W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Topik piłkarski - kluby, reprezentacje, pogawędki.

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5252

    A skoro już przy Anglikach jesteśmy, to jak kozak typujesz dzisiejszy Manchester-Inter?

    Mi pachnie niezłą kanonadą, najchętniej zobaczyłbym jakiś hokejowy wynik, np. 3:4

    PS. Kurde, Donadoni trenerem Napoli? Przyznam, że wybrali dość interesującą osobę na to stanowisko

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • ktos69
      Erotoman
      • May 2007
      • 757

      ale jest taki przepis i istnieje z POWODZENIEM tumanie.

      Równie dobrze mogę napisać: gdyby w Polsce istniał przepis, że wiesza się idiotów to ciebie też by tu nie było

      Skomentuj

      • brzydki27

        Reja przed 5 lat pracy w Napoli zrobił bardzo duzo, od Serie C do Pucharu UEFA no ale ostatnio słabe wyniki to tylko i wyłącznie jego wina, zero taktyki nie trafione zmainy, trzymanie na ławce Christiano Maggio gdy ten w pomocy rządzi i dzieli ale tam chyba był jakiś inny konflikt, zresztą Donadoni w Genui w Livorno pokazał że zna sie na trenerce, w reprezentacji nie dał rady ale Napoli powinien ogarnąć


        MU - Inter? trzymam kciuki za Inter, Mourinho jest cwany pewnie nas czymś zaskoczy, mecz na pewno będzie ciekawy szkoda jedynie że trzon obrony Interu kontuzje, Samuel Materazzi i Burdisso, mimo wszytsko bedzie ciekawie, mistrz Italii mistrz Angli, i to jest klasyk!

        dla mnie nie ma sensu wdawać sie z takim 65-kilowym jednostrzłowcem jak ty w jakieś zaczepki jedno jest pewne, *****SCY siedzą cicho i będą dzisiaj na żywo oglądać jak wchodzi sie do ćwierćfinału, Aguero Forlan i reszta z Atletico pokarzą fajny futbol


        TESCO Madryt syf i kiła, 5-0 w dwumeczu
        0statnio edytowany przez Gość; 12-03-09, 00:55.

        Skomentuj

        • boy
          Banned
          • Feb 2009
          • 32

          Ja kibicuje GÓRNIKOWI ZABRZE !!!
          Chłopaki powiedzcie mi co to za kibicostwo kibicowaniu drużynom zagranicznym ?
          Na meczu w ciągu całego waszego życia będziecie na ich meczu góra raz, a oglądanie meczu na TV to nie to samo co na stadione...

          Skomentuj

          • brzydki27

            nikt nie nazywa tego kibicowaniem, to tylko takie sympatyzowanie zresztą sam kibicujesz obcym (pieprzona śląska mentalność) dalej macie stadion imienia Adolfa Hitlera?

            Skomentuj

            • boy
              Banned
              • Feb 2009
              • 32

              Jaka śląska mentalność człowieku
              co do wójka Adiego , zmienili nazwe już

              Skomentuj

              • brzydki27

                no jakies wasze pierdzenie o jakiejś Śląskiej Autonomii o jakichś Hanysach i w ogóle bliżej wam do Niemców niźli Polaków

                Skomentuj

                • boy
                  Banned
                  • Feb 2009
                  • 32

                  Wole należeć do zachodnich sąsiadów niż do złodziei-Warszawiaków , btw. autonomia to lepsze rozwiązanie niż przyłączenie do Niemców.
                  W czasie powojennym , to domy naszych dziadków były rozbierane by odbudować pieprzone GOROLYJE ! W czasie kryzysu polowa polaków pracowało na kopalniach jak się wszystko "naprawiło" wszyscy znikneli bez słowa, a teraz taka wdzięcznosć od kretów nas wyzywają... budynki wyglądają jak wyglądaja ale to za sprawa pierdzielonych goroli... co do zarobków to połowa polaków nam tego zazdrości.
                  Brzydalu widać że nieznasz zabardzo histori śląska to proszę nie wygaduj takich herezji , nie dziw się taką antypatią hanysów do goroli
                  PS. Nie zmieniaj tematu

                  0statnio edytowany przez boy; 14-03-09, 00:32.

                  Skomentuj

                  • brzydki27

                    no właśnie o to biega (pieprzona śląska mentalność) żabciu

                    Niemcy was nie chcą a Polacy szydzą


                    Górnik Zabrze Gówno w Wiadrze


                    ŚLĄSK WROCŁAW & MOTOR!

                    Skomentuj

                    • boy
                      Banned
                      • Feb 2009
                      • 32

                      Sama prawda... a nie śląska mentalność

                      Skomentuj

                      • paffcio
                        Banned
                        • Mar 2006
                        • 2286

                        bzdury,sami się nakręcacie robiąc z siebie ofiary

                        Skomentuj

                        • brzydki27

                          Biedny Śląsk nikt nie miał cięzko tylko oni zawsze bici i pokrzywdzeni, miasteczko które od 1922 nazywa sie miastem wcześniej nigdy tam nic nie było i takie Gliwice Katowice Zabrze i tym podobne wiochy jeszcze maja czelność coś marudzić


                          my Polacy cieszymy sie że doimy was ile wejdzie, od tego jesteście żeby wydobywać węgiel!

                          Skomentuj

                          • boy
                            Banned
                            • Feb 2009
                            • 32

                            Brawo , gorolyjska mentalność

                            Skomentuj

                            • brzydki27

                              dla mnie to wy z tymi z Sosnowca Będzina na równi stoicie, tak samo umorusani w węglu tak samo płaczą jedni że ich każdy kopie drudzy za Gierkiem wzdychają, najlepiej niech skończy wam sie ten węgiel co już powoli sie spełnia i wtedy "róbta se tom swoim ślonskom autonomie"

                              Skomentuj

                              • boy
                                Banned
                                • Feb 2009
                                • 32

                                To co będzie za 50 lat mam gdzieś, w tym czasie ja będe już na emeryturze... gdy Śląsk upadnie , upadnie Polska
                                BTW. Sosnowiec zalicza się już do gorolyi.

                                Skomentuj

                                Working...