W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paffcio
    Banned
    • Mar 2006
    • 2286

    nie jestes dumny z bycia polakiem?

    Skomentuj

    • upocone jajka
      Banned
      • May 2009
      • 5151

      no tak ale przeciez to ten wielki i groźny S, ten z gazety polskiej ten obronca Polskości, weteren niczym ze ZBOWiD a tu składa go muszyn i żyd w 5 sekund nie ma chyba nic bardziej żałosnego


      btw, 95 % swoich solo przegrałem a kilka z ciezkimi nokautami tyle że ja to zwykly dresiarz, jeden z wielu


      paffcio ja jestem dumny z bycia Polakiem gdy wale ścierwo z gwinta albo jak prasuje sobie dresy

      Skomentuj

      • paffcio
        Banned
        • Mar 2006
        • 2286

        Napisał donkrelo

        Tak strasznie mi przykro, że ty tak do mnie piszesz, taki czuje jakiś smutek na serduszku. Możliwe, że będe płakał...
        bo nie jestesmy jednej nacji, ja czlek swiatowy ty nic lub polak

        Skomentuj

        • donkrelo
          Ocieracz
          • Apr 2009
          • 175

          Upocony, już Ci odpowiadałem gdzieś wyżej na to. Mniej kibice.net.

          Edit. tak swoją drogą, to ciekaw jestem jakie to są te Twoje źródła tych informacji


          Będzie 96%, jak Cię dojade
          0statnio edytowany przez donkrelo; 15-08-12, 23:17.

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            Napisał upocone jajka
            paffcio co jak co ale krk na całą z tego slynie
            kiedys ci napisze jeden motyw odnosnie kiboli z pomorza , to tez w sumie taka sprawa odnosnie poatriotyzmu, jestem ciekaw czy i w tym przypadku bedziesz szukal slusznej odpowiedzi broniac dresow .

            Skomentuj

            • upocone jajka
              Banned
              • May 2009
              • 5151

              ale ja wyraźnie mówie że patriotyzm na stadionie przynosi wiecej strat niz zysku, mówiłem też że zachowania patriotyczne gryzą sie z ideą dresiarstwa chetnie wysłucham tej opowieści z Pomorza ale nie sądze żeby mnie to zaskoczyło

              Skomentuj

              • znowuzapilem
                SeksMistrz
                • Nov 2010
                • 3555

                Tak na spokojnie:

                Dla każdego słowo Patriotyzm ma inne znaczenie. Dla skrajnego lewaka to bedzie radość po wyskrobaniu niemowlaka w imie równości i tolerancji. Dla prawicowca to będzie zapalenie świeczki 11.11 na grobie żołnierza. Naturalnie bliżej mi do prawicowca ale nie mam zamiaru udzielać się politycznie - wystarczy że dwa razy w życiu byłem na głosowaniach.

                Co do polityki i kibicowania. Jajek chyba myślisz że teraz w Polskich młynach w przerwie meczu nie gada sie o niczym innym jak o polityce Nieprawda.
                Fakt faktem od kiedy donald wycierał sobie gębe kibicami to znaczna część środowisk kibicowskich zaczęła być bardziej świadoma nt polityki, manipulacji, prawica vs lewica itp
                To że jestem świadomy panującej w Polsce żydokomuny nie znaczy że wszyscy tacy są. Moi kumple z osiedla wiedzą tylko tyle że jak celta to ok a jak che gewara to walić w ryj I to jest OK. Ale przyglądać się z obojętnością jak nasza ziemia staje się tolerancyjna i politycznie poprawna nikt z nas nie ma zamiaru.

                paffcio, pisałem ci już kiedyś że mnie nie sprowokujesz bo to tylko forum, każdy może sobie pisać co chce i obrażać kogo chce. A ręke dam sobie uciąć że na żywo jesteś zwykłą parówką.
                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  zz mniej wiecej to samo powiedziałem, szeregowymi dresami łatwo sterować i ma to swoje plusy

                  co do narodowców juz sie wypowiedziałem- nie ma wiekszych hipokrytów wśród Polaków niż owa grupa

                  a co do tzw zydokomuny, chyba nie sadzisz że za Pisu zmieni sie na lepsze czy to gospodarczo czy obyczajowo o stadionach nawet nie wspominam?

