W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Xenon
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1112

    Oby nie zrobili niespodzianki typu 0-0 na prima aprilis.
    A może po prostu będę... lamusę!

    Skomentuj

    • ktos69
      Erotoman
      • May 2007
      • 757

      a ja rozpatruję dwa scenariusze... albo będzie męczarnia i wynik 1:0, 2:1, albo 2:0, albo chęć zmazania plamy po ostatnim meczu + mobilizacja + troszkę przemeblowany skład + postawienie przez Leo na atak + nasza publika = jakiś wynik typu 7:0? ale to drugie to raczej mniej realne

      Skomentuj

      • polako88
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 7

        co do Boruca to według mnie większy błąd dał przy pierwszym golu, z tym samobójem to wina boiska, przed przerwą to samo zrobił ich bramkarz tyle że piłka nie leciała do bramki. I w****iają mnie te wszystkie brukowce, więcej piszą kogo dyma, jakie krzesełko na stadionie kupuje niż o meczach

        Skomentuj

        • ktos69
          Erotoman
          • May 2007
          • 757

          a jednak 10:0 i co kozaku? teraz WARA od LEO! gdyby go zwolnili to eliminacje przegrałby nasz zarząd, bo atmosfera po tym meczu na pewno się BARDZO poprawi! wiedziałem, że te 3:2 to wypadek przy pracy, mimo fatalnej gry. POOOOLSKA!

          i jeszcze coś:

          LEOOOO! LEOOOO! LEOOOO!

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5252

            LEOOO? Chyba Messi.


            Co z tego, że z amatorami (ostatnie miejsce w rankingu FIFA!) 10 do jaja, jak średniej Irlandii nie byliśmy w stanie ograć?

            Słowacja ma do rozegrania jeszcze jeden mecz, a już jest liderem. Raczej ich już nie dogonimy, pozostaje walczyć o drugie...

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • ktos69
              Erotoman
              • May 2007
              • 757

              Liderem jest Irlandia. Równie dobrze można powiedzieć, że co z tego, że z jedną z najlepszych ekip (portugalia, czechy) wygraliśmy. Przegraliśmy, trudno, eliminacje są dopiero w połowie. Dziwi mnie, że w mediach ogłoszono wszem i wobec, ze eliminacje są już dla nas stracone. Ludzie, jakie stracone? Zostały nam do rozegrania 4 mecze, z każdym rywalem liczącym się w walce o awans. Ze Słowacją gramy u siebie i raczej zgarniemy 3 punkty, więc praktycznie każdy ma w tej grupie szanse. Dopiero teraz eliminacje się zaczynają wg. mnie.

              Skomentuj

              • anduk
                Koci administrator
                • Jan 2007
                • 3902

                Wygraliśmy 10:0 z piekarzem, kucharzem, dekarzem, urzędnikiem pracującym w administracji itd. trenowanymi przez nauczyciela od wf w szkole.

                Wielki sukces polskiej piłki i holenderskiej myśli trenerskiej
                If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5252

                  Chyba poniosła mnie euforia, sorry - nie wynikająca bynajmniej tylko z meczu

                  Fakt, pomerdały mi się te dwa kraje, połóżmy to może na karb zmęczenia, oczy mi się już same zamykają...

                  Hiszpania kiedyś ograła 10:0 Austrię. To dopiero było coś.

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • brzydki27

                    ktoś69 po prostu zal.pl


                    owszem wygrana jest 10 goli masz u mnie CS ale w walce o drugie miejsce to nie jest istotne, jesteśmy w szarej cipie, LEO to albinos dorabiający u frajerów ze wschodu, niestety taka prawda.

                    Skomentuj

                    • AndreOo

                      Mecz bym ładny bo graliśmy z San Marino... najlepszy ich zawodnik gra w 2 lub 3 lidze Włoskiej i to na ławce rezerwowych chłopaki mieli trening lub sparing
                      a co do Leo to ja nic do niego nie mam to zawodnicy są winni za porażkę z Irlandia a co do naszych szans na wyjście z grupy to standardowo liczymy na porażki rywali aby się jakoś prześliznąć kosztem innych na tzw. fuksie
                      ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie

                      Skomentuj

                      • ktos69
                        Erotoman
                        • May 2007
                        • 757

                        andre - nie musimy na nikogo patrzeć, bo gramy ze wszystkimi rywalami z grupy czyli w teorii do każdego możemy nadrobić 3 punkty. Mamy takie same szasne jak Irlandia, Czechy, Słowenia i Słowacja!

                        kozak - nie bardzo rozumiem do czego ten "żal.pl" był

                        anduk - to czemu czechy, słowacja, słowenia i irlandia w tych eliminacjach nie wygrała z pierkarzami aż tak wysoko? po prostu zagraliśmy dobry mecz i tyle. i wg. mnie jest się z czego cieszyć. gdyby polacy wygrali 1:0 to każdy mówiłby, że co to za wynik, że powinni wygrać z 10:0. No to wygrali

                        Skomentuj

                        • brzydki27

                          anduk - to czemu czechy, słowacja, słowenia i irlandia w tych eliminacjach nie wygrała z pierkarzami aż tak wysoko?
                          znacz w ogóle zasady wyjścia z grupy? wynik z San Mariono w końcowym rozrachunku miedzy ekipami z drugich miejsc nie bedzie brany pod uwage.

                          kozak - nie bardzo rozumiem do czego ten "żal.pl" był
                          podnieta byle czym z tak na prawde zwycięstwo nic nam nie daje. do Słowacji tracimy 5 punktów. do zdobycia mamy 12 ale wątpię żebyśmy wygrali z Chechami na wyjeździe, oni też będą mieli nóż na gardle a fizycznie technicznie przerastają naszych o głowe.

                          Skomentuj

                          • ktos69
                            Erotoman
                            • May 2007
                            • 757

                            wiem, że się nie liczy. To było do tego, że 10-0 to słaby wynik. A to, że niewiele nam daje poza 3 punktami, które zdobędzie każdy z tym zespołem to wiem i jestem tego świadom. Ja uważam, że szanse są. Nie sądzę, aby Słowacja do końca eliminacji nie potknęła się (nie liczę tutaj meczu z Polakami, bo w nim też liczę na 'potknięcie' Słowaków). Czesi jak narazie dają dupy. Także tak na rpawde wszystko zależy od tego jaka będzie forma 5 zespołów we wrzesniowcyh meczach

                            apropo Boruca (bardzo go lubię i nic do niego nie mam, ale to mnie rozj***ło! )

                            Skomentuj

                            • brzydki27

                              ponoć wczoraj stadion śpiewał wisła to stara ****a a Szapkowski komentarz że wzorowe zachowanie publiczności

                              Skomentuj

                              • ktos69
                                Erotoman
                                • May 2007
                                • 757

                                no słyszałem własnie że na wisłę bluzgi były ;D a to Szpaku wtedy dowalił taki komentarz?

                                Skomentuj

                                Working...