ty polaczku co powiesz o sobie ?(o ekipie juz wiemy!!!).
                                0statnio edytowany przez paffcio; 24-08-12, 18:43.

                                Skomentuj

                                Working...