W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • upocone jajka
    Banned
    • May 2009
    • 5151

    przpominam ci słodziutka że to temat piłkarski nie offtopuj


    fakt niezaprzeczalny cała polska ryje z was gdzie wisła milicyjno-konfidenckie od zawsze napada na jednego w 30 z siekierami potem sprzedaje jeden drugiego i tak sie konczy kariera ****i z rejmonta.

    ostatnia sprawa Śp Człowieka z Cracovii i wiślacka akcja ''sprzedam kolege zeby tylko wypałac wyrok z niskiej półki'' ot cała wisełka o takich jak ty jednostrzłowcach z grzywką na dwa boki juz nawet nie wspominam

    Skomentuj

    • paffcio
      Banned
      • Mar 2006
      • 2286

      Typowy bełkot konfidenta. Dziewcze nie płacz to nie twoja wina ,ze motor jest takim słabeuszem. Tymczasem opowiedz jak sam wyskoczyłes na 60 gdy byłeś na kolonii we Wrocławiu.
      Pragniesz zaistnieć jako wielki zadymiarz ale jesteś tylko słabym klaunem kozaczku.

      Skomentuj

      • upocone jajka
        Banned
        • May 2009
        • 5151

        ja to do was ****i w zasadzie nic nie mam bo poza tym jak paliliscie wrotki i w Łeczenj i za kazdym razem we Wrocławiu to ciezko was spotkać, ot typowe zachowanie dla wieśniaczków z mieścin co mówiłem wcześniej


        e. nie wiem czemu cały czas do ciebie zwracam sie wy skoro ty dziewczynko z wąsami i grzywką na dwa boki nawet na ****ownie rejmonta nie chodzić a co dopiero na wyjazd

        Skomentuj

        • paffcio
          Banned
          • Mar 2006
          • 2286

          Buhahaha tak dziewczynko marzenia to jedyne co pozostało w twoim smutnym żywocie.

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            jak bede sie chciał napic piwnych szczochów, pograć w komputerowe gierki albo obejrzeć sobie mecz konfidenckiej dziwki wisełki na livescore to napewno sie ciebie zapytam o rade, zyciowy nieudaczniku

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5252

              Rany, kłócicie się jak 5-letnie bękarty Bakera o taktykę na najbliższy mecz Truchła Poznań...

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • paffcio
                Banned
                • Mar 2006
                • 2286

                Przypominam ja nie musiałem zarywać wąsatej dunki i szorować kafelki w wc aby się przypodobać teściowej. Chwytaj łopatę bo nie odśnieżysz wioski, znowu będziesz spał na progu ,nie zjesz czerstwych kartofli a i zfejsa nici.

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  paffcia załóz sobie dres, wyjdź do ludzi, wyłącz komputer, a nie tylko alkohol i analna masturbacja do zdjeć swojej ex co cie porzuciła dla jakiegoś innego ****a z rejmonta

                  Skomentuj

                  • paffcio
                    Banned
                    • Mar 2006
                    • 2286

                    Oj zabolało lamusa ,zabolało.

                    Skomentuj

                    • upocone jajka
                      Banned
                      • May 2009
                      • 5151

                      tak zabolało ze az ide sobie popłakac jednostrzałowa paffcia co klepie sie pod swoją grubą matke z cyckami wszystko przeczytała

                      Skomentuj

                      • paffcio
                        Banned
                        • Mar 2006
                        • 2286

                        Twoja stara mnie nie jara,psów nie tykam.

                        Skomentuj

                        • upocone jajka
                          Banned
                          • May 2009
                          • 5151

                          no tak bo przecież psy to wy, a ku*** ku*** łba nie urwie

                          Skomentuj

                          • paffcio
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 2286

                            Słabe, choć czego sie spodziewać po imbecylu . Zawsze mi śmierdziałeś patologią i widać nigdy się nie myliłem.

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              zawsze mi śmierdziałeś psycholem co masturbuje sie pod własną matke i jej monstrualne staniki

                              Skomentuj

                              • znowuzapilem
                                SeksMistrz
                                • Nov 2010
                                • 3555

                                ostro jak na kibicach.net hehe
                                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                                Skomentuj

                                Working...