W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    dokładnie tak uważam


    nie no, temat kibicowski jest nawet ciekawszy od pilkarskiego, chyba weszlo.pl pokazywało kiedyś tabelke że wiecej odwiedzin mają newsy odnośnie zadym stadionowych niż newsy sportowe

    edit. rinimingatorze jak ciebie mama jeszcze myla i w samotności bawiłeś sie odbytem przy xvideos to ja juz po dymie z OIOMu przechodziłem na Ortopedie i z moją głową wszystko w porządku, w przeciwieństwie do ciebie nie dokonuje analnych samogwałtow kuchennymi asortymentami

    Skomentuj

    • Nolaan

      dokładnie tak uważam
      Zasrany ksenofob

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        jakimiś linkami dla debili jeszcze bardziej pokazujesz jaki z ciebie skrzywdzone dziecko internetu

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          Napisał paffcio
          ...subkultury to dobry motyw dla takich jak ty zakompleksionych, ktorzy musza sie z czyms badz kims utozsamiac inaczej sa tacy niedowartosiowani, zagubieni w zyciu
          Ale ja nie należe do żadnej subkultury pajacu.


          Napisał paffcio
          Skoro tak fajnie sobie radzisz to dlaczego jednoczesnie biadolisz, komu chesz zaimponowac jako jednostka aspołeczna. Aspoleczniakow czeka przykry koniec w bezimiennej mogile pod murem cmentarza .
          Nie martw się, moja postawa aspołeczna nie sprawia że nie radze sobie w życiu, wręcz przeciwnie. Dam ci przykład: jak byś sobie szedł ulicą i 3 skinów chciało by ci wytargać długie włosy to ja przechodząc obok bym ci nie pomógł bo bym miał na to wy-je-bane.

          Dlaczego jednostki które uważają sie za normalne (jeden wtyka sobie trzepaczke do placków w odbyt, drugi nie potrafi sklecić normalnego zdania bez wylewania swoich osobistych problemów emocjonalnych) usilnie lecz bezskutecznie starają sie skompromitować "dresów" wmawiając wszystkim że dresy mają kompleksy, są prymitywni itp. Jak narazie to wasza gadka jest przepełniona kompleksami z dzieciństwa i śmierdzi prymitywizmem (przykladów można mnożyć - obraźliwe teksty pafcia o wiszących cyckach czy porównanie pewnej użytkowniczki do kolesia z zespołem downa przez rimmiego). W każdym poście obrażacie kogoś przez co chyba podnosicie własną niska samoocene.
          To odróżnia was inteligencików (w waszym mniemaniu) od Jajka - Jajka wszyscy lubią, z was na tym forum się wszyscy śmieją. Jesteście żywym przykładem powiedzonka "kozak w necie, pi-zda w świecie". Ogólnie czytając wasze wypociny to mam tylko beke.
          A jeśli tacy jesteście mocni i naprawde chcecie mi ubliżyć to zapraszam na solówke. Zarówno Wrocław jak i Kraków są blisko więc daleko nie macie.
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            dokładnie zz


            możecie sobie wklejac jakieś załosne i niby smieszne linki z demowywatorów czy innego gówna, mozecie sobie narzekać na internecie jacy to dresy zle i ble ale poza tym jest jeszcze realne życie, realny świat gdzie taki jednostrzalowy rininmigator widząc dresiarza odwraca głowe w drugą strone i idzie jak gdyby nigdy nic bojąc sie o swojego aj fona i portfel

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              paffcio takie jest zycie


              dziwnym trafem jakoś my nie narzekamy, nie płaczemy, nie wyzalamy sie na necie że ten zły czy tamten


              to wy z riminingatorem wirtualnie tryskacie jadem a oboje wiemy że w realnym świecie po prostu brakuje wam jaj żeby tak sie unosić. dobra wiem ty z przecież z politowaniem rzucasz żulom drobne pod zabką , tyle że to nie dresy

              mi generalnie wszystko koło chu***a lata, jestem zbyt szczesliwy w zyciu żeby sobie zawracać dupe jednostrzalowcami/lamusami/mułami którymi gardze a w Danii ich pełno


              dla mnie kolega to musi być kumaty, i nie istotne czy to bedzie rusek, murzyn, turek, gej czy inny wynalazek. musi być bystry konkretny twardy

              a nie jakaś byle piizda co tylko płacze i to jak wy jeszcze przez komputer

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                jednostrzałowcu narcyzie pe***le czy jak sie tam do ciebie zwracać, w ch**u mam do czego doszedłeś bo co mnie to

                fakt jest taki że odnosze wrażenie że jesteś tak z****nym debilem że czasem to nawet szkoda cie cytować na prawde dziecko odstaw internet

