W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Zapach penisa + mokry pennis

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paul111
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2005
    • 234

    Zapach penisa + mokry pennis

    Otóż ma taki "problem?" że mój wacek się poprostu "poci" w spodniach, choć noszę bokserki i napewno nie jest tam aż tak ciepło żeby się "pocił". Gdy tak sie dzieje spodnie no i oczywiście bokserki są trochę wilgotne w tym miejscu, tzn. nie widać żadnej mokrej plamy ale czuć jak się dotnkie że jest trochę jakby wilgotne ubranie w tym miejscu. Dlaczego tak się dzieje, i czy jest to jakiś medyczny problem? A i przy tym wydzielaa się jakby taki zapach, nie jest on nieprzyjemny, ale taki dziwny, przypomina trochę zapach spermy, i wydaje mi się że jest to związane z tym że mój wacek się "poci".

    P.S jakby co to on się "poci" w normalnych chwilach jak nie jestem w ogóle podniecony, a jak jestem to też ale chodzi mi o to że widzę że nie "poci" się on tylko jak się podniecę.
    I just wanna live ...
  • Księciunio
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 348

    #2
    hmm a moze powinienes nosić małego odgiętego wgóre ? mowie poważnie, sprobuj tak robic. niepowinien sie pocic wtedy.
    Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

    Skomentuj

    • panja1
      Świętoszek
      • Nov 2005
      • 23

      #3
      To pocenie to mastka - u jednych więcej u innych mniej - nie przejmuj sie normalne.

      Skomentuj

      • Paveo
        Ocieracz
        • Feb 2006
        • 139

        #4
        panja1 piłeś coś? Nie wiem ile masz lat, ale ja nawet w wieku 15 lat wiem, że mastka to resztki spermy, które znajdują sie pod napletkiem!!

        A co do tematu, to musze powidzieć, że czasami też mam ten problem.

        Skomentuj

        • OMFG
          Erotoman
          • Mar 2006
          • 613

          #5
          Tez mi sie poca ale tylko jajka i nie jest to zadna zaschnieta sperma po napletkiem, marog6 niektorzy sie myja takrze pod napletkiem Jak dla mnie to nie stanowi to zadnego problemu bo zapach nie jest jakos specjalnie intensywny ale zeczywiscie przypomina on troche zapach spermy

          Skomentuj

          • Paveo
            Ocieracz
            • Feb 2006
            • 139

            #6
            Wiem OMFG, że to był raczej żart w moja stronę, ale lekko wkurzający, bo mastka występuje także wtedy jak sie szorujesz dokładnie (tak jak ja.) Dobra wracajcie do tematu.

            Skomentuj

            Working...