W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Erekton Fast, pytanie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Berti
    Świętoszek
    • May 2016
    • 2

    Erekton Fast, pytanie

    Witam, zakupiłem dwa zestawy tabletek erekton fast.

    Oczywiście przed stosunkiem chciałem wypróbować tabletki sam w domu. Wziąłem jak napisano 4 tabletki popiłem dużą ilością wody i czekałem. Minęła godzina i nadal nic nie czułem. Tutaj jest moje pytanie czy te tabletki działają po prostu same w sobie, że po upływie wyznaczonego czasu zacznę odczuwać coś czy po prostu potrzebna jest do tego kobieta. Nawet puściłem sobie filmik i nadal nie zauważyłem różnicy.
  • Bobi25
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2009
    • 395

    #2
    Elektron fast to badziewie zapewne. Tak zwany suplement diety, który wyciąga kasę od naiwniaków. Rozumiem, że zakup specyfiku jest spowodowany problemami w wiadomej sferze ?

    Skomentuj

    • Berti
      Świętoszek
      • May 2016
      • 2

      #3
      Tak chciałem go właśnie wypróbować. Chociaż może jeszcze jest za wcześnie abym pisał o problemie. Musi pojawić się więcej sytuacji żebym był pewien, że to problem. Nie mniej kupiłem. Przetestuje jeszcze jak będzie u mnie.

      Skomentuj

      • Bobi25
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jul 2009
        • 395

        #4
        Szkoda pieniędzy chyba, że problem jest naprawdę niewielki to i efekt placebo zadziała. Zapewne dodają tam trochę L argininy co skutkuje nieco lepszą syntezą NO. No ale są znacznie bardziej skuteczne środki. Niestety na receptę.

        Skomentuj

        • galwan
          Świętoszek
          • Dec 2014
          • 3

          #5
          Niedlugo juz bez recepty

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5252

            #6
            W zasadzie miałem wywalić temat w cholerę za kryptoreklamę, ale w sumie to raczej kryptoantyreklama jest.

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • anduk
              Koci administrator
              • Jan 2007
              • 3901

              #7
              Nie działa
              Załączone Pliki
              If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

              Skomentuj

              • psychozoik
                Świntuszek
                • Aug 2006
                • 71

                #8
                wszelkie preparaty (długo wymieniać) zwierające l argininę mają skuteczność na poziomie placebo.

                Od czerwca jest na rynku preparat bez recepty z sildenafilem (to co we viagrze jest), reklamowany szeroko, nie będę im pomagał. Dawka 25 mg - 2 tabletki. Cena taka jak za 2 opakowania po 4 tabletki dawki 100 mg (dostępne tylko na receptę)- około 30, 35 zł. Biznes producent robi dobry = sprzedać 50 mg substancji w cenie 800 mg, dzięki temu że nie trzeba biec do lekarza.

                Jak kłopot to do lekarza, a problem najczęściej nie siedzi w członku, tylko w głowie u młodych ludzi (nieregularność, stres etc).

                Skomentuj

                Working...