W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Prysznic na basenie czy w szkole

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lilith.
    Erotoman
    • Feb 2010
    • 439

    Infinitum, haloś - właśnie dlatego dodałam 'edit' Wiem na co się piszę idąc na basen, mało tego, podziwiam starsze osoby które dbają o swoją kondycję i nie wstydzą się własnego ciała. Co nie zmienia faktu że nie mam zamiaru brać z nich przykładu i rozbierać się całkowicie I nikt mi nie zabroni zachować taki poziom intymności.
    Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

    Skomentuj

    • Hal
      Perwers
      • Oct 2010
      • 1366

      Ostatnio obok mnie w szatni basenowej przebierał się facet.
      Dobrze ubrany trzydziestolatek, z wyglądu tzw inteligent.
      Niestety w trakcie rozbierania waliło ( tak to słowo ) od niego potem jak cholera.
      Pomyslałem, no cóz, po całym dniu może się zdarzyć. Ale owe panisko, po wejsciu do pomieszczenia z prysznicami bynajmniej o prysznicu nie pomyślało, poszedł się odlać ( dobrze że chociaż tyle ) a następnie ... wskoczył bezpośrednio do basenu.
      Przepocony, brudny ale z podniesioną głową wskoczył do basenu.
      Ot i kultura.

      Skomentuj

      • hejej1020
        Ocieracz
        • Oct 2010
        • 107

        Kilka tygodni temu mówiłem że to głupota i nigdy tak nie zrobię. Po wizycie w łaźni mógł bym chodzić nago wszędzie. Byłem na obozie i poszedłem się umyć z kolegami do zbiorowej łaźni. Śmieszniee było

        Skomentuj

        • CrazyMen

          Powinno być obowiązkowe wojo, aby przełamać wstyd.

          Skomentuj

          • Emdea
            Świętoszek
            • Feb 2010
            • 47

            Kiedyś byłem w Niemczech na basenie i jak zobaczyłem z niego w oddali całą grupę naguteńką, to bardzo mi się to spodobało i sam też się tak kąpałem. W Polsce jest różnie.

            Skomentuj

            • radek_k

              w szkole nie mamy pryszniców, a nawet gdyby były, nie ma czasu ich używać

              na basenie kilka razy zdjąłem gacie, nic się nie stało
              tylko zawsze mam dziwne uczucie że mi się kurczy, a jak patrzę na innych to nie widać tego, mają takie zwisające, a mój ma wtedy pomarszczoną skórkę na nim, dlatego nie lubię zdejmować gaci przy innych pod prysznicem

              Skomentuj

              • gamoń123
                Świętoszek
                • Aug 2012
                • 5

                Również popieram nagość na basenach pod prysznicami. moim problemem jest jednak to że to mnie podnieca do tego stopnia, że mam wzwód na maxa i boję się odbioru przez innych biorących kąpiel. Nie jestem geyem ani bi tak poprostu mam. podobna sytuację opisał boy20. tam chyba byli tylko we dwóch i było zrozumienie. Jakoś cieżko by mi bylo paradować ze stojącym kutasem przez dobre pare minut pod prysznicem a później w szatni. Już widzę te dziwne spojrzenia i podejrzenia.dlatego nie często korzystam z basenu. do tego mam tam fryzurkę w paseczek a reszta wygolona więc to jeszcze bardzej by wpłyneło na ocenę mojej osoby.

                Skomentuj

                • hejej1020
                  Ocieracz
                  • Oct 2010
                  • 107

                  Napisał gamoń123
                  Również popieram nagość na basenach pod prysznicami. moim problemem jest jednak to że to mnie podnieca do tego stopnia, że mam wzwód na maxa i boję się odbioru przez innych biorących kąpiel. Nie jestem geyem ani bi tak poprostu mam. podobna sytuację opisał boy20. tam chyba byli tylko we dwóch i było zrozumienie. Jakoś cieżko by mi bylo paradować ze stojącym kutasem przez dobre pare minut pod prysznicem a później w szatni. Już widzę te dziwne spojrzenia i podejrzenia.dlatego nie często korzystam z basenu. do tego mam tam fryzurkę w paseczek a reszta wygolona więc to jeszcze bardzej by wpłyneło na ocenę mojej osoby.
                  Ja gdybym Cię zobaczył ze wzwodem ,a zwykle jak jestem w miejscach gdzie dochodzi do nagości nie patrzę się na innych ,ale gdyby przez przypadek to zauważył to powiedziałbym ,że też mam takie same problemy i żebyś się nie przejmował tym przy mnie. A co do golenia to paseczek może zwrócić większą uwagę ,bo nie każdy tak robi. Ja tam wolę przycinać ,ale to nie jest tematem wątku.