                  Skomentuj

                  • paffcio
                    Banned
                    • Mar 2006
                    • 2286

                    Napisał upocone jajka
                    ale ja wyraźnie mówie że patriotyzm na stadionie przynosi wiecej strat niz zysku, mówiłem też że zachowania patriotyczne gryzą sie z ideą dresiarstwa chetnie wysłucham tej opowieści z Pomorza ale nie sądze żeby mnie to zaskoczyło
                    Mam kumpla 28 lat pan doktor, pracowal jako asystent na UJ. Typowy naukowiec, blady, przygarbiony 30 cm w lapie.
                    Pewnego dnia wracajac do domu zostal wywleczony z autobusu przez dresow wracajacych z meczu. Zaliczyl taki lomot, ze stracil przytomnosc a kolejne tygodnie spedzil w szpitalu. zyje choc ma obecnie problem z przeczytaniem tytulu gazety i na jedno ucho nie slyszy .
                    Dresy juz w ciupie, nie zgadniesz jak tam trafili . Schwytali kilku a tych kilku wykapowalo reszte brygady. To w ramach wiadomosci bo podobno dresy nie sa konfidentami
                    Zawsze mnie zastanawia jak to jest byc patriota i jednoczesnie "mordowac" swoich .
                    Dla każdego słowo Patriotyzm ma inne znaczenie.
                    Dokladnie , dla mnie patriotyzm to gardzenie i szydzenie z takich jak ty .
                    Piszesz o patriotyzmie i o jakims mlynie stadionowym tworzonym przez zakompleksione frajerstwo. Chcesz blysnac i pokazac jaki jestes dzielny i za******y. polaczek w dresie robi dym a caly swiat patrzy i szydzi.

                    paffcio, pisałem ci już kiedyś że mnie nie sprowokujesz bo to tylko forum, każdy może sobie pisać co chce i obrażać kogo chce. A ręke dam sobie uciąć że na żywo jesteś zwykłą parówką.
                    Prowokowac mozna osoby ktore soba cos reprezentuja, ty jestes tylko zaklamanym dresem .

                    Skomentuj

                    • znowuzapilem
                      SeksMistrz
                      • Nov 2010
                      • 3555

                      Kurde Jajek, gadasz o zmanipulowanych dresach i hipokryzji narodowców a to nie tak. Wszystko wrzucasz do jednego worka. Strasznie mieszasz. Dresy kibole w większości mają w dupie polityków, nie ważne czy to żydokomuńskie palikoty, tuski czy kalisze. Z PiSowcami też by pewnie ciśli ale nie na tak szeroką skale. Kaczki były jakie były ale o sprawy Patriotyczne potrafili odpowiednio dbać. A to co teraz wyprawia her donald tusk dawno już przebiło wybryki pisu.

                      Dresami kibolami nikt nie steruje. Po prostu ideologicznie w Polsce wszystko zaczyna się klarować i przykładowemu dresowi spod klatki schodowej dużo bliżej do ideologi prawicowej niż do lewackiego tolerancyjnego bełkotu.


                      pafcio, zobacz co ty soba reprezentujesz Ja przynajmniej mówie wprost że jestem dresem, ty na internecie strugasz ura bura madafaka a na ulicy to głowa w dół i modlisz się do swojego kozła żeby cie nikt nie zaczepił.
                      P.S. urzekła mnie ta dramatyczna historia, płacze z BULU chlip, chlip...
                      0statnio edytowany przez znowuzapilem; 16-08-12, 19:02.
                      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                      Skomentuj

                      • upocone jajka
                        Banned
                        • May 2009
                        • 5151

                        paffcio nieciekawa sytuacja i jak najbardziej tego nie popieram, owszem mozna wydymac lamusa na hajs ale tylko takiego ktory na to zasługuje albo sam sie prosi


                        nie chce sie nic chwalić (zz czy kto inny potwierdzi) ale po Polsce chodzi powiedzenia ludzie honoru kibice Motoru. owszem wszedzie trafiają sie skrajności u nas taka akcja nie do pomyślenia, nawet teraz gdzie emigracja zabrała 3/4 ekipy są starsi ludzie (mogliby byc moimi ojcami- stara BM) którzy mlodych trzymają za pyski, nadmienie tylko że mimo iż mam trzy dychy sam należe do tych młodszych. u nas wciaż panują stare zasady nie ma walk na liczby bo wiadomo kto tam walczy ale na trasie czy stadionie nikomu sie nie odmawia, nie ma szycia jakichs nowych flag mamy stare, ultras praktycznie nie istnieje, machaniem choragiewkami i racami cipy sie trudnią. na palcach jednej reki policze ci w Polsce ekipy z takimi starymi zasadami u nas co najwzyej swego czasu koniec lat 90-tych początek 00 kroili buty jak jakaś ekipa wracala z wyjazdu z lubelskiego a kilku było bez butów to wiadomo bylo że Motor ich pierdo***ął na trasie


                        co do konfidentów 9/10 pruszkowa i wołomina strzelało z ucha. wsród stadionowych dresiarzy tez jest kilka gagatków. ale to tak jest gdy ktoś całe zycie sie ślizgał raz wpadł psiarnia wzieła go na huki i rozkraczył sie jeden z drugim


                        Napisał znowuzapilem

                        Dresami kibolami nikt nie steruje. Po prostu ideologicznie w Polsce wszystko zaczyna się klarować i przykładowemu dresowi spod klatki schodowej dużo bliżej do ideologi prawicowej niż do lewackiego tolerancyjnego bełkotu.

