W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • donkrelo
    Ocieracz
    • Apr 2009
    • 175

    Upocony, powody, dla których się nie dogadamy są dwa:
    1. Może i kiedyś śmigałeś na Motor, ale pojęcie o obecnych realiach masz żadne, albo mizerne (wnioskuje po tym, co piszesz).
    2.
    zrytej ideologii prawicowej
    Czułem, że tu Cie boli, ale czekałem, aż sam z tym wylecisz.
    3. Co jest złego w zwróceniu przez Stowarzyszenie, że na liście od psów jest błąd?
    Oni się co chwile "mylą", jakby nic z tym nie robić, to za niedługo nie byłoby w ogóle np. wyjazdów.
    Skoro jesteśmy w temacie wieku, to po Twojej netowej napince w stylu "cwe(L)", stwierdzam, że Ty masz plus - minus 15.

    Mam jeszcze dwa pytania do Was obu na koniec:
    1. Co złego jest w kibicowskim patriotyźmie?
    2. Oceniacie to wszystko na temat własnych obseracji w sensie wiecie jak to działa od środka, czy na podstawie tego co wam media do głowy napchają, a tak naprawde w dupie byliście i gówno widzieliście?
    0statnio edytowany przez donkrelo; 15-08-12, 20:54.

    Skomentuj

    • paffcio
      Banned
      • Mar 2006
      • 2286

      Dlaczego ten kraj jest tak z****ny przez dresiarnie?

      Skomentuj

      • donkrelo
        Ocieracz
        • Apr 2009
        • 175

        Aha...


        Edit.
        Napisał upocone jajka
        tyle że rasowy dres w chu**u ma ojczyzne,

        Tego, to mi się nawet komentować nie chce.
        0statnio edytowany przez donkrelo; 15-08-12, 21:03.

        Skomentuj

        • upocone jajka
          Banned
          • May 2009
          • 5151

          paffcio ale na co dokładnie maam odpowiedzieć?

          falanga nie chce wnikac w szczegóły ale wiesz do czego pije wzpominając o biznesie, niejednokrotnie te osoby najgłośniej krzyczą odnośnie patriotyzmu, nie porównuj S do klimatów stadionowych, chyba za duzo sie naoglądałeś na Discovery że to Lechia obalala komune, moje teściowa też w to wierzy

          dankrelo mam trzy dychy a mówiac cwe(L) nie mówie nic nowego, według mnie zachowanie S było własnie takie

          co złego jest w kibicowskim patriotyźmie? cofnij sie do tamtego działu, wyraźnie powiedziałem do czego doprowadził ten niby patriotyzm i to jest złe

          oceniam to na zasadzie tego jakie konsekwencje tego bajzlu mają moi kumple, kiedyś rzuciłeś cegłą w radiowóz wyłapałeś ścieżke zdrowia, dziś sanki. mówiłem wczesniej tej wojny nie da sie wygrać, można co najwyżej przegrać z honorem. ale zbuntowane dzieci którzy uwazają sie za nastepców ''S'' dalej sie łudzą że to kibole obalą tego tuską

          e. i że to wszystko jego wina a jak przyjdzie pis to bedzie mozna robić na stadionch oprawy patriotyczne, kumać sie z Romaszewskim, i innymi mendami z polityki co wpłacają kaucje za ziomka

          a jeszcze wracając do tej 'zrytej ideologii prawicowej' mnie jako dresa interesuje tylko taki ustrój w którym można jak najwiecej zajumać, a czy to bedzie pis, po palikot czy sld wisi mi to i powiewa, najważniejsza jest juma i uczciwe okradanie panstwa
          0statnio edytowany przez upocone jajka; 15-08-12, 21:11.

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            Napisał donkrelo
            Aha...


            Edit.


            Tego, to mi się nawet komentować nie chce.
            Powiedz co masz w tym swoim dresiarskim przekroju,.
            Jestes za******y i co dalej?
            Kochasz Boga czy go *******isz.
            Powiedz , czy sie cykasz?
            Kolejny frajer patriota jak zapity ?

            Skomentuj

            • paffcio
              Banned
              • Mar 2006
              • 2286

              Napisał upocone jajka
              paffcio ale na co dokładnie maam odpowiedzieć?
              Daj cynk czy terazniesze dresy sa godne uwagi w patriotycznych tezach. Ale bez kitu

              Skomentuj

              • donkrelo
                Ocieracz
                • Apr 2009
                • 175

                Napisał upocone jajka
                wyraźnie powiedziałem do czego doprowadził ten niby patriotyzm i to jest złe
                Może i wyrażnie powiedziałeś, z tym, że Twoja teza nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

                Ciekawi mnie też, co masz na myśli dokładnie pisząc "tej wojny"?
                Ciekawi mnie też to:
                dalej sie łudzą że to kibole obalą tego tuską
                Kiedy ostatni raz widziałeś jakieś kibicowskie akcje anty rządowe?