                  Skomentuj

                  • gamoń123
                    Świętoszek
                    • Aug 2012
                    • 5

                    Napisał hejej1020
                    Ja gdybym Cię zobaczył ze wzwodem ,a zwykle jak jestem w miejscach gdzie dochodzi do nagości nie patrzę się na innych ,ale gdyby przez przypadek to zauważył to powiedziałbym ,że też mam takie same problemy i żebyś się nie przejmował tym przy mnie. A co do golenia to paseczek może zwrócić większą uwagę ,bo nie każdy tak robi. Ja tam wolę przycinać ,ale to nie jest tematem wątku.

                    Niestety mam wrażenie że Twoja postawa była by przypadkiem jednostkowym. Czasami łatwiej "opluć" niż zrozumieć czyjś problem. Nie chcę generalizować ale raczej postawa anty jest powszechniejsza.

                    Skomentuj

                    • creativeee
                      Świętoszek
                      • Dec 2013
                      • 8

                      Takze na basenie kapie sie nago, przeciez kazdy ma to samo. Z kumplami po siatce, piłce itp. zawsze kąpiemy się nago i nikt nie robi z tego problemu. Nie ma czego sie wstydzic. Ale wiadomo Polska, dziwny kraj i bywa roznie

                      Skomentuj

                      • woda
                        Świętoszek
                        • Sep 2006
                        • 13

                        Basen, siłownia, sauna - wszędzie nago. Pierwszy raz jak się wybrałem do sauny ubrałem kąpielówki, następnym razem dla sprawdzenia jak się grzeje bez poszedłem na golasa tylko owinięty ręcznikiem i to było to. Co do wstydu, każdy jest taki sam, jeden ma tylko więcej w jednym miejscu, drugi ma więcej w innym miejscu, nawet wzwody często się zdarzają ot taka nasza natura.
                        Żeby życie miało smaczek...

                        Skomentuj

                        • 85v
                          Świętoszek
                          • May 2010
                          • 29

                          To ja dopisze swoje 3 zdania w temacie (no może trochę więcej).

                          Nie mam i nigdy nie miałem problemów z myciem się nago pod prysznicem na basenie (czy to taki publiczny, czy jakieś kameralne spa).

                          W mojej miejscowości na basenie też mało kto rozbiera się pod prysznicem. Ale jak da się przykład inni też się odważają.

                          Wczoraj byłem na ten przykład na nowym basenie. Każdy nie wie gdzie co jest... szukają przebieralni, prysznicy. Przez słabe oznaczenie, lub jego brak zdarzają się pomyłki
                          Wskoczyłem pod prysznic nago, wchodzą jakieś dziewczyny przeszły poszły... pokąpałem się, posaunowałem - pora pod prysznic. Trafiłem chyba pod damskie prysznice a że nikogo nie było nie zauważyłem. Namydlony stoje a tu wchodzi panienka, zerkniecie, dzień dobry z uśmiechem i myje się obok. Dziewczyny przechodzące miały widoki. Zastanawiam się czy nie wrócić i nie pomylić się jeszcze z raz

                          Skomentuj

                          • nowiuski
                            Świętoszek
                            • May 2007
                            • 22

                            To jest właśnie młodość, burza hormonalna, każdy przez to przechodzi. Parę lat temu myślałem, że jestem biseksualny, bądź co gorsze gejem. Stawał mi na widok nagich kobiet jak i mężczyzn. Dziś wiem, że to była ciekawość, żeby zaglądnąć, podpatrzeć, porównać, a że przy okazji był wywoływany wzwód, myślę, że to normalne, choć wstydziłem się i robiłem śmieszne akcje, żeby się zasłonić. Teraz nie mam z tym problemu. Kąpiąc się np po siłowni nie zwracam na to uwagi, że stoi koło mnie jakiś nagi mężczyzna. Wchodząc nagi pod prysznic staram się dobrze sobą zając niż rozglądaniem wokoło.

                            Skomentuj

                            • kamil_ke
                              Świntuszek
                              • Feb 2015
                              • 78

                              w szkole nie mieliśmy pryszniców po wfie, szkoda, bo sądząc po tekstach niektórych w szatni, mogłoby być ciekawie

                              Skomentuj

                              • mathley

                                Napisał kamil_ke
                                w szkole nie mieliśmy pryszniców po wfie, szkoda, bo sądząc po tekstach niektórych w szatni, mogłoby być ciekawie
                                z reguły to tylko dużo gadania, a jak co do czego przychodzi...

                                Skomentuj

                                Working...