W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Odchudzanie :P

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cloud
    Świntuszek
    • May 2006
    • 77

    Odchudzanie :P

    Musial bym zrzucic kilka kilo a co za tym idzie pozbyc sie troche tego brzuszka ktory powoli zaczyna mi przeszkadzac

    Jakie polecacie sposoby i cwiczenia na zrzucenie kilka kilo ??
  • diesel
    Świntuszek
    • Nov 2005
    • 52

    #2
    Przede wszystkim dużo ruchu bo to podstawa, jak dla mnie żadnych diet cud, tylko odstawić te oczywiste rzeczy jak chipsy, słodycze, napoje gazowane itd.

    Co do brzucha to:

    Skomentuj

    • fury
      Świntuszek
      • May 2006
      • 47

      #3
      No coz zas zaczac biegac, lub lyzworolki- co kto lubi. Seks tez pomaga tylko musisz byc baaaaardzo aktywny. Oprocz tego brzuszki po to aby spialic co nie co. Muszialbys rowniez zaczac cwiczyc inne partie ciala aby nie bylo zbyt duzych dysproporcji. Czyli ogolnie rzecz ujmujac silowania tylko nie przesadzaj- zadnych sterydow anabolikow i innych tego typu bzdetow no chyba ze tylko kreatyna ale spytaj sie najpier dziewczyny/ chlopaka czy nie bedzie to jej/jemu przeszkadzac. Powodzenia. Jak chcesz program treningowy to zapraszam na PW.
      Sell Your soul to evil, then You will be dancing forever

      Skomentuj

      • Cloud
        Świntuszek
        • May 2006
        • 77

        #4
        jak chipsy, słodycze, napoje gazowane itd.
        chipsow nie jem no chyba ze raz na jakies 3 lub 4 miesiace slodyczy w ogole nie jem
        a napoje gazowane zadko pije ;P jak cos to woda gazowana a tak to same napoje niegazowane
        =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
        Fury z silowni raczej nie skorzystam bo i nie mam gdzie
        A i pytac nie mam kogo bo narazie jestem samotny
        =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

        Opiszcie w tym poscie jakie cwiczenia moge wykonywac w domu i np na dworze

        Skomentuj

        • Corleone
          Świntuszek
          • Apr 2006
          • 91

          #5
          trzaskaj brzuszki codziennie, spalisz czesc tluszczu, mozesz tez biegac troszke grubiej sie ubierajac,, ogranicz tluste jedzenie, warzyw wiecej a odzyweczki tez pomoga HMB lub Thermo Speed Extreme jesli chcesz wiecej to oczywiscie www.sfd.pl
          "Pocalunki sa mowa milosci.....wiec moze przyjdziesz i sie wypowiesz ?? "

          Skomentuj

          • Cloud
            Świntuszek
            • May 2006
            • 77

            #6
            No ale ja musze sie od nowa przyzwyczaic do cwiczen bo nie cwiczylem dobre kilka lat :/ na start mysle nad zwiekszeniem sily swoich rak i nog co na to polecacie ???

            PS: piszcie tez dalej tamte sposoby na tamto zagadnienie

            Skomentuj

            • diesel
              Świntuszek
              • Nov 2005
              • 52

              #7
              Napisał Cloud
              No ale ja musze sie od nowa przyzwyczaic do cwiczen bo nie cwiczylem dobre kilka lat :/ na start mysle nad zwiekszeniem sily swoich rak i nog co na to polecacie ???

              PS: piszcie tez dalej tamte sposoby na tamto zagadnienie
              Naprawdę mnóstwo jest tego w internecie, wystarczy wpisać hasło w googlach, zajrzeć na strony o siłowniach, kulturystyce. Zacząć trzeba od tego, skoro wspomniałeś, że na siłownię iść nie możesz, więc co masz w domu do tego aby się "wzmocnić"? Skoro nie ćwiczyłeś parę lat to przydałaby się jakaś adaptacja. Co do mięśni brzucha to akurat je możesz ćwiczyć dzień w dzień. Najważniejsza to wytrwałość.


              dla przykładu atlas ćwiczeń:

              http://www.kulturystyka.pl/atlas/ (jak zjedzisz niżej, na tej stronie jest taki dział "trening dla domatora", czyli właśnie coś dla kogoś kto nie może chodzić na siłownię)

              Możesz też zajrzeć na forum bardziej odpowiednie od tego:

              0statnio edytowany przez diesel; 12-06-06, 14:48.

              Skomentuj

              • gucio5tys
                Perwers
                • Dec 2005
                • 1075

                #8
                Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                Skomentuj

                • Corleone
                  Świntuszek
                  • Apr 2006
                  • 91

                  #9
                  hmm.....jak nie masz dojscia do silki to ciezko bedzie jesli o rece chodzi bo nogi to latwo sie wyrabia smiesznym rowerem mozna
                  "Pocalunki sa mowa milosci.....wiec moze przyjdziesz i sie wypowiesz ?? "

                  Skomentuj

                  • BlackPussy
                    Erotoman
                    • Jul 2005
                    • 640

                    #10
                    ja ostatnio byłam na diecie kopenhaskiej
                    Schudłam 8 kg...może i katusze ale z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że polecam

                    Kobieta jest jak lilia
                    subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                    ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                    Skomentuj

                    • mosiek
                      Świntuszek
                      • Jan 2006
                      • 84

                      #11
                      W zasadzie to mozna bardzo latwo schudnac tylko trzeba tego bardzo chciec. ;-)
                      Bez checi lipa

                      Jak masz rower stacjonarny (w domu) to mozesz sobie po*******ac troche albo pobiegac min. 30 minut dziennie.
                      Nie pij piwa, napojow gazowanych.
                      Napewno duzo pomoze Ci odpowiednia dieta.
                      Plywanie tez podobno duzo pomaga...

                      Pozatym - mozesz rowniez wykonywac cwiczenia w domu.
                      Jak masz dostep do silowni to rowniez mozesz sie na nia wybrac (pomaga).

                      Skomentuj

                      • TRS Broskow
                        Perwers
                        • Dec 2005
                        • 961

                        #12
                        Bardzo fajny topik, to może ja się zapytam skąd wziąć chęci na ćwiczenia? Można to kupić przez Internet? Może na allegro? A może chęci na ćwiczenia refunduje narodowy fundusz kulturystów?

                        Skomentuj

                        • Cloud
                          Świntuszek
                          • May 2006
                          • 77

                          #13
                          Cie .....pogielo ??? checi najlepiej przychodza jak czegos bardzo chcesz a zeby to osiagnac musisz dajmy na to powiczyc

                          Skomentuj

                          • TRS Broskow
                            Perwers
                            • Dec 2005
                            • 961

                            #14
                            No wiesz, ja bardzo chcę nabrać masy mięśniowej, ale mimo tego nie chce mi się ćwiczyć... anomalia jakaś?...

                            Skomentuj

                            • ktos-z-daleka
                              Wspomógł BT
                              • Nov 2005
                              • 345

                              #15
                              na brzuch polecam to: http://www.sfd.pl/temat144665/

                              sprawdzone i jezeli bedziesz postepowal zgodnie z polecaniami to brzuch zrzucisz na 100%
                              Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

                              Skomentuj

                              Working...