W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zmiana koloru spermy

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Artemis
    Świętoszek
    • Jan 2006
    • 6

    Zmiana koloru spermy

    Witam.
    Mam pytanie, moze kiedys komus tez sie przytrafiło takie cos. Podczas ostatniego wytrysku sperma zamiast koloru białego miała dziwny brązowawy kolor, nigdy takie cos wczesniej mi sie nie zdarzyło. Jesli takie cos przytrafiło sie komus bardzo prosze o odpowiedz.
    Pozdrawiam.
  • padme
    Erotoman
    • Mar 2006
    • 666

    #2
    skorzystaj z szukajki, bo już było coś podobnego
    "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

    Skomentuj

    • Artemis
      Świętoszek
      • Jan 2006
      • 6

      #3
      Sprawdziłem wątki ale niestety nie znalazłem podobnego do mojego. Bede bardzo wdzieczny za komentarze jesli ktos bedzie mógł doradzić w mojej sprawie.

      Skomentuj

      • Ygreko
        Erotoman
        • Sep 2006
        • 557

        #4
        Hmm brzowej - nie chce cie martwić ale to moze byc rónie krew - zasuwaj z tym do specjlaisy, jesli siepowtarza - to jak najszybciej.

        NO i zmniejsz trzepanie...

        Skomentuj

        • no_body
          Ocieracz
          • Mar 2006
          • 116

          #5
          Idź do lekarza, kolor brunatny spermy może świadczyć o zapaleniu prostaty bądź innych schorzeniach.

          Skomentuj

          • Piotrek89
            Świętoszek
            • May 2006
            • 4

            #6
            Dokładnie, jeśli jeszcze nie byłeś to nie zwlekaj i idź do lekarza bo to jest prawdopodobnie krew, która może świadczyć o chorzeniah, od ropnego zapalenia cewki moczowej (ale to byś czuł) po nawet uszkodzenie jąder.

            Skomentuj

            • Niebieskooki
              Świętoszek
              • Mar 2007
              • 5

              #7
              lol ale wy glupoty piszecie chlopcy :-) to ze zmienila wyglad byc moze i smak spowodowane moze byc i raczej jest tym co zjadles moze cos nowego? wiem ze po owocach ma inne wartosci hehe ,wiem to od partnerki

              Skomentuj

              • byk
                Świętoszek
                • Nov 2006
                • 37

                #8
                Napisał Niebieskooki
                lol ale wy glupoty piszecie chlopcy :-) to ze zmienila wyglad byc moze i smak spowodowane moze byc i raczej jest tym co zjadles moze cos nowego? wiem ze po owocach ma inne wartosci hehe ,wiem to od partnerki
                Ty piszesz głupoty. Niech zasuwa do lekarza i to w trybie pilnym.

                Skomentuj

                • Mięśniak
                  Świntuszek
                  • Apr 2007
                  • 61

                  #9
                  dokładnie do lekarza. Strzep sobie jeszcze raz. Jak już masz normalną to ok. A jak nie to idz na 1000%

                  Skomentuj

                  Working...