                Skomentuj

                • paffcio
                  Banned
                  • Mar 2006
                  • 2286

                  No i znowu kozak piszez bzdury. Powiedz mi gdzie ja placze. Wrecz przeciwnie, mam ubaw z dresow bo znam ich sporo i wiem jak koncza . Zdychajacy dres to swieto dla narodu bo kazdy normalny obywatel wytyka takiego z**** palcem.
                  Taki jestes idealny zalatwiacz to dlaczego uciekles z Lublina i zebrasz za granica .
                  Poleciales na kase a teraz strugasz takiego ustawionego i kumatego ziomka ktory smiga bryka tesciowej .
                  Najwieksze nieudaczniki to dresy i nic tego nie zmieni .

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    tysiac razy ci mowilem ale pewnie znowu jak zwykle byleś po kilku


                    wyjechalem na studia z dziewczyną w 2008, na dodatek jako jeden z ostatnich, z reszta praktycznie cala moja dresów to od 2004 i 2005 była juz w UK

                    dla mnie świeto narodu to jest wtedy kiedy zdycha alkoholik szkoda tylko że takie śmiecie najcześciej odbierają na drodze życie innym ludziom


                    skoro znasz tyle dresów to naprawde muszą to być mega piizdy skoro cie jeszcze nie uczesali no ale jak mowiłem wczesniej, frustrujesz sie tylko na necie, na zywca z miejsca kumaty zyd czy nawet z gts ożeniłby cie kosą
                    0statnio edytowany przez upocone jajka; 19-08-12, 08:01.

                    Skomentuj

                    • paffcio
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 2286

                      Wiec bedziesz swietowal na wlasnym pogrzebie .

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        od 2006 pieprzysz smuty o piwku, na prawde ci współczuje cale zycie w tramwajami, autobusami bo chyba nie jesteś taki frajer że siadasz po alko za samochód

                        Skomentuj

                        • paffcio
                          Banned
                          • Mar 2006
                          • 2286

                          To nie sa smuty, jesem polakiem a to do czegos zobowiazuje. Nie pije sie 7 dni w tygodniu , jesli nie mam ochoty nie pije .

                          Skomentuj

                          • upocone jajka
                            Banned
                            • May 2009
                            • 5151

                            tez jestem dumny ze jestem Polakiem

                            tyle że pije raz na pół roku bo nie mam tu nikogo kumatego z kim można by odkręcić 40 %

                            bez zadnej spiny i zadne no offense ale sto razy wiekszą plagą w Polsce są alkoholicy niżli stadionowe chłopaki w dresach

                            Skomentuj

                            • paffcio
                              Banned
                              • Mar 2006
                              • 2286

                              A dresy to nie alkoholicy? Przed klatkami ,w bramach,pod sklepem to wlasnie oni najczesciej zalegaja z butelkami w reku . Alkohol to dobra zabawa ale nie dla cieniasow.

                              Skomentuj

                              • upocone jajka
                                Banned
                                • May 2009
                                • 5151

                                no jest tym troche racji a jeszcze dragi

                                ale caly czas odnosze wrażenie że ty mówisz o innych dresach ja jeszcze o innych


                                w moim srodowisku dominował stadionowy dres skokszony gdzie wiadomo na alkohol nie było miejsca


                                edit.



                                Dresiarze są grupą, której przypisuje brak poszanowania zasad kultury i norm współżycia społecznego, objawiający się m.in. używaniem ordynarnego, pełnego wulgaryzmów języka oraz akceptowaniem przemocy i przestępstwa dla zaspokojenia własnych potrzeb

                                Skomentuj

                                Working...