                Napisał paffcio
                Powiedz co masz w tym swoim dresiarskim przekroju,.
                Jestes za******y i co dalej?
                Kochasz Boga czy go *******isz.
                Powiedz , czy sie cykasz?
                Kolejny frajer patriota jak zapity ?
                Jeszcze mocniej się napnij, uda ci się!
                A odpowiem Ci Twoim własnym podpisem:
                Jeżeli komuś nie podoba się to, co robisz, olej to.
                0statnio edytowany przez donkrelo; 15-08-12, 21:21.

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  zapity nie jest frajerem, po prostu musiałbym z nim siąść przy butelce i przez max dwie flaszki naprostowałbym go o co w tym wszystkim chodzi, mysle że on powoli zdaje sobie z tego sprawe i wkrótce też zacznie zlewać ojczyzne po, pisu, sld, czy jakiejkolwiek innej frakcji

                  prawdziwy patriotyzm to nie przechodzenie na czerwnoym świetle, nie wyprzedzaniem na podwójnej ciąglej, oddawanie krwii, wolontariat, strzelanie z ucha na nieuczciwego sąsiada, etc kto z was Mickiewicze tak postępuje?

                  owszem stowarzyszenia coś tam dzialają oddośnie kombatantów, sierocińców, szpitali dla dzieci ale etetowe tłuczki z ekip ( a wiadomo takich najwiecej) mają z tym chu**a wspolnego

                  Skomentuj

                  • Falanga JONS
                    Banned
                    • Feb 2012
                    • 1156

                    Raczej demonizujesz związki NOPowców ze środowiskami kibicowskimi. One są mimo wszystko dość marginalne, dlatego podajesz przykład hipokryzji, który jest nietrafiony. Nie można porównywać głosu kilkuset radykałów do zupełnie innej opinii wyrażanej przez kilkadziesiąt tysięcy ludzi.
                    Nie wiem dlaczego sugerujesz, że chciałem porównać starą "S" do środowiska kibicowskiego, przecież wyraźnie napisałem, że chodzi o ogólny stosunek do służb mundurowych. Co ma patriotyzm do stosunku do policji?

                    Skomentuj

                    • paffcio
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 2286

                      Napisał donkrelo
                      Jeszcze mocniej się napnij, uda ci się!
                      A odpowiem Ci Twoim własnym podpisem:
                      To nie napinka , raczej szydera z polactwa , nie smiales sie nigdy z tej czerstwej; niedomytej nacji ?

                      Skomentuj

                      • donkrelo
                        Ocieracz
                        • Apr 2009
                        • 175

                        Nie, ale śmieje się z tej pseudo nowoczesnej z wypranymi mózgami.

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          -no przecież macie wojne z tuskiem, w ostatniej kampanii wyborczej jak ta gnida jeździła po polsce tym gejbusem to zaraz poszła kontrofensywa ze strony kibiców, donald matole twój rzad ble ble ble

                          -przy kazdej okazji je widze jak oglądam skróty meczów jak kibice strzelaja z cipy tym tekstem wyzej a 11,11,11 dobitnie to było pokazane

                          falanga mam na mysli to że organizacje typu NOP MW czy te inne stricte patriotyczne niech sobie robią te manify, na stadionie wszelakie przeblyski pseudopatriotyzmu nie powinnny mieć miejsca, ktoś chce sie w to bawić to dzisiaj miał okazje, jest mecz z estonią niech jedzie i dymi w imieniu polish hooligans , taki patriotym jak najbardziej szanuje

                          Skomentuj

                          • paffcio
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 2286

                            Ej, powaga wierzysz w boga?

                            Skomentuj

                            • donkrelo
                              Ocieracz
                              • Apr 2009
                              • 175

                              Upocony, wojny z matołem jako takiej na dzisiaj na stadionach nie ma.

                              Edit. Przeoczyłem
                              Napisał upocony jajek
                              dankrelo mam trzy dychy a mówiac cwe(L) nie mówie nic nowego, według mnie zachowanie S było własnie takie
                              Powtórze się, ale:
                              Co jest złego w zwróceniu przez Stowarzyszenie, że na liście od psów jest błąd?
                              Oni się co chwile "mylą", jakby nic z tym nie robić, to za niedługo nie byłoby w ogóle np. wyjazdów.
                              0statnio edytowany przez donkrelo; 15-08-12, 21:42.

                              Skomentuj

                              • upocone jajka
                                Banned
                                • May 2009
                                • 5151

                                a ja mysle że walka byla przegrana ale wojna trwa dalej, tyle że z partyzanta

                                e. paffcio ja wierze w Boga, nawet ostatnio nad Soliną dostałem od kobity taki religijny wisiorek i grzecznie w nim śmigam
                                0statnio edytowany przez upocone jajka; 15-08-12, 21:50.

                                Skomentuj

                                Working...