                        ale samo zachowanie statystycznego dresa to bardziej lewackie zachowania niźli prawicowa ideologia (moim zdaniem konfidencka ideologia polegająca na donoszeniu, dbaniu o panstwo etc)
                        0statnio edytowany przez upocone jajka; 16-08-12, 19:10.

                        Skomentuj

                        • paffcio
                          Banned
                          • Mar 2006
                          • 2286

                          zapity, dres to synonim skrajnego imbecyla, brudasa i konfidenta wiec skoro tak epatujesz tym swoim sportowym kostiumem to pozostaje tylko zaplakac i zadac pytanie dlaczego ten kraj zamieszkuja tacy zaklamani frajerzy . frajerzy patrioci oczywiscie .

                          Skomentuj

                          • znowuzapilem
                            SeksMistrz
                            • Nov 2010
                            • 3555

                            Jajek, chyba nie uwierzysz w tą CZERSTWĄ historyjke paffcia. Koleś dostał oklep bo pewnie u kogoś sobie przewalił albo za dużo pyskował. To jest właśnie ta różnica, był doktorem, miał mega mózg a najprostszych ulicznych zasad nie znał że dał sie sklepać. I po co mu te wszystkie godziny spędzone przed książkami jak teraz nie potrafi czytać?

                            Co do Motoru, fakt, renoma dalej jest i jak wewnątrz macie tak jak gadasz to tylko pogratulować. Minusem tego jest że w takim stanie rzeczy nie odnajdziecie się w ekstraklasie. A za niedługo będziecie (obym sie mylił) przeszłością.


                            Napisał paffcio
                            zapity, dres to synonim skrajnego imbecyla, brudasa i konfidenta
                            Chyba w twoim zniewieściałym środowisku brudasów
                            W świece baranów dresy są wilkami i to że jakaś parówka wylewa swoje żale tego nie zmieni. Jedziesz po mnie tu na forum to ego pewnie ci rośnie ale jak wychodzisz do sklepu to dresy szybko ci pokazują miejsce w szeregu. Jakie to przykre
                            0statnio edytowany przez znowuzapilem; 16-08-12, 19:25.
                            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151



                              nawet sobie sprawy nie zdjacie jaka to duma stanąć za tą flagą


                              zz, ekstraklasa nam nie grozi była II liga za moich czasów i działo sie działo ale i tak klimat był najlelepszy na III ligowych wiochach. sezon 00/01 Cracovia, Kielce, Stalówka, Rzeszów, Mielec, tarnobrzeg, wieliczka, tarnów ochh to byly czasy

                              Skomentuj

                              • paffcio
                                Banned
                                • Mar 2006
                                • 2286

                                Napisał znowuzapilem

                                Chyba w twoim zniewieściałym środowisku brudasów
                                W świece baranów dresy są wilkami i to że jakaś parówka wylewa swoje żale tego nie zmieni. Jedziesz po mnie tu na forum to ego pewnie ci rośnie ale jak wychodzisz do sklepu to dresy szybko ci pokazują miejsce w szeregu. Jakie to przykre
                                Bylem pewien, ze w zyciu juz nic mnie nie zdziwi ale wilki rozdaly
                                Chlopcze zdziwil bys sie jakich dresow znam choc to akurat nie jest powod do dumy. Mieszkasz na wygonie wiec rozumiem , ze garniesz sie do dresowania bo ilez mozna grabic liscie przed sklepem monopolowym .
                                Sporo dresiarzy zawdziecza mi zycie i klania sie nisko bo uratowalem ich marny zywot dajac kilka zlociszy na chleb i maslo. Ech to katolickie milosierdzie gdyby nie to pewnie juz by gnili w ziemi ku mojej uciesze .
                                Nie osmieszaj sie i zamilcz .
                                Nawet taki Kozak ( tym razem z duzej litery) jesli mowimy o wiadomym temacie jest godzien szacunku bo mimo, ze dres to przynajmniej szczery i nie pierdzi na temat patriotyzmu dresiarskiego .
                                Historia ktora przedstawilem jest prawdziwa, mozliwe, ze zobrazowana nawet gdzies w sieci.
                                0statnio edytowany przez paffcio; 16-08-12, 19:43.

                                Skomentuj

                                Working...