W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Falanga JONS
    Banned
    • Feb 2012
    • 1156

    Napisał upocone jajka
    Falanga nic bardziej nie ogłupia ludzi niż kościół ( nie chodzi mi o wiare bo ja wierzący ale kler to najwieksza mafia od 2000 tys lat) i brawa dla Plikota że w tym spocie wyborczym tak wzorowo to pokazał
    Kościół ma swoją propagandę, w której w ciągu tych dwóch tysięcy lat, bywał mocno niekonsekwentny, ale to temat na inną bajkę. W kategorii ogłupiających mafii, to mógłbym spokojnie wskazać ileś tam szeroko rozumianych organizacji, które przebijają niewinne kościelne wybryki tysiąckrotnie.

    Nie pamiętam spotów Palikota, pamiętam jego wystąpienia i darcie ryja: "Kościół MUSI być ubogi". Ot, zwykły amator grzebania po cudzych portfelach, żerujący na najniższych ludzkich instynktach i głoszący najdebilniejszą, socjalistyczną głupotę pt "bogatego trzeba okraść".

    Skomentuj

    • paffcio
      Banned
      • Mar 2006
      • 2286

      Napisał paffcio
      Kiboli zaczeto nazywac dresami wlasnie przez ich smieszny ubior . A jesli nie widziales nigdy kiboli we fleyersach to gratulacje rozeznania .
      Jeszcze raz specjalnie dla zapitego .

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        zz dlatego własnie mówiłem ze kibice sami sie wykańczają łamaniem zasad a nie zaden tusk

        to nie do pomyslenia zeby kumaty z ekiipy stał na bramce

        Skomentuj

        • paffcio
          Banned
          • Mar 2006
          • 2286

          " nic nie umiem , nic nie potrafie, nie wiem jak sie czyta ksiazki, studiow tez nie skonczylem. Mam tylko dres, ekipe i jestem aspoleczny "
          Jakie to jest zalosne i biedne, wystarczy troche oleju w glowie i ambicji aby odpowiednio pokierowac zyciem, wyedukowac i funkcjonowac jako normalna jednostka . Ale ciapy beda biadolily i zgrywaly bohaterow na dzielnicy.
          Ekipa sie kiedys wykruszy, jedni skoncza w piachu inni jako panienki schylajace sie po mydlo w kryminale . A bycie ,samotnym zakompeksionym dresem w sile wieku wytykanym przez spoleczenstwo palcem jak trendowaty na pewno nie bedzie przyjemne .

          Skomentuj

          • znowuzapilem
            SeksMistrz
            • Nov 2010
            • 3555

            Pafcio edukacja to tylko papierek. Co ty myślisz że po studiach każdy jest kumaty i inteligentny? Po studiach jest się tylko wyuczonym. Doskonały przykład podałeś strone wcześniej, koleś całe życie spędził przy ksiązkach i teraz jest warzywkiem. Pewnie jak by się przekręcił to na jego pogrzebie była by rodzina i koledzy ze studiów czyli jakieś maks 23 osoby. Przykre.
            O moje funkcjonowanie się nie martw bo radze sobie nie najgorzej.
            Co do wytykania palcem jak trędowatego to też pudło, wiesz dobrze że bardziej społeczeństwo wytyka brudasów i punków czyli ludzi z twojej branży.
            A kompleksów się pozbyłem dawno temu po pierwszej bójce. Ty za to ciągle z nimi walczysz poprzez te forum - obrażając wszystko czym niby gardzisz.
            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

            Skomentuj

            • paffcio
              Banned
              • Mar 2006
              • 2286

              Po pierwzse nie jestem punkiem ogolnie subkultury to dobry motyw dla takich jak ty zakompleksionych, ktorzy musza sie z czyms badz kims utozsamiac inaczej sa tacy niedowartosiowani, zagubieni w zyciu .
              Umowmy sie, ze jednak slowo brudas bardziej pasuje do niedomytych dresow skomlacych o kilka groszy pod monopolem .
              Skoro tak fajnie sobie radzisz to dlaczego jednoczesnie biadolisz, komu chesz zaimponowac jako jednostka aspoleczna. Aspoleczniakow czeka przykry koniec w bezimiennej mogile pod murem cmentarza .
              0statnio edytowany przez paffcio; 17-08-12, 20:42.

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                paffcio żabkowe żule a dresy z bramy to całkiem inny klimat

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  ej ty kretynie pal że stąd wrotki, co za przyjeb opóźniony w rozwoju

                  Skomentuj

                  • Nolaan

                    Ja się pytam - to temat o piłce czy o kategoryzowaniu dresów jako żuli i na odwrót? Bo mi się deko bieguny po****ły?

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      riminingator weno sie tak nie sraczkuj tylko sie nie poskarż konfidencie że ci od niedowładów umysłowych każdy ciśnie przynosisz wstyd ojcu i matce cipo


                      dres=piłka nozna

                      tak bylo jest i bedzie

                      Skomentuj

                      • Nolaan

                        Skoro tak Kozak to gadajcie o wpływie dresiarstwa na futbol, jeden **** polski, niemiecki, angielski czy rumuński. Ale niech to będzie gadka o piłce a nie o wzajemnych pojazdach. Od tego macie osobny temat, samego Rimmiego autorstwa że przypomnę.
                        EDIT:

                        O tu: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=28335

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          ty, no kolejnemu sie rządzenie włączyło

                          e. ja to już generalnie mam wszystko w ch***u, bawią mnie tylko absurdy w jaki poszedł obecny kibicowski klimat


                          a ten czubek riniminingator czy jak to sie mówi to skonczony kretyn co od roku przylazł na nowy stadion a bedzie sie wypowiadał
                          0statnio edytowany przez upocone jajka; 17-08-12, 22:08.

                          Skomentuj

                          • Nolaan

                            Po****ło ptaszka w locie?
                            Kozak, ja chcę w tym temacie czytać o fussballu. Czaisz? O nodze i waszym, jako fachowców (za jakich ciebie i Paffa między innymi w tej materii uważam), poglądzie na temat. A nie o tym kto jest większym menelem/żulem/dresem/brudasem.

                            Niby mało a robi różnicę, pomyśl

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              skoro za smarka nie interesowala cie piłka jako tako to i teraz nie udawaj zainteresowanego


                              juz predzej uwierze ze riminingator chce sobie podyskutować o ładnych piłkarzach niż ty chcesz sie zachwycac naszą niby wiedzą


                              jak byłbym taki dobry w tej materii to bym sprzedawał mecze i pewnie siedział na ławie w tej aferze Fryzjera

                              Skomentuj

                              • Nolaan

                                Nie mówię tu o zachwycie czy nagłej fascynacji Kozak. Ale czasem jak mnie coś zainteresuje to sobie Was podczytuję. A że z reguły jesteście na bieżąco z tematem więc mi to styka.

                                Poza tym czego fikasz? Myslisz, że jak od gnoja za balonem nie latałem to według ciebie nie mam prawa głosu w temacie?

                                Skomentuj

                                Working...